0

Czytaj do końca artykuł .Taka rada na przyszłość

10

I nikt na trybunie nie cierpiał :).

3

Nie ,one są na nowy sezon :)

1

Ktoś ma jakieś statystyki Messiego w tym sezonie pokazujące ze zasługuje na Złota Piłkę ? :) co osiagnął z drużyna (narazie) i indywidualnie .

0

A ja gdy przemawiał i zaczął płakać :(

41

Przyznawać sie ! Komu uroniła sie łza nam Xavi płakał?

2

on pokazał? Carlo go Zdjął . To Messi raczej pokazał jak oddawał karnego

1

Wygrałeś internet xD.

0

Wygrałeś życie :D.

0

Karny dla Realu : ) CR pewnie hattrick , i trudno :) my mamy mistrzostwo

1

Antonella :D.

0

Dani goni Thiago :D.

5

Sanitariuszki jakie ładne ;)

0

Pożegnanie z Camp Nou? Przecież jeszcze bedzie finał Pucharu Króla na Camp Nou i tam ma możliwość zagrania

0

:D a ja znam i to i to. Bo wyjeżdzał co kwotę do Hiszpani , ale redaktorem byłbym cienkim jak dupa węża :))

0

Ale zawsze sie ktoś przyczepi :) zreszta mogłem uwierzyć ,bo ostatnio sie pytał o moderatorów i adminów i chciał sie zgłosić ;) :D

0

Tylko ze Cris tez może coś strzelić niestety ;)

0

Jakim cudem ? Nie powinno sie banować za nie tłumaczenie :)

11

,,My bro from another mother together for ever"
Tłumaczenie dla pedrorodriguesa: ,,Moj brat od innej matki na zawsze" :)
Dani Alves o Neymarze :)

1

Na nc+ bedzie na kanale 38.

0

Dołączam sie do pytania. A jeśli chodzi o Ligę Mistrzów to np. Na TVP bedzie potem transmisja wręczenia pucharu ? Bo pierwszy raz u kolegi będę oglądał na TVP

0

Bardziej pasowałoby ,,Nie mówmy Xaviemu Żegnaj , ale raczej do zobaczenia/do widzenia :)"

2

To znaczy to samo :)

1

,,...Messiego,a go tam nie bedzie ?"
Juz sobie wyobrażam Xaviego przy piłce , która chce podać Leo, a nie może .. :/

0

Sergio Roberto na przykład . Nie widzę u niego przyszłości , nikt nie jest w stanie zastąpić Xaviego . Wolałbym bardziej zeby został ,niż by przylazł jakiś Veratti.

0

Generale dziekujemy za wszystko .

0

I po co piszesz o tym? To redakcja wyznacza kary i gowno Ci do tego

1

Piłka nożna to nie matematyka. Ronaldo to super snajper,ale nigdy nie bedzie miał tej magii co Messi

0

Na ceremonii bedzie :).

0

Canal + nr 30.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?