0

Ok dzięki :)

0

Tylko żeby ,, podziękował '' na boisku.

1

Kto sędziuje jutro? Oby w końcu jakiś normalny sędzia , mam dość już po meczach z Atletico :P

0

Qatar wcześniej przegrywał z Niemcamy 40-15 , a teraz wygrywa. Tam chyba gra jeden z Qataru , reszta przekupieni . Zresztą jak kibice , ile tam Hiszpanów :P

1

"Leo Messi is the best player in the world... and he’s still so young." - Luis Suárez

0

Moderacjo , proszę przejrzeć użytkownika ,,g'' :)

6

i po co ci to było? Zgasił cię.

0

uwielbiam tych komentatorów :D

0

Do zobaczenia po banie! ;)

0

Boli Twoja ortografia. ,, Skączysz''. Dzieciaku , ile ty masz lat?

0

Na Twitterze chyba jest często.

1

Błagam Cię , strzał Torresa był praktycznie nie do obrony

0

Jak gra Barca , zawsze chcę oglądać piękną grę. Ale jak grają z Atleti widzę co chwilę żółte kartki. Zresztą kończyli w 9. To żałosne.

0

,,herbatniku'' XD Padłem xD

1

Tak oglądam sobie teraz powtórkę w TVP Sport , i śmieszne jest to że Messi jest co chwilę faulowany. Atletico nie umie go zatrzymać bez faulu.

1

No właśnie , długi czas temu. Bierz argumenty z tego sezonu :)

0

Ja musiałem słuchać Żewłakowa :

0

Zazwyczaj siedzi i nic. Niedawno powiedział że nie celebruje goli . :)

1

Różnica między Messim a Ronaldo jest taka :
1.Jak wygra Real , a Ronaldo nie strzeli gola , lub nie zaliczy asysty wyżywa się na przeciwnikach.
2.Messi cieszy się z drużyną. ( zresztą dużo dał wczoraj Barcelonie ;) )

0

On chyba chciał strzelić liniowego , ale słaby rzut xd

4

Mnie cieszy że wczoraj Enrique szalał przy linii. Po golach i np. po faulu na Albie :D

0

Polskę :) ale i tak czekam wieczność na Barcę ;)

0

Jezu masz kompleksy że twój idol to zwykła świnia. Ma 9 czerwonych kartek. Może ustanowi jakiś rekord?

1

Ta nazwa z daleka śmierdzi Arabami. :D

1

lekkie kopnięcie :D lekkie uderzenie w twarz :D codzienność. xd

0

nie skoczę dla ciebie z mostu , nie masz na co liczyć ;)

0

nie przeszkadza , ale jeśli ci inni nie wyzywają od idiotów. :)

0

Szmal ratuje dupę Polsce.

0

szkoda że jesteś na tej stronie

0

Zrozum że jakby na miejscu Ronaldo był inny mało znany piłkarz dostal by więcej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?