0

wkurza mnie jak ktos mówi ze Zidane jest świetnym trenerem.. A co on takiego zrobił?

3

Enrique nawet wziął udział :D

0

No np mi nie wyskakują żadne reklamy, nie mam wirusów a kiedy miałem androida to czasem rzucić o stół miałem ochotę :/ A teraz to na luzie :)

0

a ja polecam. Miałem Xperie Z przerzuciłem się na Iphone 6+ i jestem zadowolony

0

Błagam Cię w lutym są same trudne mecze nie mozna kazdy grać na 100%.

0

komentatorzy sa na Camp Nou?

1

Taka najlepsza jedenastka ;)

1

Pomysl za nim cos napiszesz

0

Jenner* ta modelka? Bardzo ładna i wyglada na dobra dziewczynę :)

0

co za człowiek udaje ze ma raka..

36

Zauważyłem te zdjęcie i już myślałem że nie zagra i 5 razy czytałem tytuł..

1

Dla mnie Messi nadal jest o klasę wyższy od Neymara.. Trafiają sie słabe mecze poprostu piłkarze to nie roboty.

6

Trochę smutno to napisałeś jakby Messi sie juz skończył.

1

Jakie drużyny przeszły dalej?:)

0

dasz linka do artykułu ?:(

0

Macie filmik na którym Ronaldo wczoraj kopie piłkarza Betisu?

0

o której mecz w środę bedzie ?

0

Łatwo powiedziec :/ akurat dla niej nie ma juz nic znaczenia. Moze jakby w szkole ja wspierali a nie gnębili byłoby lepiej .. Nie odzywa se do nikogo s rodziny i nie chce nic jeść

0

dziękuje wszystkim za rady,jak ktos miałby jakis pomysł jeszcze to na priv zapraszam serdecznie

0

Zajmujemy się siostra cały czas. Przyjechałem z Huszpanii do Warszawy (tam mieszkam i pracuje) i postanawiam sie juz do wprowadzić na stałe. Siostrze nic nie pomaga nawet nie chce juz oglądać meczu Barcelony,to wielka fanka.Niweiem czy kiedykolwiek ujrzę ja uśmiechnięta ale musze w q to wierze

1

Moze załatwię jakies spotkania ale ona sa tak zaślepione sobą ze niewiem czy cos zrozumieją. A dyrektorka boi sie o opinie i ich nie wyrzuci bo boi sie rozgłosu,zreszta ich rodzice sa bogaci wiec pewnie maja jakies układy z dyrektorka. Jedyny sposób to taki zeby te dziewczyny cos zrozumiały

1

Dyrektorka nic nie umie zrobic z nimi bo sie boi o opinie szkoly.. A jakbym je dorwał to by mnie jeszcze sprowokowały specjalnie i bym je chyba w łeb strzelił i ja bede miał kłopoty jeszcze a i tak mamy juz z rodzina duzo..

1

Potem by sie napewno dowiedziały ze to fikcja i by sie pewnie z tego śmiały potem.. Życze takim osobom choroby.. Nie żartuje poprostu tyle miały spotka z dyrektora,z rodzicami itp a one nadal to robia.

1

Mam 25 lat. Byłem ale to nic nie daje niestety szkoła jak szkoła nie umie sobie poradzić z 5 gowniarami

0

Moja siostra nie chce rozmawiać k tym temacie jedynie co teraz robi o płacze calu czas,a jakby to było w gazecie to by sie zabiła chyba ona jest strasznie wrażliwa

1

Wiedza i starsza osoba nie dotrą do tych dziewczyn. Ja to bym pobił chyba te dziewczyny.. Nie byłbym z tego dumny,ale poprostu emocje.. A jak juz w ogóle jacyś chłopaki by sie z niej śmiali to ja niewiem co ja bym zrobił... niewiem jak do nich dotrzeć. Nie chce zeby gnębili mojej siostry,ani nikogo ..

3

To ja niewiem co zrobic,moze te dziewczyny wyrzuca ze szkoly..Poprostu mam łzy w oczach jak o tym mysle.Przeciez chore osoby powinny cieszyć sie każdym nowym dniem,a nie zyc w strachu ze ktos ci bedzie dokuczał,lub sie tobą brzydził...

2

Wiem napewno ze ich rodzice nic nie zdziałają,zastanawiam sie zeby siostra miała naukę w domu,ale tez potrzebuje teraz przyjaciol zeby ja pocieszyli ale wszyscy sie odsunęli od niej i naprawdę to okropne bo nie dość ze choroba to jeszcze tacy ludzie..

3

Ich rodzice wiedza,ale one sa strasznie rozpieszczone i ich rodzice pewnie nie spędzają z nimi duzo czasu. Zreszta na nie chyba nikt nie działa i dlatego szukam czegos dzieki sobie uświadomią z czego sie śmieją .

2

Trudno podtrzymać ja na duchu jak na codzień ma takie wredne rówieśniczki. Siostra powiedziała ze jak zmieni szkole to jeszcze więcej osob bedzie ja gnębiło. Szczerze to ja rozumiem one juz ja tak zniszczyły psychicznie. Gadają jakies głupoty zd bedzie niedługo w ziemi leżała.. to jest okropne ale nic nie moge zrobić ale pomyśle moze zeby wzięli je do jakiegoś oddziału ale niewiem czy to cos da.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?