BarcelonaMessiKing2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Barcelona/Warszawa
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zwariowałeś!? Nie wchodź na żadne facebooki w ten dzień! :D na fcbarca.com są kulturalni ludzie więc tutaj można :)
1
dowiedziałem sie,tak dzisiaj o 12:00
8
Seans miałem o 00:01 :) Przebudzenie Mocy super film !:) polecam
2
Dołączam się do pytania!:)
Ciekawe kogo trafi Real Madryt...
1
Raczej nie będzie. Ronaldo już ma 11 goli w LM i strzeli jeszcze więcej... Przeczuwam że to Realowi nic nie da,żadnych trofeów ale i tak będzie w trójce.
0
Nie chcesz słuchać tego komentarza....
0
Barca to jedna wielka rodzina :)
0
Ma ktoś filmik gdzie Suarez podbiega do Neymara i cieszy się z bramki?
0
Suarez.
0
Według mnie napewno na jakies 30 minut. Moze zagrać cały mecz ale niewiadomo jak to przechodzi.
0
W tym sezonie to on mnie tak wkur*ia...
7
Jego gola z Realem w tym sezonie na (0:1) oglądałem już 1000 razy :D Lubię jak wszyscy zawodnicy są szczęśliwi po golu, nie to co jak pewien piłkarz w Realu :D
0
Jak gra Atletico? Jest szansa na przegrana?
4
Chciałbym by Atletico dzisiaj przegrało ( u siebie Bilbao) i Real ( Villareal wyjazd) :P
3
Trudno. Stało się. Niektórzy tu oczekują że będziemy na pierwszym miejscu do końca ligi. To jest RYWALIZACJA. Zgaduję, że będziemy pierwsi,drudzy i to się będzie zmieniało. Ja też chciałbym być zawsze pierwszy, ale to jest futbol.
0
hejt? Głupi hejtują, mądrzy piszą tylko jakie jest ich zdanie i szanują wypowiedź.
1
A ja nadal uważam ze Pique jest za słaby na Barcelonę... Jedynie dobry od wybijania piłek (głową), a tak to taki sztywny.
2
Jest jeszcze Atletico... Skończcie tylko widzieć ten Real
6
Zakochałem się w tej reklamie :)
0
Działa :)
3
On to powiedział inaczej. Media robią sensacje i okłamują ludzi.
3
Normalnie ;) Kopiujesz i wklejasz i dodajesz komentarz i jest to oznaczone niebieskim kolorem w nawiasach;)
0
Force sie szybko brudzą,w vansach niewygodnie. Bierz Maxy
1
Ja wszedłem z ciekawości bo wszyscy pisali że słaba strona i w ogóle, ale czasem wchodzę zobaczyć skład na ich mecz lub kim się interesują. Jeśli ,,prawdziwy kibic Barcelony'' wchodzi na tą stronę to nic złego, niektórzy tak myślą i są bardzo dziecinni.
2
Co da 6 bramek Messiego? Możemy wygrać nawet 1:0 dla mnie. A porażka Realu to większa przewaga bo mamy więcej punktów.
0
Dzięki wielkie ;)
0
Ma ktoś cały mecz Real 0-4 Barca po polsku?
0
0:0. Ja jestem szczęśliwy z tego powodu;)
2
Wychowali mnie na kibica Legii od małego cała rodzina wiec nie bede sie chować ;)
2
ja tez jestem za Legia ;).