BarcelonaMessiKing2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Barcelona/Warszawa
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Te żarty z Douglasem oraz Vermaelenem są już żałosne. Zainteresujcie się zdrowiem swojego zawodnika , a nie naśmiewajcie się z ich. Ich problemy to problemy Barcelony. A problemy Barcelony to też nasze problemy.
0
Zdjęcie przewrotki Suareza na zdjęcie tygodnia! :)
0
Mundo Deportivo i ta okładka. :3
0
Komentuje mecze Barcy
0
Liczę na hattricka Messiego :3
0
bo ma szacunek :)
5
Dzień w którym Leo zakończy karierę będzie najsmutniejszym dniem w dziejach piłki nożnej. Aż nie mogę sobie tego wyobrazić. Kto pobije te rekordy? Poprzeczka będzie wysoka :)
0
właśnie :>
1
W piłce nożnej chodzi też o honor , godność. To rzeczy które nie posiada Cristiano.
2
Ronaldo jest świetny , ale nigdy nie dorówna Messiemu na boisku , jeśli chodzi o grę i zachowanie.
13
dziękuje jedyny normalny człowieku. :>
0
http://memypilkarskie.pl/img/4159/klauzula-w-kontrakcie-reusa/
0
A dokładniej jeśli można?
1
Ej kiedy finał Pucharu Króla?
0
Jezu. Nawet jakby Messi odszedł z Barcelony to nadal byłbym wielkim kibicem.
2
Mecz z Levante : Pedro za Neymara
0
Dzięki wszystkim :)
0
To całkowicie za darmo? Bez żadnych rejestracji i smsów? ;)
1
Mogę prosić o dobrą transmisję? :)
34
,,...jest Leo Messi. Każdy inny zawodnik nie byłby już brany pod uwagę w tej sytuacji, ale nie on.'' mądre słowa.
0
Obstawiam 2:0 dla nas.
0
Kto oglądał Arsenal? Martwiła trochę postawa Sancheza :/
0
Kto kupuje Monopoly FC Barcelona? :D
4
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1556285311277990&set=p.1556285311277990&type=1&theater hahaha XD
1
Po co pytać o tą imprezę Ronaldo? Enrique na pewno ma to w dupie.
1
Najważniejsze były 3 sprawdziany.
1. Real
2. PSG
3. Atletico
Z Realem się nie udało , z PSG potem się udało , a z Atletico to już zajebiście wyszło ;) Teraz City!
3
Myśli że tym gadaniem ,, Messi jest najlepszy , rozgrywamy dobre mecze..,, itp. sprawi , że go nie wywalą na zbity pysk.
0
Mi to się akurat jak oglądałam , z pachołkami skojarzyło xd
11
Ale te podanie Messiego przy golu na 2:5. CZYSTA MAGIA.
14
Messi ciągnie Barcelonę, a Real Krisa