1

Messi umie się przynajmniej zachować

0

Bo Araby

0

To dlaczego zazwyczaj dostaje się więcej? Oj , bo dostał i już? Przypadek..

0

Jak myślicie? Mathieu od pierwszych minut?

2

A ty swoim bokserem

3

Już wcześniej zdarzały się z nim takie akcje. Wpienia mnie to , że jak ktoś ma taki jeden wybryk to dostanie 5 meczy , a Ronaldo recydywa oczywiście 2 za nazwisko.

2

Ronaldo 2 mecze kary? To żarty?

0

Też tak sądzę. Pepe kiedyś dostał chyba 10 meczy , to Ronaldo też musi!

14

I tak wieczorem pojawi się 300 pytań o transmisję xd

0

Messi ustrzel coś dzisiaj :)

0

To głupota pisząc że już dzisiaj jakby taki ,, finał '' . Piłka nożna to piękna i nieprzewidywana gra. Wierzę w zwycięstwo Barcy ale może być wiele trudności przed nami.

0

Idź do kościoła się modlić :) na stronie Barcelony nie ma na to miejsca

1

UWAGA ❕! Transmisja na TVP Sport oraz TVP 1 o 20:55 ;)bo jutro to będzie najważniejsze pytanie wieczoru.

0

Barcelona ,, wyhoduje '' legendy i gwiazdy , Real kupuje. To ich taktyka -,-

0

Z Barcelony wychodzą legendy , a Real by je kupował. Tylko kasą błyszczą.

0

Sama prawda. Ciężko porównać te ligi do siebie. To tak jak porównać Liverpool i Barcelonę. Barcelona to tiki taka , a Liverpool to szybka gra :p

15

No i bardzo dobrze. Cieszy że Halilović z Barcy B trenuje , a nie ten Munir :P

0

1

dzieki :)

0

Marzenia są po to aby je spełniać :P

0

Niestety poziom niektórych kibiców jest okropnie niski ;( ;)

0

Odbyłem jakże interesującą oraz bardzo mądrą rozmowę z kibicem Realu :) :
JA :Ronaldo się popisał , nie ma co. Niech siedzi w klatce
HD: To głupi przypadek! A jak Suarez gryzł to było okej!?
JA: No nie było okej , ale czemu uderzenie z pięści w twarz oraz kopnięcie zawodnika bez piłki to przypadek?
HD: Bo tak! Jezu odczep się.

1

zresztą kto by nie strzelił z metra? Jedynie ładna asysta Neymara :3

0

Powinien mieć karę 12 meczy + przesiadywanie w klatce ( wiadomo , dla bezpieczeństwa)

2

Dzisiaj zagrał niczym Ronaldo , słaby mecz a brameczka jest.

0

Trzeba się trochę o meczu wypowiedzieć , rzygać mi się chcę już od tego Ronaldo :P
-Bardzo mi się podoba gol na 0:4 . Messi asysta , Neymar gool.
-Pique kilka złych podań. Na wielki plus jest to , że wygrywa on wszystkie główki :)
- Na początku - tak do momentu bramki - Elche atakowało i miało dobre sytuacje.
- Co do najlepszego zawodnika spotkania to nie ma nic dyskutować .
A teraz trzeba dać z siebie wszystko z Atletico! Mamy odrobinę łatwiej , przewaga jednej bramki , ale wolałbym żebyśmy ustrzelili im jakieś drobne 1:0 , 2:0 ;)
Visca el BARCA

1

Oficjalnie: Ronaldo kończy karierę! Jest zainteresowany zawodowym pływaniem oraz mieszanymi sztukami walki.

0

Nie no coś Ty , on napewno ma już takie doświadczenie w boksie , że inni będą się tylko bronić ;)

0

Normalka! :D

0

Ronaldo ma szansę na nowe trofea :D tym razem nie z Realem .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?