BarcelonaMessiKing2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Barcelona/Warszawa
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Mam nadzieje ze to zart :D
0
Dla mnie żaden z nich nie jest przystojny :D jest dużo przystojnych aktorów murzynów ;)
1
Dacie linka do gali na youtubie?
2
No troche wstyd, ale wiesz Ronaldo też grał w Anglii. ;)
1
Jeszcze raz przepraszam ze użyłem takiego obrzydliwego słowa , to było dziecinne. Niewiem rozumiem że dla Was jest idealna ale niewiem mi się bardziej np. podobała była dziewczyna Cristiano Ronaldo, Irina ale to każdy ma inny gust :)
0
Okej, przepraszam za te słowo nie pomyślałem. :/
0
Każdy ma inny gust :) ,, sam jesteś tłusty'' a znasz mnie? Ale trudno :D
0
Moja opinia, wiem że urodziła dwójkę dzieci ale nie rozumiem czemu wszyscy tu się tak podniecają jej sylwetką mi się nie podoba ale każdy ma inny gust heh :)
3
https://m.facebook.com/photo.php?fbid=1220541731307840&id=443080359053985&set=pcb.1220541871307826&source=48 wszyscy tutaj szaleją za tą Antonellą, dla mnie z twarzy nie jest brzydka ale uważam że ona jest tłusta. ;P
2
To juz żywa legenda :D Kilka miesięcy temu polecał komentarze :)
0
No tez mi sie z tym kojarzy ale to prawda ze bedzie tak ubrany? :D
0
Czy to prawda ze Messi ma jutro założyć garnitur w korony? Chryste...
0
zluzuj ;).
0
10 sekund i odpowiedzi! To jest FcBarca.com!:) dzieki za odpowiedzi
1
Na jakim kanale jutro ceremonia wręczenia Złotej Piłki?
0
Czy tylko ja nie biore udziału w WOŚP?:/
1
5trofeow
0
Czy ktos moze znaleźć mi aktualnie ile ma Real i Barca trofeów oficjalnych w :
piłkę nożnej
we wszystkich dyscyplinach
szukam i wszędzie jest inaczej przepraszam za niewiedzę
0
Leo! Przestań! :D.
0
To nie jest koncert życzeń.
0
Zródło?
0
Coś dawno Cię chyba na stronce nie było? ;)
0
Ma ktoś video z sytuacja Ardy i Lopeza? Turan śmieszna minę zrobił :D ,,wez juz przestań"
5
Lopez do ZOO!
0
nie.
0
źródło?
0
Canal + ;).
0
Chciałbym jeszcze kogos lewa obronę,Alba jest najlepszy ale czasem musi odpocząć a Rudy odpada..
0
Suarez to zawsze cos pije jak w drodze jest :D
0
a masz oryginalne zdjecie?