BarcelonaMessiKing2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Barcelona/Warszawa
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
23
Zwłaszcza jak go kopnął w brzuch
4
Nie ma . Nie zdobyl LM.
0
Nie było? Widać było to po jego minie gdy Alexis strzelił karnego . Patrzył w jakaś daleka odległość i miał załzawione oczy
0
Bedzie nagroda dla najlepsEgo piłkarza ?
1
Smuce sie i mam załzawione oczy ,ale kiedy widzę karnego Igły to sie śmieje co chwile :D
5
Wszystko leci na Messiego... A co on sam tam gra? Nie ma Aguero i innych zawodników ? Dzisiaj nie był najgorszy na boisku
0
Aż boje sie wejść teraz na rm.pl.
1
Kurwa co on robi w tej reprezentacji
0
Messi nie był najgorszy daj spokój juz
0
Boje sie ze Bravo obroni karnego Messiego :D
0
No i padnę na ten zawał wkoncu.
3
I gowno.
1
Tylko nie karne ! W dogrywce Messi musi sie pokazać u zdobyć ten puchar
0
Moze Messi sie pokaże w 77 min jak z Bayernem?
0
Potem od razu karne ?
4
Uwaga wchodzi najlepszy piłkarz na świecie
0
K**** Lavezzi!!!
2
Po ubustwiam przestałem czytać.
0
Jaki on jest samolubny .. Wcześniej do Leo nie podał ,teraz sam na sam chce wszystkich ograć.. On nie jest Messim niech to zrozumie
0
Zdejmij tego palanta Di Marie !
2
To przełącz i juz .
2
Aż sie morda cieszy sama :D.
1
Messi i Alexis ;) jakie miłe przywitanie
0
Ale jestem zdenerwowany .. Jak przed meczem Barcy
0
Uwielbiam ten hymn . Na początku taki wolny a potem buuum
0
Rzewłakow*. Szacunek do legendy musi byc
0
Wyobraźcie sobie duet Żewłakow i Laboga komentujący mecz Barcelony
0
Chociaż Laskowski ...
0
Dla mnie dobra ofensywa .
0
Douglas wszystkich oblewa woda :D.