0

Taki maja popieprzony system :).

0

Ale to jest jednak najważniejsze dla nich :/

0

Nie miałoby żadnego znaczenia no Leo miał słaby sezon , nic nie wygrali :/ ale jeśli chodzi o zachowanie to Messi przerasta CR

0

No tak , ale np. Czerwona kartka z Cordoba? To tez nie był godny wyczyn . Messi tez strzelał w trybuny , ale u Ronaldo to sie juz powtarza któryś raz . I jak taki Cris może być idolem dzieci?

1

Dobre :D.

1

5

Na rm.pl mówią ze CR7 jest ambitny i chce być zawsze perfekcyjny -,-

0

Ja juz nie mam do niego odrobiny szacunku . A niektórzy usprawiedliwiają sie , ze to jest ambicja .. To jest pycha

27

Nie wiem czy tez to tak spostrzeganie , ale według mnie żeby zdobyć złota piłkę trzeba dobrze grać,indywidualne nagrody , puchary , ale tez jakieś zachowanie na boisku. Taki zwycięzca musi być wzorem do naśladowania.

0

Jeszcze wczoraj? Ja straciłem do niego szacunek po niektórych czerwonych kartkach , a ostatnio ta z meczu z Cordoba to była żenada na całej linii. Nigdy nie będę miał do niego odrobiny szacunku

2

https://vine.co/v/e7mQJXKnMrU
Ronaldo po golu na 3:0

0

CR 39
Messi 38

0

Komentarz usunięty

8

Na rm.pl jaki hejt na Ronaldo :D.

4

Podobno kopnął piłkę ze złością i stroił miny jak to on

4

Dacie linka do frustracji Ronaldo?

9

Taka jest różnica
Messi cieszy sie z drużyna
Ronaldo cieszy sie gdy ON strzeli

0

Mogą strzelić teraz 5 bramek nawet , ale nie Ronaldo :D

3

Rozkazujesz? Nikogo to nie interesuje :D.

0

James - cudo , samobój

0

Teeeeveez.

0

I Zamora Bravo! :D.

0

Pamietam , i według mnie nie powinno sie gwizdać na zawodnika klubu któremu kibicujesz . To żałosne zachowanie

0

Oby tylko Ronaldo nie strzelił jeszcze . Bedzie jeden plus.

0

Llara jakie gwizdy na niego.. I to są kibice Realu -,-

1

Nie zaliczyli.

6

Watpię , ze Grzmot strzeli Sevilli , a Leo może strzelić z Cordoba z 2 bramki. Mistrzostwo najważniejsze , ale fajniej by było jakby Bravo miał Zamore, najlepszy asystent i strzelec Messi ;)

4

Raz chyba tak Marca lub AS nazwali CR11

1

Ktoś z Realu zagrożony na Seville ?

0

Ok błąd sorki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?