BarcelonaMessiKing2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Barcelona/Warszawa
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Głownie fabule ale to samo znajdziesz w filmie te ogólne rzeczy :( :/
0
czytałem 10 lat temu :D.
0
Jeśli Mashe dostanie 4 mecze kary to nie zagra z Realem czy sie mylę ?
1
Pique i Sergio ławka powinna byc ..
0
Super było jak kibice Celty śpiewali każdemu znaną przyśpiewkę o Realu :)
0
Serio nie boicie sie Realu w GD? Ja sie boje i sie tego nie wstydzę :/
1
Najlepszego !! :)
0
musisz byc taki niemiły ? Ciebie bo skomentowałeś.
0
Racja.
0
Taki młody a juz biografia ?;).
0
dziękuje! ;)
1
Mam pytanie , ile jeszcze meczy opuści Messi i jakie? ;)
0
Ja jestem z natury człowiekiem jakby to powiedziec pesymistycznym . :D Ale wole sie miło zaskoczyć niż źle ;)
0
Witajcie towarzysze ! ;)
Nie chcę przewidywać przyszłości (Moj Boże oby nie!) ale boje sie Klasyku. Jestesmy w słabej formie . I na dodatek dużo kontuzji . A Wy jak myślicie?
14
https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xtp1/v/t1.0-9/11222183_956775701024780_2124704697864344822_n.jpg?oh=58eb319d864ef3fc6b3f7f0b60ac032d&oe=56CAE9E6
Neymar odwiedził Leo Messiego i Luisa Suareza ;)
0
Szanuje Twoje zdanie ale wg mnie to głupota. Jakbyśmy wygrali znow tryplet to to nie byłby przypadek ze to dzieki trenerowi i napewno by nie wywalili go z powodu dzieciaka. To głupota co powiedziales
8
w szatni rządzi TRENER. Nie wywalą go bo jakis chłopak z 3 ligi odchodzi.
1
Według mnie te gole w ogóle nie były winą Bravo. Dobrze ze wrócił tam gdzie jego miejsce .
0
Ale mnie ten Sandro wkur*ia ta nieskutecznością ...
3
Bravo miał racje przed sezonem ze nie boi sie rywalizacji z Ter Stegenem. Mega spokój
0
2 głosy dostał Cris*.
5
jesteś żałosnym trollem :/.
0
To kwestia przyzwyczajenia. Rozumiem jakby był ten dział już 2 miesiące ale dopiero go wprowadzili więc błąd rzecz ludzka
0
W pełni się zgadzam :) Podałem tylko przykład Alby bo wczoraj wrócił i mam nadzieję że będzie grał do końca! :)
1
Wczoraj zauważyłem jaki ważny jest dla nas Alba. Już wcześniej o tym wiedziałem , ale miał przez pewien czas kontuzję i w każdym meczu było widać jego brak. Mathieu nie daje rady na lewej stronie , a jak wszedł Jordi to od razu było lepiej. I w pierwszym golu dużo daje też jego wrzutka.
38
Jak dobrze ze wrócił Alba. To jest niesamowity piłkarz ,potrzebujemy go
1
jeju nie straci juz jej napewno .
0
Jak w sprawie z Ardą? :/.
14
Nie miałbym nic przeciwko gdyby Messi grał zawsze taki ,,słaby'' mecz ;) 2 gole i asysta? Może być :D
2
Niektórzy to się tak przyczepili do Messiego...
Dużo piłkarzy chcieliby grać taki ,,słaby'' mecz zawsze.