1

Czy będzie mi działało Eleven na IOS?

1

Tak sobie pomyślałem ostatnio o Aguero i ten jego syn to musi zostać piłkarzem :D
ojciec Aguero
chrzestny Messi
dziadek Maradona

2

Niewiadomo czy nim zostanie :/.

0

Turcja i oczywiście Portugalia :).

1

Turcja :).

4

Messi zawsze się stresuje na takich galach ja tez tak mam i wtedy mam ręce w kieszeni . Lepiej byc takim niż super pewnym Ronaldo który wydaje okrzyki godowe a na scenie wierci sie jakby do toalety musiał iść.

3

Caly Zlatan :D.

0

Zubi rozśmieszył mnie jak nie umi otworzyć piłeczki a potem takie ,,Aaaa"

2

Zubi i ten jego uśmieszek :D.

0

Komentarz usunięty

0

Jak myślicie jaka bedzie idealna jedenastka minionego sezonu Ligi Mistrzów?

0

Oj przepraszam pomyłka

0

Borussia?

0

To super czaiłem sie na kogoś kto ma ten telefon bo bałem sie ze nie odbierać mi bedzie dzięki :)

0

Te studio jest badziewne a poziom komentarza dołuje . Ja juz tęsknie za Wolskim i Orłowskim. Nc+ mnie bardzo zawiodło.

0

EuroSport 18:00.

0

Są jakieś szanse na to ,aby mecze ligi hiszpańskiej były w nc+? Czy juz koniec ?:/

0

Real ma swojego komentatora na sezon a my !?

0

Ktoś ma filmik rajdu Messiego?

3

iJak zawsze Messi strzelał pierwszy gola to wygrywaliśmy LM. Teraz zmieniamy zasady i Suarez zaczyna :D

0

Co z Busim i Alvesem ?

1

Dajie jakiś link na YT

0

jak myślcie na IPhonie 5 bedzie mi działała transmisja na STS?

0

a ja mieszkam w Barcelonie oraz w Warszawie ,miałem siedzieć w Polsce jeszcze 2 miesiące ale wole juz pojechać bo zdążę na mecze a tam mam prace i nic sie nie stanie jak wrócę wcześniej :) uff

0

Ronaldo jak spudłował :)

0

Nie uważam tak , po prostu nie był najlepszy na boisku w tym meczu nawet jak strzelił gola .

2

Pewnie weźmiecie mnie za idiotę , ale wczoraj Messi często tracił piłkę i nie umiał ominąć nawet jednego przeciwnika, boję się że będzie z jego dryblingiem o wiele słabiej w tym sezonie ;/

0

W Superpucharze Hiszpanii*

12

PIQUE przed meczem: 90 minut i Camp Nou. ja wierzę.
Coś mniej niż 90 minut było...

1

Wg mnie Ronaldo jest lepszy . :) (bez spin )

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?