1

A Wy będziecie oglądali ten koncert przed EURO? 9 czerwca bedzie Ariana Grande i inni

0

Celował w nogi.

0

Idź spać. B

0

Jestem tak wkur*iony i bede taki aż do następnego finału bo to jest poprostu niemożliwe..

26

0

Jak narazie to Real miał łatwa drogę. Oceniać go będziemy po następnym sezonie

2

No masz racje Leo wygra :)

2

Jedno jest pewne - moze nie ważne ale Ronaldo nie zdobędzie złotej piłki. No chyba ze strzeli a dogrywce ale to byłoby niesprawiedliwe

2

Aż mi sie przykro zrobiło z powodu tej dziewczynki :(

0

Był spalony?

0

Zaczyna sie :).

1

MATKO BOSKA.

0

Gol dla Realu teraz z wolnego.. Zobaczycie :D

1

Andrea Bocelli... Jaki tam koleś to jest legenda

0

Jak mozna nie słyszeć tu playbacku.. Tu nie chodzi o te spóźnienie głosu na canal+

0

Dobrze ze na Euro rozpoczęciu ta Ariana zaśpiewa.. Młoda a głos na żywo ma jeden z najlepszych z współczesnych wykonawców

0

Nie chodzi tylko o to..

0

Ale to nawet nie chodzi o to.. Nie słyszysz tego?

0

Zle ustami rusza.. Wydało sie. Nie lubie jak artysta śpiewa z plejbeku..

0

A gola strzela Higuain! I to jakiego...

0

Kiedy gra Argentyna i z kim?

0

Ma ktos zdjęcie jak Enrique podpisywał kontrakt z Barceloną? :D

1

Dzieki!

0

Ma ktoś jakieś zdjęcie Busiego z Bartomeu? (Z zarządem?)

1

Ter Stegen na rowerze? Gdzie? o.O

0

Dziekuje!

0

A przód?

0

Ma ktoś zdjęcia nowych koszulek??

0

Ma ktoś jakieś stare zdjęcia związane z piłkarzami Barcy, sama Barcelona? Kocham takie zdjęcia oglądać :D

0

Słuchałem całego albumu :D ulubione piosenki to Leave Me Lonely i Touch It

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?