BarcelonaMessiKing2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Barcelona/Warszawa
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dzięki remisowi Chelsea? Ten remis tylko odrobine pomógł. Sami zasłużyli
2
Oglada sie mecz,ale jak piłkarze potrzebują wsparcia to potrzebny jest doping. Chyba ze nigdy nie grałes nawet na boisku z kolegami w jakimś klubie w mieście to nie zrozumiesz tego trudno.
4
Wolałbym emocje takie jak są zawsze na meczu Legii,mocny doping każdy śpiewa a na Camp Nou to ledwo na meczach Ligi Mistrzów a z Levante jedzą wszyscy hot dogi.. Poprostu ekstra emocje
3
A Ty to dzisiaj masz taki problem do tego meczu! Tylko o tym! Nie denerwuj sie tak tym,odpuść i ignoruj
3
Lucjan Brychczy podnosi puchar! LEGENDA!
0
Co powiedział Messi?
0
Co powiedział Messi? Ktoś wie?
0
W La Liga? ;)
0
Mój kolega twierdzi ze LE jest słabym trenerem bo nic nie zrobił z Roma i Celta a do Barcelony przyszedł na gotowe jakby bo z takimi piłkarzami można wszystko wygrać.. Co o tym myślicie?
0
Ma ktoś streama?
0
Ma ktoś linka do meczu na telefon? (iOS)
5
Speaker Manel Vich opuścił w ciagu 60 lat 5 meczy czy 4? Bo Rac1 i Sport podają rożne info
0
Kto?
0
Serio?
1
Ja nadal mam nadzieje ze Messi wygra ;)
1
Zwłaszcza ze zobaczcie ile jeszcze miejsca ma Florek wolnego
0
Właśnie to jest fajna sprawa jak ktoś sie mega cieszy po bramkach kolegów a u niego tak jest zawsze :D
0
Gadasz jakieś głupoty bo nie jesteś doinformowany.. Bedzie na eleven sports
0
Dziękuje ;)
0
Kiedy będzie gotowe nowe Camp Nou tak około?
1
Dzięki wielkie! ;)
0
Danilo mecz zycia hah ;)
1
Zidane zakłada płaszcz
,,Ide do domu" :D
0
No właśnie widzę. Przykro się na to patrzy.
1
No jasne ale jak Real pokona kogoś mocnego to fartem tak?
8
Real gra słabo? Czemu wg użytkowników tej strony Królewscy zawsze słabo grają? Wg mnie grają dobrze i maja szanse na wygranie LM.
1
Jak zobaczyłem te zdjęcie gdzie Messi z LE sie tak jakby trzymają za ręce :D to sie aż uśmiechnąłem do monitora. Szczerze to uważałem ze oni maja takie neutralne relacje i miło sie patrzy na takie rzeczy
0
Wiecie może czemu po golu Bartry w środę wszyscy z ławki rezerwowej sie śmieli? :D
1
Nie każdy może w piątki szaleć na imprezie,oglądać filmy;) może pracować w sobotę
0
Dzięki ;).