BarcelonaMessiKing2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Barcelona/Warszawa
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Messi umie się przynajmniej zachować
0
Bo Araby
0
To dlaczego zazwyczaj dostaje się więcej? Oj , bo dostał i już? Przypadek..
0
Jak myślicie? Mathieu od pierwszych minut?
2
A ty swoim bokserem
3
Już wcześniej zdarzały się z nim takie akcje. Wpienia mnie to , że jak ktoś ma taki jeden wybryk to dostanie 5 meczy , a Ronaldo recydywa oczywiście 2 za nazwisko.
2
Ronaldo 2 mecze kary? To żarty?
0
Też tak sądzę. Pepe kiedyś dostał chyba 10 meczy , to Ronaldo też musi!
14
I tak wieczorem pojawi się 300 pytań o transmisję xd
0
Messi ustrzel coś dzisiaj :)
0
To głupota pisząc że już dzisiaj jakby taki ,, finał '' . Piłka nożna to piękna i nieprzewidywana gra. Wierzę w zwycięstwo Barcy ale może być wiele trudności przed nami.
0
Idź do kościoła się modlić :) na stronie Barcelony nie ma na to miejsca
1
UWAGA ❕! Transmisja na TVP Sport oraz TVP 1 o 20:55 ;)bo jutro to będzie najważniejsze pytanie wieczoru.
0
Barcelona ,, wyhoduje '' legendy i gwiazdy , Real kupuje. To ich taktyka -,-
0
Z Barcelony wychodzą legendy , a Real by je kupował. Tylko kasą błyszczą.
0
Sama prawda. Ciężko porównać te ligi do siebie. To tak jak porównać Liverpool i Barcelonę. Barcelona to tiki taka , a Liverpool to szybka gra :p
15
No i bardzo dobrze. Cieszy że Halilović z Barcy B trenuje , a nie ten Munir :P
0
1
dzieki :)
0
Marzenia są po to aby je spełniać :P
0
Niestety poziom niektórych kibiców jest okropnie niski ;( ;)
0
Odbyłem jakże interesującą oraz bardzo mądrą rozmowę z kibicem Realu :) :
JA :Ronaldo się popisał , nie ma co. Niech siedzi w klatce
HD: To głupi przypadek! A jak Suarez gryzł to było okej!?
JA: No nie było okej , ale czemu uderzenie z pięści w twarz oraz kopnięcie zawodnika bez piłki to przypadek?
HD: Bo tak! Jezu odczep się.
1
zresztą kto by nie strzelił z metra? Jedynie ładna asysta Neymara :3
0
Powinien mieć karę 12 meczy + przesiadywanie w klatce ( wiadomo , dla bezpieczeństwa)
2
Dzisiaj zagrał niczym Ronaldo , słaby mecz a brameczka jest.
0
Trzeba się trochę o meczu wypowiedzieć , rzygać mi się chcę już od tego Ronaldo :P
-Bardzo mi się podoba gol na 0:4 . Messi asysta , Neymar gool.
-Pique kilka złych podań. Na wielki plus jest to , że wygrywa on wszystkie główki :)
- Na początku - tak do momentu bramki - Elche atakowało i miało dobre sytuacje.
- Co do najlepszego zawodnika spotkania to nie ma nic dyskutować .
A teraz trzeba dać z siebie wszystko z Atletico! Mamy odrobinę łatwiej , przewaga jednej bramki , ale wolałbym żebyśmy ustrzelili im jakieś drobne 1:0 , 2:0 ;)
Visca el BARCA
1
Oficjalnie: Ronaldo kończy karierę! Jest zainteresowany zawodowym pływaniem oraz mieszanymi sztukami walki.
0
Nie no coś Ty , on napewno ma już takie doświadczenie w boksie , że inni będą się tylko bronić ;)
0
Normalka! :D
0
Ronaldo ma szansę na nowe trofea :D tym razem nie z Realem .