0

8.0 chyba xd

0

Komentarz usunięty

1

Cristiano ma się odrodzić XD haha xd

0

Be be ce. Jak w przedszkolu

0

serio wielkie dzięki , nie zacina ani nic :D

1

Wolę słuchać Szpakowskiego , tego który widzi Maradonę na boisku , niż tego przeklętego zakompleksionego fana Realu. :>

0

DO BOJU SCHALKE! ( czuję karnego dla Realu :< )

0

serdecznie dzięki ;)

0

Mogę prosić o dobrą transmisję Realu i Schalke? :>

0

To chyba ta legenda :D Dzięki ;)

0

O matko tylko nie on XD

0

A masz link do konta Miki Messiego? Aż mam ochotę powspominać :D

0

No oczywiście , jak koszulka Barcelony , herb Barcy na niej to od razu piękniejsza od wszystkiego. Te koszulki to czyste gówno , różowe jak Realu bym już prędzej kupił

0

Pierwszym trollem był mikki messi :) On jest drugim który żyje tu poleceniami , znaczy żył bo bana dostał na zawsze XD

0

Wolałbym biegać w takich różowych Barcelony niż w takich jak my będziemy mieli na przyszły sezon Realu. Bo nigdy nie założę koszulki z herbem innego klubu

0

śmiejecie się z różowych , a napewno są ładniejsze niż my te żółte lub te na następny sezon -,-

0

A my te swoje żółte oczojebne to piękne koszulki mamy , co nie?

0

ale większe szanse na więcej pucharów :)

0

Fajnie jakby Real odpadł po tym dwumeczu. Zostało by mu już wtedy tylko liga ... Marzenia.. ")

0

Ahh tyle się zmienia od tego meczu z Sociedad i to na lepsze :)

2

Szanowno redakcjo , może lepiej już zmienić zdjęcie tygodnia? Np. na zdjęcie Suareza przewrotki :D

0

Suuuchooo :D.

0

Costa do klatki!!!

1

Taki doping... A u nas jak na pikniku

0

Ci wierni fani.

0

dzięki wielkie :)

0

Mogę prosić o dobrą transmisję meczu PSG - Chelsea?

0

Jaki wynik obstawiacie Chelsea - PSG? :)

8

Gratulacje!! :)

0

ty teraz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?