1

Te żarty z Douglasem oraz Vermaelenem są już żałosne. Zainteresujcie się zdrowiem swojego zawodnika , a nie naśmiewajcie się z ich. Ich problemy to problemy Barcelony. A problemy Barcelony to też nasze problemy.

0

Zdjęcie przewrotki Suareza na zdjęcie tygodnia! :)

0

Mundo Deportivo i ta okładka. :3

0

Komentuje mecze Barcy

0

Liczę na hattricka Messiego :3

0

bo ma szacunek :)

5

Dzień w którym Leo zakończy karierę będzie najsmutniejszym dniem w dziejach piłki nożnej. Aż nie mogę sobie tego wyobrazić. Kto pobije te rekordy? Poprzeczka będzie wysoka :)

0

właśnie :>

1

W piłce nożnej chodzi też o honor , godność. To rzeczy które nie posiada Cristiano.

2

Ronaldo jest świetny , ale nigdy nie dorówna Messiemu na boisku , jeśli chodzi o grę i zachowanie.

13

dziękuje jedyny normalny człowieku. :>

0

A dokładniej jeśli można?

1

Ej kiedy finał Pucharu Króla?

0

Jezu. Nawet jakby Messi odszedł z Barcelony to nadal byłbym wielkim kibicem.

2

Mecz z Levante : Pedro za Neymara

0

Dzięki wszystkim :)

0

To całkowicie za darmo? Bez żadnych rejestracji i smsów? ;)

1

Mogę prosić o dobrą transmisję? :)

34

,,...jest Leo Messi. Każdy inny zawodnik nie byłby już brany pod uwagę w tej sytuacji, ale nie on.'' mądre słowa.

0

Obstawiam 2:0 dla nas.

0

Kto oglądał Arsenal? Martwiła trochę postawa Sancheza :/

0

Kto kupuje Monopoly FC Barcelona? :D

1

Po co pytać o tą imprezę Ronaldo? Enrique na pewno ma to w dupie.

1

Najważniejsze były 3 sprawdziany.
1. Real
2. PSG
3. Atletico
Z Realem się nie udało , z PSG potem się udało , a z Atletico to już zajebiście wyszło ;) Teraz City!

3

Myśli że tym gadaniem ,, Messi jest najlepszy , rozgrywamy dobre mecze..,, itp. sprawi , że go nie wywalą na zbity pysk.

0

Mi to się akurat jak oglądałam , z pachołkami skojarzyło xd

11

Ale te podanie Messiego przy golu na 2:5. CZYSTA MAGIA.

14

Messi ciągnie Barcelonę, a Real Krisa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?