BarcelonaMessiKing2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Barcelona/Warszawa
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
8.0 chyba xd
0
Komentarz usunięty
1
Cristiano ma się odrodzić XD haha xd
0
Be be ce. Jak w przedszkolu
0
serio wielkie dzięki , nie zacina ani nic :D
1
Wolę słuchać Szpakowskiego , tego który widzi Maradonę na boisku , niż tego przeklętego zakompleksionego fana Realu. :>
0
DO BOJU SCHALKE! ( czuję karnego dla Realu :< )
0
serdecznie dzięki ;)
0
Mogę prosić o dobrą transmisję Realu i Schalke? :>
0
To chyba ta legenda :D Dzięki ;)
0
O matko tylko nie on XD
0
A masz link do konta Miki Messiego? Aż mam ochotę powspominać :D
0
No oczywiście , jak koszulka Barcelony , herb Barcy na niej to od razu piękniejsza od wszystkiego. Te koszulki to czyste gówno , różowe jak Realu bym już prędzej kupił
0
Pierwszym trollem był mikki messi :) On jest drugim który żyje tu poleceniami , znaczy żył bo bana dostał na zawsze XD
0
Wolałbym biegać w takich różowych Barcelony niż w takich jak my będziemy mieli na przyszły sezon Realu. Bo nigdy nie założę koszulki z herbem innego klubu
0
śmiejecie się z różowych , a napewno są ładniejsze niż my te żółte lub te na następny sezon -,-
0
A my te swoje żółte oczojebne to piękne koszulki mamy , co nie?
0
ale większe szanse na więcej pucharów :)
0
Fajnie jakby Real odpadł po tym dwumeczu. Zostało by mu już wtedy tylko liga ... Marzenia.. ")
0
Ahh tyle się zmienia od tego meczu z Sociedad i to na lepsze :)
2
Szanowno redakcjo , może lepiej już zmienić zdjęcie tygodnia? Np. na zdjęcie Suareza przewrotki :D
0
Suuuchooo :D.
0
Costa do klatki!!!
1
Taki doping... A u nas jak na pikniku
0
Ci wierni fani.
0
dzięki wielkie :)
0
Mogę prosić o dobrą transmisję meczu PSG - Chelsea?
0
Jaki wynik obstawiacie Chelsea - PSG? :)
8
Gratulacje!! :)
0
ty teraz