0

Zwariowałeś!? Nie wchodź na żadne facebooki w ten dzień! :D na fcbarca.com są kulturalni ludzie więc tutaj można :)

1

dowiedziałem sie,tak dzisiaj o 12:00

8

Seans miałem o 00:01 :) Przebudzenie Mocy super film !:) polecam

2

Dołączam się do pytania!:)
Ciekawe kogo trafi Real Madryt...

1

Raczej nie będzie. Ronaldo już ma 11 goli w LM i strzeli jeszcze więcej... Przeczuwam że to Realowi nic nie da,żadnych trofeów ale i tak będzie w trójce.

0

Nie chcesz słuchać tego komentarza....

0

Barca to jedna wielka rodzina :)

0

Ma ktoś filmik gdzie Suarez podbiega do Neymara i cieszy się z bramki?

0

Suarez.

0

Według mnie napewno na jakies 30 minut. Moze zagrać cały mecz ale niewiadomo jak to przechodzi.

0

W tym sezonie to on mnie tak wkur*ia...

7

Jego gola z Realem w tym sezonie na (0:1) oglądałem już 1000 razy :D Lubię jak wszyscy zawodnicy są szczęśliwi po golu, nie to co jak pewien piłkarz w Realu :D

0

Jak gra Atletico? Jest szansa na przegrana?

4

Chciałbym by Atletico dzisiaj przegrało ( u siebie Bilbao) i Real ( Villareal wyjazd) :P

3

Trudno. Stało się. Niektórzy tu oczekują że będziemy na pierwszym miejscu do końca ligi. To jest RYWALIZACJA. Zgaduję, że będziemy pierwsi,drudzy i to się będzie zmieniało. Ja też chciałbym być zawsze pierwszy, ale to jest futbol.

0

hejt? Głupi hejtują, mądrzy piszą tylko jakie jest ich zdanie i szanują wypowiedź.

1

A ja nadal uważam ze Pique jest za słaby na Barcelonę... Jedynie dobry od wybijania piłek (głową), a tak to taki sztywny.

2

Jest jeszcze Atletico... Skończcie tylko widzieć ten Real

6


Zakochałem się w tej reklamie :)

0

Działa :)

3

On to powiedział inaczej. Media robią sensacje i okłamują ludzi.

3

Normalnie ;) Kopiujesz i wklejasz i dodajesz komentarz i jest to oznaczone niebieskim kolorem w nawiasach;)

0

Force sie szybko brudzą,w vansach niewygodnie. Bierz Maxy

1

Ja wszedłem z ciekawości bo wszyscy pisali że słaba strona i w ogóle, ale czasem wchodzę zobaczyć skład na ich mecz lub kim się interesują. Jeśli ,,prawdziwy kibic Barcelony'' wchodzi na tą stronę to nic złego, niektórzy tak myślą i są bardzo dziecinni.

2

Co da 6 bramek Messiego? Możemy wygrać nawet 1:0 dla mnie. A porażka Realu to większa przewaga bo mamy więcej punktów.

0

Dzięki wielkie ;)

0

Ma ktoś cały mecz Real 0-4 Barca po polsku?

0

0:0. Ja jestem szczęśliwy z tego powodu;)

2

Wychowali mnie na kibica Legii od małego cała rodzina wiec nie bede sie chować ;)

2

ja tez jestem za Legia ;).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?