0

Po zwycięstwo! Mam nadzieje że Lucho dobrze wybierze jedenastkę :)

0

,,Beznadziejna gra Realu ;/ nie widać żadnych popraw, jak tak dalej pójdzie to na Camp Nou możemy przegrać 5-0 a nawet 6-0.'' załamka na rm.pl ;)

0

Tak :)

0

W tym sezonie nie. Mają po tyle samo - 8

0

Da ktoś linka gdzie znajdę drabinkę Ligi Mistrzów?

0

To zjem całą paczkę mąki. ;)

0

Wygrają z 3:0 :/ z takimi ogórkami . A potem już widzę okładki gazet( AS , Marca) typu ,, Królowie wracają do gry''

0

,,Wstyd 3 mecze 2 w dupe i 1 remis z OGÓRKAMI. Mamy po lidze i LM taka jest prawda...'' rm.pl i o Pucharze Króla zapomniał dopowiedzieć żeby lepiej dobić.

1

Jakie to piękne uczucie wejść na fioletową i czytać komentarze HD , które się tak panicznie boja przed GD.

0

,,Jeśli Schalke strzela nam 4 bramki to ile może strzelić Barcelona?
'' rm.pl Zagadka dnia. Słucham???

0

Dużo komentarzu o GD ;) Mamy im skopać dupę ;)

2

,,Dno i 100 metrów mułu to za mało z kilometr mułu, ja nie wierze w dobry wynik w Gran Derbi, Barça nas rozjedzie jak w pierwszym meczu Mou, 5:0 to będzie najmniejszy wymiar kary, jeżeli się okaże inaczej i jakimś cudem zremisujemy albo jak Bóg da wygramy to zjem żarówkę normalnie.'' rm.pl Cieszmy się że Barcelona go uratuje i nie zje tej żarówki.

0

Ktoś mówił że 1000 zł stawia na Real XD To pewnie jakiś troll no ale pośmiać się można ;) Dzięki! ;)

1

,,Jeszcze nie sięgnęliśmy dna ale w Katalonii to juz będzie dno i kompromitacja :) mimo trzech goli i błysku Ronaldo to powinni się wstydzić... Nie zasługują na awans iż kolejnej rundy niech wylecą z hukiem... Nie wiem co Bale trenuje na treningach ze gra w 11... Chyba klekanie przed carlo'' komentarz z rm.pl . Czuje manite 22 marca.

0

Dzisiejszy mecz pokazał , że musimy być czujni z City. Real na wyjeździe wygrał , a tutaj taka niespodzianka. No ale Real to Real , strasznie słaba forma . Ale nie możemy lekceważyć przeciwników :)

1

Podziwiam , że potrafisz chwalić naszych zawodników i ogólnie nasz sposób gry :) I muszę przyznać że jesteś jedynym tu kibicem Realu którego znoszę na tej stronie xd

0

A ja chciałbym serdecznie podziękować Schalke , bo założyłem się z kolegą , i zagrałem kurs że Real przegra :) Za pieniądze biba po zwycięstwie z Realem 22 marca ^^

1

Jakby było El Clasico w weekend , to jaki byście obstawili wynik?

0

Ból dupy?

1

Real jest cienki jak dupa węża, taka prawda. ŻENADA

1

Z takim Realem to wyczuwam hattricka u Messiego

0

Wstyd. Perez taki pewny był ze zapomniał zapłacić na karne

13

Szacunek dla Schalke! Szkoda ze się nie udało :\

2

Na Rosella chyba tylko jakieś trolle głosowały

0

Nie widzę zawodników Realu.. Mam coś ze wzrokiem ? A nie ...

0

To będzie najsmutniejszy dzień w historii piłki nożnej kiedy skończy karierę. Będę opowiadał o nim moim dzieciom , i pokazywał jego magię na filmach.

0

Komentarz usunięty

0

Dobrze że Alves wypada na tylko jeden mecz , ale słabo z Busim. Jak myślicie? Wróci na El Clasico i Man City? Nie ma o tej kontuzji żadnych newsów ;(

0

Lepiej jakby Valencia wygrała , ale remis też OK ;)

0

Da mi ktoś linka do statystyk ile kto ma żółtych kartek w Barcelonie na ten moment? ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?