0

Głownie fabule ale to samo znajdziesz w filmie te ogólne rzeczy :( :/

0

czytałem 10 lat temu :D.

0

Jeśli Mashe dostanie 4 mecze kary to nie zagra z Realem czy sie mylę ?

1

Pique i Sergio ławka powinna byc ..

0

Super było jak kibice Celty śpiewali każdemu znaną przyśpiewkę o Realu :)

0

Serio nie boicie sie Realu w GD? Ja sie boje i sie tego nie wstydzę :/

1

Najlepszego !! :)

0

musisz byc taki niemiły ? Ciebie bo skomentowałeś.

0

Racja.

0

Taki młody a juz biografia ?;).

0

dziękuje! ;)

1

Mam pytanie , ile jeszcze meczy opuści Messi i jakie? ;)

0

Ja jestem z natury człowiekiem jakby to powiedziec pesymistycznym . :D Ale wole sie miło zaskoczyć niż źle ;)

0

Witajcie towarzysze ! ;)
Nie chcę przewidywać przyszłości (Moj Boże oby nie!) ale boje sie Klasyku. Jestesmy w słabej formie . I na dodatek dużo kontuzji . A Wy jak myślicie?

0

Szanuje Twoje zdanie ale wg mnie to głupota. Jakbyśmy wygrali znow tryplet to to nie byłby przypadek ze to dzieki trenerowi i napewno by nie wywalili go z powodu dzieciaka. To głupota co powiedziales

8

w szatni rządzi TRENER. Nie wywalą go bo jakis chłopak z 3 ligi odchodzi.

1

Według mnie te gole w ogóle nie były winą Bravo. Dobrze ze wrócił tam gdzie jego miejsce .

0

Ale mnie ten Sandro wkur*ia ta nieskutecznością ...

3

Bravo miał racje przed sezonem ze nie boi sie rywalizacji z Ter Stegenem. Mega spokój

0

2 głosy dostał Cris*.

5

jesteś żałosnym trollem :/.

0

To kwestia przyzwyczajenia. Rozumiem jakby był ten dział już 2 miesiące ale dopiero go wprowadzili więc błąd rzecz ludzka

0

W pełni się zgadzam :) Podałem tylko przykład Alby bo wczoraj wrócił i mam nadzieję że będzie grał do końca! :)

1

Wczoraj zauważyłem jaki ważny jest dla nas Alba. Już wcześniej o tym wiedziałem , ale miał przez pewien czas kontuzję i w każdym meczu było widać jego brak. Mathieu nie daje rady na lewej stronie , a jak wszedł Jordi to od razu było lepiej. I w pierwszym golu dużo daje też jego wrzutka.

38

Jak dobrze ze wrócił Alba. To jest niesamowity piłkarz ,potrzebujemy go

1

jeju nie straci juz jej napewno .

0

Jak w sprawie z Ardą? :/.

14

Nie miałbym nic przeciwko gdyby Messi grał zawsze taki ,,słaby'' mecz ;) 2 gole i asysta? Może być :D

2

Niektórzy to się tak przyczepili do Messiego...
Dużo piłkarzy chcieliby grać taki ,,słaby'' mecz zawsze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?