BarcelonaMessiKing2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Barcelona/Warszawa
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czytaj do końca artykuł .Taka rada na przyszłość
10
I nikt na trybunie nie cierpiał :).
3
Nie ,one są na nowy sezon :)
1
Ktoś ma jakieś statystyki Messiego w tym sezonie pokazujące ze zasługuje na Złota Piłkę ? :) co osiagnął z drużyna (narazie) i indywidualnie .
0
A ja gdy przemawiał i zaczął płakać :(
41
Przyznawać sie ! Komu uroniła sie łza nam Xavi płakał?
2
on pokazał? Carlo go Zdjął . To Messi raczej pokazał jak oddawał karnego
1
Wygrałeś internet xD.
0
Wygrałeś życie :D.
0
Karny dla Realu : ) CR pewnie hattrick , i trudno :) my mamy mistrzostwo
1
Antonella :D.
0
Dani goni Thiago :D.
5
Sanitariuszki jakie ładne ;)
0
Pożegnanie z Camp Nou? Przecież jeszcze bedzie finał Pucharu Króla na Camp Nou i tam ma możliwość zagrania
0
:D a ja znam i to i to. Bo wyjeżdzał co kwotę do Hiszpani , ale redaktorem byłbym cienkim jak dupa węża :))
0
Ale zawsze sie ktoś przyczepi :) zreszta mogłem uwierzyć ,bo ostatnio sie pytał o moderatorów i adminów i chciał sie zgłosić ;) :D
0
Tylko ze Cris tez może coś strzelić niestety ;)
0
Jakim cudem ? Nie powinno sie banować za nie tłumaczenie :)
11
,,My bro from another mother together for ever"
Tłumaczenie dla pedrorodriguesa: ,,Moj brat od innej matki na zawsze" :)
Dani Alves o Neymarze :)
1
Na nc+ bedzie na kanale 38.
0
Dołączam sie do pytania. A jeśli chodzi o Ligę Mistrzów to np. Na TVP bedzie potem transmisja wręczenia pucharu ? Bo pierwszy raz u kolegi będę oglądał na TVP
0
Bardziej pasowałoby ,,Nie mówmy Xaviemu Żegnaj , ale raczej do zobaczenia/do widzenia :)"
2
To znaczy to samo :)
1
,,...Messiego,a go tam nie bedzie ?"
Juz sobie wyobrażam Xaviego przy piłce , która chce podać Leo, a nie może .. :/
0
Sergio Roberto na przykład . Nie widzę u niego przyszłości , nikt nie jest w stanie zastąpić Xaviego . Wolałbym bardziej zeby został ,niż by przylazł jakiś Veratti.
0
Generale dziekujemy za wszystko .
0
I po co piszesz o tym? To redakcja wyznacza kary i gowno Ci do tego
1
Piłka nożna to nie matematyka. Ronaldo to super snajper,ale nigdy nie bedzie miał tej magii co Messi
0
Na ceremonii bedzie :).
0
Canal + nr 30.