BarcelonaMessiKing2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Barcelona/Warszawa
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Taki maja popieprzony system :).
0
Ale to jest jednak najważniejsze dla nich :/
0
Nie miałoby żadnego znaczenia no Leo miał słaby sezon , nic nie wygrali :/ ale jeśli chodzi o zachowanie to Messi przerasta CR
0
No tak , ale np. Czerwona kartka z Cordoba? To tez nie był godny wyczyn . Messi tez strzelał w trybuny , ale u Ronaldo to sie juz powtarza któryś raz . I jak taki Cris może być idolem dzieci?
1
Dobre :D.
1
Nie , i masz : https://vine.co/v/e7mQJXKnMrU
5
Na rm.pl mówią ze CR7 jest ambitny i chce być zawsze perfekcyjny -,-
0
Ja juz nie mam do niego odrobiny szacunku . A niektórzy usprawiedliwiają sie , ze to jest ambicja .. To jest pycha
27
Nie wiem czy tez to tak spostrzeganie , ale według mnie żeby zdobyć złota piłkę trzeba dobrze grać,indywidualne nagrody , puchary , ale tez jakieś zachowanie na boisku. Taki zwycięzca musi być wzorem do naśladowania.
0
Jeszcze wczoraj? Ja straciłem do niego szacunek po niektórych czerwonych kartkach , a ostatnio ta z meczu z Cordoba to była żenada na całej linii. Nigdy nie będę miał do niego odrobiny szacunku
2
https://vine.co/v/e7mQJXKnMrU
Ronaldo po golu na 3:0
0
CR 39
Messi 38
0
Komentarz usunięty
8
Na rm.pl jaki hejt na Ronaldo :D.
4
Podobno kopnął piłkę ze złością i stroił miny jak to on
4
Dacie linka do frustracji Ronaldo?
9
Taka jest różnica
Messi cieszy sie z drużyna
Ronaldo cieszy sie gdy ON strzeli
0
Mogą strzelić teraz 5 bramek nawet , ale nie Ronaldo :D
3
Rozkazujesz? Nikogo to nie interesuje :D.
0
James - cudo , samobój
0
Teeeeveez.
0
I Zamora Bravo! :D.
0
Pamietam , i według mnie nie powinno sie gwizdać na zawodnika klubu któremu kibicujesz . To żałosne zachowanie
0
Oby tylko Ronaldo nie strzelił jeszcze . Bedzie jeden plus.
0
Llara jakie gwizdy na niego.. I to są kibice Realu -,-
1
Nie zaliczyli.
6
Watpię , ze Grzmot strzeli Sevilli , a Leo może strzelić z Cordoba z 2 bramki. Mistrzostwo najważniejsze , ale fajniej by było jakby Bravo miał Zamore, najlepszy asystent i strzelec Messi ;)
4
Raz chyba tak Marca lub AS nazwali CR11
1
Ktoś z Realu zagrożony na Seville ?
0
Ok błąd sorki.