BarcelonaMessiKing2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Barcelona/Warszawa
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To też uwielbiam :D ;)
1
7
Jak Real straci z Rayo punkty to wyjdę w nocy na dwór w piżamie i zaśpiewam hymn Barcy . :)
0
Ty też? Ja przed chwilą taki sam mecz sobie włączałem i to samo powiedział :D
0
Marzenie :D
27
Szansa by Messi sobie postrzelał , ale na 1 miejscu oczywiście 3 punkty!
0
Nowy avek :D
0
Gdzie jest redakcja?
2
Zbanujcie go........
0
Szkoda że sms trzeba wysłac , zajebiście.
0
Kurde , jeszcze raz proszę o transmisję. Nic mi nie działa!! ;(
1
Ktoś da dobrą transmisję!? Zaczyna się mecz a mi nic nie działa~;/
0
Ktoś da dobrą transmisję , za darmo? Nigdzie mi nie działa :/
0
A dasz linka??
0
na livemecz.com będzie transmisja o 21? Bo narazie jest czarny kwadrat , i niewiem czy szukać następnej :P
10
Komentarz usunięty
10
Troll?
0
Ktoś poratuje linkiem transmisji? Jestem u rodziny i nie moge w TV obejrzeć ;/
0
Po cholerę tyle wykrzykników? ;)
0
Lucho teraz dobrze składy wymyśla , a nie jak przedtem , każdy inny
1
Da ktoś dobrą transmisję? U rodziny siedzę , a oni oglądaja jakieś głupoty -,- ;(
0
Chodziło mi o mecze z trudnymi przeciwnikami , jak nie załapałeś to już twój problem
0
Poratuje ktoś transmisją? Pojechałem z rodziną do znajomych , i tam tego nie oglądaja ;/
1
Po co ta zlosliwosc? Kibice powinni sie wspierac i pomagac.
0
Kiedy Real moze jeszcze stracic punkty?
3
Pozdrawiam trolllu
4
Macie bol dupy. Wedlug mnie jestesmy o wiele lepsi od Realu.
1
Najlepszeco Cule! ;) Życzę NAM trypleta :D
6
Z serii,, Gowno wiem, ale sie wypowiem " :D
0
Ktos poda mi term. Barcy tych ost. kolejek? :)