BarcelonaMessiKing2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Barcelona/Warszawa
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No widzisz a Ty marnujesz 5 sekund swojego zycia na napisanie komentarza na temat,który Cie chyba nie interesuje;) trzeba omijać takie życie
0
niewiem jak Wy ale według mnie poprostu Ronaldo jest lepszy od Messiego.. Więcej goli,lepszy przegląd pola
1
Cos mi sie wydaje ze Leo nie strzeli w El Clasico przez jakis czas.. To tylko moje przemyślenia kazdy moze uważać inaczej ;)
5
Komentarz usunięty
0
Cieszę sie ogromnie.
0
Wy to chyba nie macie prawdziwych problemów..
0
Ile Claudio Bravo ma dzieci?
0
No bedzie cieżko mysle ze Real ma szanse wygrać ale o mistrzostwo sie nie boje
0
Na La Rambli wszystko hah :)
0
Kolega mi wmawiał ze Zieliński ma
najwiecej % dryblingu biorąc pod
uwage największe ligi. Wrabia mnie co nie?
0
Niewiem czy tylko ja mam ochotę komuś dac w twarz po takim tekście..
podbijam
0
Mecz Argentyna Chile na Eleven? Mozna obejrzeć to w nc+?
0
Pytam czy to prawda.
0
Czy to prawda że baba w którą Messi trafił piłką powiedziała że nienawidzi go jeszcze bardziej?
3
tryplet haha ;)
0
Jakis batonik,albo banana.
1
kartki* a nie bramki ;)
0
Oraz Wierna dzieli sie na 2 części ;). pierwsza juz jest w kinach a druga jeszcze nie
1
Ta aktorka była nominowana do Oscara a ona wszędzie gra tak samo.. Porazka
0
juz jest w kinach;) super film ale różni sie od
ksiazki i to bardzo. Czytałem cała trylogie
i Wierna była nudna
i czytałem ja aż tydzień a film bardzo fajny.
6
Haha i gdzie fani Lechu?
Jazda z nimi! (L)
0
W dwumeczu jest 4:4
2
zanotował asystę akurat.
1
Bayern - mistrz Niemiec,półfinalista w tamtym sezonie,gra z Juventusem-mistrzem Włoch,finalista z tamtego sezonu.
Barca gra z Arsenalem.. Chyba widać który mecz wydaje sie ciekawszy?
0
Ariana super piosenkarka,piękny głos ;)
0
Kto dla Was NA TĄ CHWILĘ ma Złotą Piłkę? 1,2 i 3 miejsce? ;)
2
Messi znów decydujący.. To się staje nudne powoli ;)
0
Jakby Ramos dostał 2 mecze
kary to nie zagrałby z Barca?
0
Arsenal grał u siebie?
2
A kogo obchodzi pichichi? ważne sa trofea