23

Zwłaszcza jak go kopnął w brzuch

4

Nie ma . Nie zdobyl LM.

0

Nie było? Widać było to po jego minie gdy Alexis strzelił karnego . Patrzył w jakaś daleka odległość i miał załzawione oczy

0

Bedzie nagroda dla najlepsEgo piłkarza ?

1

Smuce sie i mam załzawione oczy ,ale kiedy widzę karnego Igły to sie śmieje co chwile :D

5

Wszystko leci na Messiego... A co on sam tam gra? Nie ma Aguero i innych zawodników ? Dzisiaj nie był najgorszy na boisku

0

Aż boje sie wejść teraz na rm.pl.

1

Kurwa co on robi w tej reprezentacji

0

Messi nie był najgorszy daj spokój juz

0

Boje sie ze Bravo obroni karnego Messiego :D

0

No i padnę na ten zawał wkoncu.

3

I gowno.

1

Tylko nie karne ! W dogrywce Messi musi sie pokazać u zdobyć ten puchar

0

Moze Messi sie pokaże w 77 min jak z Bayernem?

0

Potem od razu karne ?

4

Uwaga wchodzi najlepszy piłkarz na świecie

0

K**** Lavezzi!!!

2

Po ubustwiam przestałem czytać.

0

Jaki on jest samolubny .. Wcześniej do Leo nie podał ,teraz sam na sam chce wszystkich ograć.. On nie jest Messim niech to zrozumie

0

Zdejmij tego palanta Di Marie !

2

To przełącz i juz .

2

Aż sie morda cieszy sama :D.

1

Messi i Alexis ;) jakie miłe przywitanie

0

Ale jestem zdenerwowany .. Jak przed meczem Barcy

0

Uwielbiam ten hymn . Na początku taki wolny a potem buuum

0

Rzewłakow*. Szacunek do legendy musi byc

0

Wyobraźcie sobie duet Żewłakow i Laboga komentujący mecz Barcelony

0

Chociaż Laskowski ...

0

Dla mnie dobra ofensywa .

0

Douglas wszystkich oblewa woda :D.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?