0

2006 rok . Jak Roni jeszcze był :)

0

Tez mam nc tylko dla ligi hiszpańskiej :/

0

Ile jest szans ze La liga bedzie na nc ,a ile ze na Eleven? Kurcze ,w Polsce zawsze miałem nc+ a teraz będę musiał po necie szukać streamow scinajacych.

0

Bo nie ma dziewczyny i siedzi nocami na swojej ukochanej stronie :)

0

Lepsza była reakcja na gol Iniesty. Musiało go po tym niezłe gardło bolec :)
INIESTA GOL INIESTA GOL :D

1

Uwielbiam ta reklamę Beko z naszymi piłkarzami :) Suarez kradnie truskawki :)

0

Legia 3:0 :) licze na więcej bramek :)

0

Kto oglada Jagiellonia-Nieciecza? :).

3

Wez sie ogarnij jesteś gorszy niż wszyscy na fioletowej razem wzięci . Co chwile masz ból dupy o ten Real. Ciekawe co mówiłeś po sezonie 2013/2014 ?

3

To presezon ,nie przesadzajcie . Ma Superpuchar Lucho wystawi najlepszy możliwy skład i znow będziecie mowić ze jesteśmy najlepsi :) widać braki zawodników ...

0

Przestań juz z tym Realem.

0

Do ligi hiszpańskiej ? W tym tygodniu ma byc wyjaśnione ale podobno nc+ dali mniejsza ofertę niż przeciwnicy

0

Tez mieszkam w Barcelonie i raz w Polsce:) odziedziczyłem dom po ojcu w Hiszpanii wiec postanowiłem skorzystać :)

1

Tez umiesz po hiszpańsku ? Piona. Ja umiem 4 języki :D język polski,hiszpański,rosyjski i angielski. Kiedyś francuski ale nauczyciele mówili mi ze jestem najgorszym uczniem w ich karierze :) a uczyli ponad 20 lat :D

1

Ja dostaje taki co rok. :D tylko w Hiszpanii trzeba zamówić o wiele wcześniej bo dużo osob taki chce a zwłaszcza ze jestem w Barcelonie :P

4

Tej poznańskiej tikitaki? Tez chce to zobaczyć :D

1

Kiedy byłem młody musiałem uczyć sie rosyjskiego , no i sie nauczyłem . Oglądam rosyjska transmisje i jestem z siebie dumny :D

0

A ja nie chciałem Kazachstanu i Armenii...

0

To są eliminacje narazie i nie moze w eliminacjach

0

Poprostu trzeba wierzyć w klub :) zwłaszcza ze kibicuje sie jemu sporo czasu

0

Ja w grudniu nie wierzyłem w tryplet . Jak moj dziadek powiedział ze zdobędą to zaśmiałem mu sie w twarz . A teraz ? Wyszedłem wtedy na idiotę

0

Dlaczego nie stanie ?

0

I jeszcze mówiła ze jak obetnie to zabije jego i tego co to zrobił ...
Pique [*]

0

To czekamy na obronę Ligi Mistrzów ! :)

11

Na NSport leci mecz z Bayernem 3:0 . Zaczyna sie . Numer 40

0

Około 36,37 chyba . A na zagranicznym podobno 724

0

Mi 537 tez nie działa ale ten drugi juz działa .

1

Puchar Santiago Bernabeu. jak to beznadziejnie brzmi :)

0

Ale malowazny :).

0

Podobno na zagranicznym kanale 724

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?