BarcelonaMessiKing2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Barcelona/Warszawa
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Ronaldo juz łapki podnosi.
0
Rozumiem ze w Sevilli nie są jacyś najlepsi piłkarze świata , ale żeby nie umieć przyjąć piłki ? Bacca sie ośmiesza
2
Ronaldo teraz strzela z każdej pozycji , i małe dzieci na trybunie cierpią
1
Na Messiego nikt , może na Santiago.
0
Sevilla po 3 punkty!!!
0
Leo 40 CR 39.
0
106 chyba
0
Jakby była ostatnia kolejka i miał na równo z CR7 , i np strzelił z 2 bramki z Deportivo , i dostał karnego to ciekawe czy dałby Neyowi :)
0
Jeszcze jedna !
1
Dawajmy jeszcze jedna to pobijemy rekord , Real ma 9-1 , fajnie by było jescze bez straconej bramki xD
0
Widać ze jest dobra atmosfera w drużynie , a nie jak w Realu , gdzie Benzema boi sie sam strzelić i daje Ronaldo
0
Neymar strzela :).
0
Czy tylko mi sie wydaje ze Leo sie trochę chamsko zachował ??? :/
0
100 goli MSN!!!
0
Po równo z CR7! Przegon go Leo!!!!
0
Iniesta pierwsza asysta!
0
To stare i juz irytujące :).
0
Oglądając to wiedziałem ze bedzie dobry , ale nie aż tak:)
9
Dokładnie 10 lat temu zaczęła sie historia , której żaden nie chciał by końca . 1gol Messiego :)
0
Czyli taki Benzema nie może być wzorem dla jego fana ? Nawet gdy jest nieskuteczny? Co ty gadasz ? Dzieci maja dużo swoich idoli i ich uwielbiają nawet jak im nie wychodzi , wiec nie pieprz głupot z Benzema .
1
Jak można takiego bramkarza nie nazwać legenda ? Ile on dla klubu zrobił
4
2015.04.30, godz. 18:52, benzem9
ja sie czasem nie zastanawiam czy on nie jest za barcelona??? moze on im wynosil informacje z naszej szatni?? pozniej ten specjalny gol z Atlético w finale....cos mi tu smierdzi , nie ma prawa zeby nazywac go legenda sprzedal nas
O Casillasie XD
0
Po raz 2*.
6
Jak Onet to napisał to napewno nie.
0
Tylko ze oni znają sie od dzieciństwa , i to nie jest jakaś sztuczna modelka
0
Laporta wróci i poukłada te bagno.
3
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Torres!!!
0
To nie ambicja , to pycha.