0

O której konferencja?

1

Ja tez sie przyzwyczaiłem juz do ,,Grubaska" :D to nic złego przecież

0

A mozna rozmawiać? Czy raczej cisza jest?

1

Ktoś był kiedyś na meczu Barcelony w Multikinie? Bo mam parę pytań bo chcialbym pójść jak Barca będzie z Arsenalem na Camp Nou grać.

0

Nie mogę uwierzyć że już jutro meczyk! Jak typujecie?

1

Ja już oglądałem na żywo to:D ale przed ważnym meczem zawsze ogladam powtórkę poprzedniego;)

0

Gdzie moge obejrzeć całe spotkanie Las Palmas i Barcy?

0

mężczyzna czy kobieta śpiewała ta piosenkę ?

0

Ma ktos link do całego meczu Las Palmas i Barcelony?;)

0

Jak gra Malaga?

0

Ciekawe co z tą Valencią.. Słabo grała a tu nagle w lidze Europy pogrom ;) narazie boje sie na nia stawiać :D

17

Sprzedajmy go póki jeszcze nie ma nadwagi

0

a co postawiłeś na mecz Sevilli wlasnie? Remis? ;)

0

nsport

3

Po co się tym przejmować? Real w tamtym sezonie miał dużo meczów bez porażki a wygrał jakieś trofea? ;)

1

telewizjada , ale czasem zacina jak jest dużo osób

5

tak samo było tutaj kiedy oni wygrali z Granada

0

Serio?Jak sie nazywa?;).

0

,,PiotrNazwisko" ;).

0

Obyś wykrakał! ;).

0

a Ty taki pewny juz ze LM wygramy? ;)

0

Jak gra BVB i Porto?

0

Mozna tez miec opaskę która
związuje tego złamanego palca z tym zdrowym palcem obok ;)

0

tak.

1

Zastanów sie co ty piszesz człowieku

1

Ronaldo raczej bedzie królem strzelców w LM. Sporo juz strzelił :/

0

Messi MVP

0

Ma ktoś streama? telewizjada mi padła

2

Uwierz ze dużo osob na tej stronie.

113

Wiem jaki będzie wynik,ale nic wam nie powiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?