BarcelonaMessiKing2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Barcelona/Warszawa
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czy będzie mi działało Eleven na IOS?
1
Tak sobie pomyślałem ostatnio o Aguero i ten jego syn to musi zostać piłkarzem :D
ojciec Aguero
chrzestny Messi
dziadek Maradona
2
Niewiadomo czy nim zostanie :/.
0
Turcja i oczywiście Portugalia :).
1
Turcja :).
4
Messi zawsze się stresuje na takich galach ja tez tak mam i wtedy mam ręce w kieszeni . Lepiej byc takim niż super pewnym Ronaldo który wydaje okrzyki godowe a na scenie wierci sie jakby do toalety musiał iść.
3
Caly Zlatan :D.
0
Zubi rozśmieszył mnie jak nie umi otworzyć piłeczki a potem takie ,,Aaaa"
2
Zubi i ten jego uśmieszek :D.
0
Komentarz usunięty
0
Jak myślicie jaka bedzie idealna jedenastka minionego sezonu Ligi Mistrzów?
0
Oj przepraszam pomyłka
0
Borussia?
0
To super czaiłem sie na kogoś kto ma ten telefon bo bałem sie ze nie odbierać mi bedzie dzięki :)
0
Te studio jest badziewne a poziom komentarza dołuje . Ja juz tęsknie za Wolskim i Orłowskim. Nc+ mnie bardzo zawiodło.
0
EuroSport 18:00.
0
Są jakieś szanse na to ,aby mecze ligi hiszpańskiej były w nc+? Czy juz koniec ?:/
0
Real ma swojego komentatora na sezon a my !?
0
Ktoś ma filmik rajdu Messiego?
3
iJak zawsze Messi strzelał pierwszy gola to wygrywaliśmy LM. Teraz zmieniamy zasady i Suarez zaczyna :D
0
Co z Busim i Alvesem ?
1
Dajie jakiś link na YT
0
jak myślcie na IPhonie 5 bedzie mi działała transmisja na STS?
0
a ja mieszkam w Barcelonie oraz w Warszawie ,miałem siedzieć w Polsce jeszcze 2 miesiące ale wole juz pojechać bo zdążę na mecze a tam mam prace i nic sie nie stanie jak wrócę wcześniej :) uff
0
Ronaldo jak spudłował :)
0
Nie uważam tak , po prostu nie był najlepszy na boisku w tym meczu nawet jak strzelił gola .
2
Pewnie weźmiecie mnie za idiotę , ale wczoraj Messi często tracił piłkę i nie umiał ominąć nawet jednego przeciwnika, boję się że będzie z jego dryblingiem o wiele słabiej w tym sezonie ;/
0
W Superpucharze Hiszpanii*
12
PIQUE przed meczem: 90 minut i Camp Nou. ja wierzę.
Coś mniej niż 90 minut było...
1
Wg mnie Ronaldo jest lepszy . :) (bez spin )