0

To też uwielbiam :D ;)

1

Nigdy mi się to nie nudzi. ( Superpuchar Hiszpanii 2011 , Barca 3-2 Real ) ;)

7

Jak Real straci z Rayo punkty to wyjdę w nocy na dwór w piżamie i zaśpiewam hymn Barcy . :)

0

Ty też? Ja przed chwilą taki sam mecz sobie włączałem i to samo powiedział :D

0

Marzenie :D

27

Szansa by Messi sobie postrzelał , ale na 1 miejscu oczywiście 3 punkty!

0

Nowy avek :D

0

Gdzie jest redakcja?

2

Zbanujcie go........

0

Szkoda że sms trzeba wysłac , zajebiście.

0

Kurde , jeszcze raz proszę o transmisję. Nic mi nie działa!! ;(

1

Ktoś da dobrą transmisję!? Zaczyna się mecz a mi nic nie działa~;/

0

Ktoś da dobrą transmisję , za darmo? Nigdzie mi nie działa :/

0

A dasz linka??

0

na livemecz.com będzie transmisja o 21? Bo narazie jest czarny kwadrat , i niewiem czy szukać następnej :P

10

Komentarz usunięty

10

Troll?

0

Ktoś poratuje linkiem transmisji? Jestem u rodziny i nie moge w TV obejrzeć ;/

0

Po cholerę tyle wykrzykników? ;)

0

Lucho teraz dobrze składy wymyśla , a nie jak przedtem , każdy inny

1

Da ktoś dobrą transmisję? U rodziny siedzę , a oni oglądaja jakieś głupoty -,- ;(

0

Chodziło mi o mecze z trudnymi przeciwnikami , jak nie załapałeś to już twój problem

0

Poratuje ktoś transmisją? Pojechałem z rodziną do znajomych , i tam tego nie oglądaja ;/

1

Po co ta zlosliwosc? Kibice powinni sie wspierac i pomagac.

0

Kiedy Real moze jeszcze stracic punkty?

3

Pozdrawiam trolllu

4

Macie bol dupy. Wedlug mnie jestesmy o wiele lepsi od Realu.

1

Najlepszeco Cule! ;) Życzę NAM trypleta :D

6

Z serii,, Gowno wiem, ale sie wypowiem " :D

0

Ktos poda mi term. Barcy tych ost. kolejek? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?