BarcelonaMessiKing2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Barcelona/Warszawa
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po zwycięstwo! Mam nadzieje że Lucho dobrze wybierze jedenastkę :)
0
,,Beznadziejna gra Realu ;/ nie widać żadnych popraw, jak tak dalej pójdzie to na Camp Nou możemy przegrać 5-0 a nawet 6-0.'' załamka na rm.pl ;)
0
Tak :)
0
W tym sezonie nie. Mają po tyle samo - 8
0
Da ktoś linka gdzie znajdę drabinkę Ligi Mistrzów?
0
To zjem całą paczkę mąki. ;)
0
Wygrają z 3:0 :/ z takimi ogórkami . A potem już widzę okładki gazet( AS , Marca) typu ,, Królowie wracają do gry''
0
,,Wstyd 3 mecze 2 w dupe i 1 remis z OGÓRKAMI. Mamy po lidze i LM taka jest prawda...'' rm.pl i o Pucharze Króla zapomniał dopowiedzieć żeby lepiej dobić.
1
Jakie to piękne uczucie wejść na fioletową i czytać komentarze HD , które się tak panicznie boja przed GD.
0
,,Jeśli Schalke strzela nam 4 bramki to ile może strzelić Barcelona?
'' rm.pl Zagadka dnia. Słucham???
0
Dużo komentarzu o GD ;) Mamy im skopać dupę ;)
2
,,Dno i 100 metrów mułu to za mało z kilometr mułu, ja nie wierze w dobry wynik w Gran Derbi, Barça nas rozjedzie jak w pierwszym meczu Mou, 5:0 to będzie najmniejszy wymiar kary, jeżeli się okaże inaczej i jakimś cudem zremisujemy albo jak Bóg da wygramy to zjem żarówkę normalnie.'' rm.pl Cieszmy się że Barcelona go uratuje i nie zje tej żarówki.
0
Ktoś mówił że 1000 zł stawia na Real XD To pewnie jakiś troll no ale pośmiać się można ;) Dzięki! ;)
1
,,Jeszcze nie sięgnęliśmy dna ale w Katalonii to juz będzie dno i kompromitacja :) mimo trzech goli i błysku Ronaldo to powinni się wstydzić... Nie zasługują na awans iż kolejnej rundy niech wylecą z hukiem... Nie wiem co Bale trenuje na treningach ze gra w 11... Chyba klekanie przed carlo'' komentarz z rm.pl . Czuje manite 22 marca.
0
Dzisiejszy mecz pokazał , że musimy być czujni z City. Real na wyjeździe wygrał , a tutaj taka niespodzianka. No ale Real to Real , strasznie słaba forma . Ale nie możemy lekceważyć przeciwników :)
1
Podziwiam , że potrafisz chwalić naszych zawodników i ogólnie nasz sposób gry :) I muszę przyznać że jesteś jedynym tu kibicem Realu którego znoszę na tej stronie xd
0
A ja chciałbym serdecznie podziękować Schalke , bo założyłem się z kolegą , i zagrałem kurs że Real przegra :) Za pieniądze biba po zwycięstwie z Realem 22 marca ^^
1
Jakby było El Clasico w weekend , to jaki byście obstawili wynik?
0
Ból dupy?
1
Real jest cienki jak dupa węża, taka prawda. ŻENADA
1
Z takim Realem to wyczuwam hattricka u Messiego
0
Wstyd. Perez taki pewny był ze zapomniał zapłacić na karne
13
Szacunek dla Schalke! Szkoda ze się nie udało :\
2
Na Rosella chyba tylko jakieś trolle głosowały
0
Nie widzę zawodników Realu.. Mam coś ze wzrokiem ? A nie ...
0
To będzie najsmutniejszy dzień w historii piłki nożnej kiedy skończy karierę. Będę opowiadał o nim moim dzieciom , i pokazywał jego magię na filmach.
0
Komentarz usunięty
0
Dobrze że Alves wypada na tylko jeden mecz , ale słabo z Busim. Jak myślicie? Wróci na El Clasico i Man City? Nie ma o tej kontuzji żadnych newsów ;(
0
Lepiej jakby Valencia wygrała , ale remis też OK ;)
0
Da mi ktoś linka do statystyk ile kto ma żółtych kartek w Barcelonie na ten moment? ;)