BarcelonaMessiKing2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Barcelona/Warszawa
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lepszy on niz Douglas.
0
Ten drugi mógł strzelić :<
0
Jezu :(
0
Ronaldo umiera
0
Isco torpeda.
2
Niech oni coś strzelą , na wyjeździe będzie trudniej ....
0
Boateng jeszcze dalej strzelaj , bo za blisko byłeś.
1
Już myślałem że gol :/
0
to nie tako? XD
4
Żewłakow zgania Ronaldo!!! Zapisujcie , szybko!
2
Ależ przyjęcie
2
Wyczuj ironię :) Dostał 2 ale nie był w ogóle widoczny w meczach ;)
0
Miał przerwę , wiesz.. Dostał 5 meczy za karę czerwonej kartki to musi się wczuć :)
4
ACH TEN DRYBLING RONALDO XDD
0
Wygrają z takimi ogórkami , a potem trafią na kogoś lepszego i będzie wpier..... . :)
2
hejty lecą na cały Real xd
0
Ale napewno zrobił by dużo dla drużyny :) Wybacz , spojrzałem na Twój nick i przeczytałem ,, El Jarek'' , takie skojarzenie XDD
0
Już widzę okładki ,,AS'' i ,, Marca'' : ,, Ronaldo powrócił!'' ,, Król Ronaldo''
0
Ok ;)
0
Jakbyśmy teraz grali El Clasico to Messi by zaszalał z brameczkami.
1
Była by manita z naszej strony :D
0
Real nie strzeli dzisiaj tyle goli. I tak gra słabo :/
0
No chyba nie
0
Czy tylko ja myślę że Schalke coś strzeli?
2
Tak już jest. Real całe życie na farcie , a my musimy się przygotowywać nieźle na mecz z City
0
Ty musisz być LOL LOL XD patrzę na Twoje komentarze i poznaje cię :p
7
Jak mnie wku..... ten Ronaldo. Dostanie trochę po nogach i już się zwija na murawie ,, z bólu '' -,- Messi jak prowadzi drybling dostaje tak po 4 razy a nie leży jak panienka.
1
Myślę że będzie 1:1 . Schalke coś ustrzeli.
0
Drybling Ronaldo daje aut , a Messiego gole
0
Więcej czasu przeznaczał na swoje włosy niż na nią