BarcelonaMessiKing2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Barcelona/Warszawa
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ok dzięki :)
0
Tylko żeby ,, podziękował '' na boisku.
1
Kto sędziuje jutro? Oby w końcu jakiś normalny sędzia , mam dość już po meczach z Atletico :P
0
Qatar wcześniej przegrywał z Niemcamy 40-15 , a teraz wygrywa. Tam chyba gra jeden z Qataru , reszta przekupieni . Zresztą jak kibice , ile tam Hiszpanów :P
1
"Leo Messi is the best player in the world... and he’s still so young." - Luis Suárez
0
Moderacjo , proszę przejrzeć użytkownika ,,g'' :)
6
i po co ci to było? Zgasił cię.
0
0
Do zobaczenia po banie! ;)
0
Boli Twoja ortografia. ,, Skączysz''. Dzieciaku , ile ty masz lat?
0
Na Twitterze chyba jest często.
1
Błagam Cię , strzał Torresa był praktycznie nie do obrony
0
Jak gra Barca , zawsze chcę oglądać piękną grę. Ale jak grają z Atleti widzę co chwilę żółte kartki. Zresztą kończyli w 9. To żałosne.
0
,,herbatniku'' XD Padłem xD
1
Tak oglądam sobie teraz powtórkę w TVP Sport , i śmieszne jest to że Messi jest co chwilę faulowany. Atletico nie umie go zatrzymać bez faulu.
1
No właśnie , długi czas temu. Bierz argumenty z tego sezonu :)
0
Ja musiałem słuchać Żewłakowa :
0
Zazwyczaj siedzi i nic. Niedawno powiedział że nie celebruje goli . :)
1
Różnica między Messim a Ronaldo jest taka :
1.Jak wygra Real , a Ronaldo nie strzeli gola , lub nie zaliczy asysty wyżywa się na przeciwnikach.
2.Messi cieszy się z drużyną. ( zresztą dużo dał wczoraj Barcelonie ;) )
0
On chyba chciał strzelić liniowego , ale słaby rzut xd
4
Mnie cieszy że wczoraj Enrique szalał przy linii. Po golach i np. po faulu na Albie :D
0
Polskę :) ale i tak czekam wieczność na Barcę ;)
0
Jezu masz kompleksy że twój idol to zwykła świnia. Ma 9 czerwonych kartek. Może ustanowi jakiś rekord?
1
Ta nazwa z daleka śmierdzi Arabami. :D
1
lekkie kopnięcie :D lekkie uderzenie w twarz :D codzienność. xd
0
nie skoczę dla ciebie z mostu , nie masz na co liczyć ;)
0
nie przeszkadza , ale jeśli ci inni nie wyzywają od idiotów. :)
0
Szmal ratuje dupę Polsce.
0
szkoda że jesteś na tej stronie
0
Zrozum że jakby na miejscu Ronaldo był inny mało znany piłkarz dostal by więcej.