1

Dzięki remisowi Chelsea? Ten remis tylko odrobine pomógł. Sami zasłużyli

2

Oglada sie mecz,ale jak piłkarze potrzebują wsparcia to potrzebny jest doping. Chyba ze nigdy nie grałes nawet na boisku z kolegami w jakimś klubie w mieście to nie zrozumiesz tego trudno.

4

Wolałbym emocje takie jak są zawsze na meczu Legii,mocny doping każdy śpiewa a na Camp Nou to ledwo na meczach Ligi Mistrzów a z Levante jedzą wszyscy hot dogi.. Poprostu ekstra emocje

3

A Ty to dzisiaj masz taki problem do tego meczu! Tylko o tym! Nie denerwuj sie tak tym,odpuść i ignoruj

3

Lucjan Brychczy podnosi puchar! LEGENDA!

0

Co powiedział Messi?

0

Co powiedział Messi? Ktoś wie?

0

W La Liga? ;)

0

Mój kolega twierdzi ze LE jest słabym trenerem bo nic nie zrobił z Roma i Celta a do Barcelony przyszedł na gotowe jakby bo z takimi piłkarzami można wszystko wygrać.. Co o tym myślicie?

0

Ma ktoś streama?

0

Ma ktoś linka do meczu na telefon? (iOS)

5

Speaker Manel Vich opuścił w ciagu 60 lat 5 meczy czy 4? Bo Rac1 i Sport podają rożne info

0

Kto?

0

Serio?

1

Ja nadal mam nadzieje ze Messi wygra ;)

1

Zwłaszcza ze zobaczcie ile jeszcze miejsca ma Florek wolnego

0

Właśnie to jest fajna sprawa jak ktoś sie mega cieszy po bramkach kolegów a u niego tak jest zawsze :D

0

Gadasz jakieś głupoty bo nie jesteś doinformowany.. Bedzie na eleven sports

0

Dziękuje ;)

0

Kiedy będzie gotowe nowe Camp Nou tak około?

1

Dzięki wielkie! ;)

0

Danilo mecz zycia hah ;)

1

Zidane zakłada płaszcz

,,Ide do domu" :D

0

No właśnie widzę. Przykro się na to patrzy.

1

No jasne ale jak Real pokona kogoś mocnego to fartem tak?

8

Real gra słabo? Czemu wg użytkowników tej strony Królewscy zawsze słabo grają? Wg mnie grają dobrze i maja szanse na wygranie LM.

1

Jak zobaczyłem te zdjęcie gdzie Messi z LE sie tak jakby trzymają za ręce :D to sie aż uśmiechnąłem do monitora. Szczerze to uważałem ze oni maja takie neutralne relacje i miło sie patrzy na takie rzeczy

0

Wiecie może czemu po golu Bartry w środę wszyscy z ławki rezerwowej sie śmieli? :D

1

Nie każdy może w piątki szaleć na imprezie,oglądać filmy;) może pracować w sobotę

0

Dzięki ;).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?