0

Nie jesteśmy . Możemy stracić punkty , z Deportivo rezerwowy skład nawet wyjsć może

0

I ten chytry uśmiech :).

2

Messi musi zdobyć 5 złota piłkę . To co ob wyprawia .. Jeśli dostanie ja Cristiano to bedą totalne żarty :)

2

Mess w tamtym roku nie zgarnął żadnego pucharu a był w trójce ,wiec Ronaldo bedzie napewno. Strzelił dużo bramek w tym sezonie :/ ;)

2

Ale jednak wole żeby Messinje zdobył , zasługuje na to bardziej :)

9

A ja liczę na Messiego :) Fajnie jakby miał króla strzelców LM i La Ligi , ale watpię by Ronaldo nic nie strzelił w końcowych 2 meczach

0

Ale finału Ligi Mistrzów ?

0

Bedą żarty na całego . Obstawiam karnego dla Atleti.

0

Ronaldo wpłacił w końcu te 7mln?

0

i wyobraź sobie ze Barca wygrywa 1:0 , sędzia doliczył 3 minuty , 92 minuta Messi strzela gola i samodzielny król strzelców ;) chciałbym widzieć Ronaldo w tej chwili

1

Bohaterem* ale masz racje :).

0

O co chodzi z tym ze Luis i Leo sie usciskali w szatni ? W Marce tak piszą . Jest jakiś filmik???

0

Był post na stronie ze wystąpi .

0

Jak myślicie kto bedzie nominowany jako najlepszy trener ? I trojka do Złotej Piłki ?

1

Mi sie wydaje ze on jest tez niezłe wkurzony ze Messi go może wyprzedzić . :)

3

A każdy stawiał na najłatwiejszego przeciwnika Juve... Bayern odpadł , Real tez... :D

3

Barcelona - Juventus !!! Witamy w Berlinie :)

1

Żewłakow jest na 100% fanem Realu. Zawsze to było wiadomo ;))

11

Widzę Ronaldo poćwiczył z reszta drużyny nurkowanie :) widać postępy , Cris może być dumny.

0

Komentarz usunięty

0

Tylko żeby Ronaldo juz więcej nie strzelił . LM ważniejsza ,ale wole żeby Messi był królem strzelców , a w tym roku w GD mu nie idzie za bardzo :/ (jeśli bedzie GD)

1

Co zrobił gościu od piłek ??

3

Słuszny ? Co ty gadasz ???

11

1 miejsce La Liga z 4 punktowa przewaga
Finał Ligi Mistrzów
Finał Pucharu Króla
Bez kontuzji
LUIS ENRIQUE

1

Macie filmik jak Pep coś tam gada do Messiego? :)

0

O co ci chodzi? Poprostu te posiadane piłki jest przereklamowane . Musimy wygrać mecz byście sie o tym przekonali?

0

Niewiadomo czy są jeszcze jakieś słabsze miejsca :/ :) trzeba wierzyć xD

0

A co to dało Bayernowi? On jest w finale ?

0

Mam zamiar kupić bilet,bo akurat będę w Niemczech w czerwcu ;)

1

36% posiadania piłki . :D ale co to dało Bayernowi? Nic! To my jesteśmy w finale !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?