0

Lepszy on niz Douglas.

0

Ten drugi mógł strzelić :<

0

Jezu :(

0

Ronaldo umiera

0

Isco torpeda.

2

Niech oni coś strzelą , na wyjeździe będzie trudniej ....

0

Boateng jeszcze dalej strzelaj , bo za blisko byłeś.

1

Już myślałem że gol :/

0

to nie tako? XD

4

Żewłakow zgania Ronaldo!!! Zapisujcie , szybko!

2

Ależ przyjęcie

2

Wyczuj ironię :) Dostał 2 ale nie był w ogóle widoczny w meczach ;)

0

Miał przerwę , wiesz.. Dostał 5 meczy za karę czerwonej kartki to musi się wczuć :)

4

ACH TEN DRYBLING RONALDO XDD

0

Wygrają z takimi ogórkami , a potem trafią na kogoś lepszego i będzie wpier..... . :)

2

hejty lecą na cały Real xd

0

Ale napewno zrobił by dużo dla drużyny :) Wybacz , spojrzałem na Twój nick i przeczytałem ,, El Jarek'' , takie skojarzenie XDD

0

Już widzę okładki ,,AS'' i ,, Marca'' : ,, Ronaldo powrócił!'' ,, Król Ronaldo''

0

Ok ;)

0

Jakbyśmy teraz grali El Clasico to Messi by zaszalał z brameczkami.

1

Była by manita z naszej strony :D

0

Real nie strzeli dzisiaj tyle goli. I tak gra słabo :/

0

No chyba nie

0

Czy tylko ja myślę że Schalke coś strzeli?

2

Tak już jest. Real całe życie na farcie , a my musimy się przygotowywać nieźle na mecz z City

0

Ty musisz być LOL LOL XD patrzę na Twoje komentarze i poznaje cię :p

7

Jak mnie wku..... ten Ronaldo. Dostanie trochę po nogach i już się zwija na murawie ,, z bólu '' -,- Messi jak prowadzi drybling dostaje tak po 4 razy a nie leży jak panienka.

1

Myślę że będzie 1:1 . Schalke coś ustrzeli.

0

Drybling Ronaldo daje aut , a Messiego gole

0

Więcej czasu przeznaczał na swoje włosy niż na nią

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?