BarcelonaMessiKing2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Barcelona/Warszawa
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie jesteśmy . Możemy stracić punkty , z Deportivo rezerwowy skład nawet wyjsć może
0
I ten chytry uśmiech :).
2
Messi musi zdobyć 5 złota piłkę . To co ob wyprawia .. Jeśli dostanie ja Cristiano to bedą totalne żarty :)
2
Mess w tamtym roku nie zgarnął żadnego pucharu a był w trójce ,wiec Ronaldo bedzie napewno. Strzelił dużo bramek w tym sezonie :/ ;)
2
Ale jednak wole żeby Messinje zdobył , zasługuje na to bardziej :)
9
A ja liczę na Messiego :) Fajnie jakby miał króla strzelców LM i La Ligi , ale watpię by Ronaldo nic nie strzelił w końcowych 2 meczach
0
Ale finału Ligi Mistrzów ?
0
Bedą żarty na całego . Obstawiam karnego dla Atleti.
0
Ronaldo wpłacił w końcu te 7mln?
0
i wyobraź sobie ze Barca wygrywa 1:0 , sędzia doliczył 3 minuty , 92 minuta Messi strzela gola i samodzielny król strzelców ;) chciałbym widzieć Ronaldo w tej chwili
1
Bohaterem* ale masz racje :).
0
O co chodzi z tym ze Luis i Leo sie usciskali w szatni ? W Marce tak piszą . Jest jakiś filmik???
0
Był post na stronie ze wystąpi .
0
Jak myślicie kto bedzie nominowany jako najlepszy trener ? I trojka do Złotej Piłki ?
1
Mi sie wydaje ze on jest tez niezłe wkurzony ze Messi go może wyprzedzić . :)
3
A każdy stawiał na najłatwiejszego przeciwnika Juve... Bayern odpadł , Real tez... :D
3
Barcelona - Juventus !!! Witamy w Berlinie :)
1
Żewłakow jest na 100% fanem Realu. Zawsze to było wiadomo ;))
11
Widzę Ronaldo poćwiczył z reszta drużyny nurkowanie :) widać postępy , Cris może być dumny.
0
Komentarz usunięty
0
Tylko żeby Ronaldo juz więcej nie strzelił . LM ważniejsza ,ale wole żeby Messi był królem strzelców , a w tym roku w GD mu nie idzie za bardzo :/ (jeśli bedzie GD)
1
Co zrobił gościu od piłek ??
3
Słuszny ? Co ty gadasz ???
11
1 miejsce La Liga z 4 punktowa przewaga
Finał Ligi Mistrzów
Finał Pucharu Króla
Bez kontuzji
LUIS ENRIQUE
1
Macie filmik jak Pep coś tam gada do Messiego? :)
0
O co ci chodzi? Poprostu te posiadane piłki jest przereklamowane . Musimy wygrać mecz byście sie o tym przekonali?
0
Niewiadomo czy są jeszcze jakieś słabsze miejsca :/ :) trzeba wierzyć xD
0
A co to dało Bayernowi? On jest w finale ?
0
Mam zamiar kupić bilet,bo akurat będę w Niemczech w czerwcu ;)
1
36% posiadania piłki . :D ale co to dało Bayernowi? Nic! To my jesteśmy w finale !!!