BarcelonaMessiKing2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Barcelona/Warszawa
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
2006 rok . Jak Roni jeszcze był :)
0
Tez mam nc tylko dla ligi hiszpańskiej :/
0
Ile jest szans ze La liga bedzie na nc ,a ile ze na Eleven? Kurcze ,w Polsce zawsze miałem nc+ a teraz będę musiał po necie szukać streamow scinajacych.
0
Bo nie ma dziewczyny i siedzi nocami na swojej ukochanej stronie :)
0
Lepsza była reakcja na gol Iniesty. Musiało go po tym niezłe gardło bolec :)
INIESTA GOL INIESTA GOL :D
1
Uwielbiam ta reklamę Beko z naszymi piłkarzami :) Suarez kradnie truskawki :)
0
Legia 3:0 :) licze na więcej bramek :)
0
Kto oglada Jagiellonia-Nieciecza? :).
3
Wez sie ogarnij jesteś gorszy niż wszyscy na fioletowej razem wzięci . Co chwile masz ból dupy o ten Real. Ciekawe co mówiłeś po sezonie 2013/2014 ?
3
To presezon ,nie przesadzajcie . Ma Superpuchar Lucho wystawi najlepszy możliwy skład i znow będziecie mowić ze jesteśmy najlepsi :) widać braki zawodników ...
0
Przestań juz z tym Realem.
0
Do ligi hiszpańskiej ? W tym tygodniu ma byc wyjaśnione ale podobno nc+ dali mniejsza ofertę niż przeciwnicy
0
Tez mieszkam w Barcelonie i raz w Polsce:) odziedziczyłem dom po ojcu w Hiszpanii wiec postanowiłem skorzystać :)
1
Tez umiesz po hiszpańsku ? Piona. Ja umiem 4 języki :D język polski,hiszpański,rosyjski i angielski. Kiedyś francuski ale nauczyciele mówili mi ze jestem najgorszym uczniem w ich karierze :) a uczyli ponad 20 lat :D
1
Ja dostaje taki co rok. :D tylko w Hiszpanii trzeba zamówić o wiele wcześniej bo dużo osob taki chce a zwłaszcza ze jestem w Barcelonie :P
4
Tej poznańskiej tikitaki? Tez chce to zobaczyć :D
1
Kiedy byłem młody musiałem uczyć sie rosyjskiego , no i sie nauczyłem . Oglądam rosyjska transmisje i jestem z siebie dumny :D
0
A ja nie chciałem Kazachstanu i Armenii...
0
To są eliminacje narazie i nie moze w eliminacjach
0
Poprostu trzeba wierzyć w klub :) zwłaszcza ze kibicuje sie jemu sporo czasu
0
Ja w grudniu nie wierzyłem w tryplet . Jak moj dziadek powiedział ze zdobędą to zaśmiałem mu sie w twarz . A teraz ? Wyszedłem wtedy na idiotę
0
Dlaczego nie stanie ?
0
I jeszcze mówiła ze jak obetnie to zabije jego i tego co to zrobił ...
Pique [*]
0
To czekamy na obronę Ligi Mistrzów ! :)
11
Na NSport leci mecz z Bayernem 3:0 . Zaczyna sie . Numer 40
0
Około 36,37 chyba . A na zagranicznym podobno 724
0
Mi 537 tez nie działa ale ten drugi juz działa .
1
Puchar Santiago Bernabeu. jak to beznadziejnie brzmi :)
0
Ale malowazny :).
0
Podobno na zagranicznym kanale 724