BarcelonaMessiKing2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Barcelona/Warszawa
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O której konferencja?
1
Ja tez sie przyzwyczaiłem juz do ,,Grubaska" :D to nic złego przecież
0
A mozna rozmawiać? Czy raczej cisza jest?
1
Ktoś był kiedyś na meczu Barcelony w Multikinie? Bo mam parę pytań bo chcialbym pójść jak Barca będzie z Arsenalem na Camp Nou grać.
0
Nie mogę uwierzyć że już jutro meczyk! Jak typujecie?
1
Ja już oglądałem na żywo to:D ale przed ważnym meczem zawsze ogladam powtórkę poprzedniego;)
0
Gdzie moge obejrzeć całe spotkanie Las Palmas i Barcy?
0
mężczyzna czy kobieta śpiewała ta piosenkę ?
0
Ma ktos link do całego meczu Las Palmas i Barcelony?;)
0
Jak gra Malaga?
0
Ciekawe co z tą Valencią.. Słabo grała a tu nagle w lidze Europy pogrom ;) narazie boje sie na nia stawiać :D
17
Sprzedajmy go póki jeszcze nie ma nadwagi
0
a co postawiłeś na mecz Sevilli wlasnie? Remis? ;)
0
nsport
3
Po co się tym przejmować? Real w tamtym sezonie miał dużo meczów bez porażki a wygrał jakieś trofea? ;)
1
telewizjada , ale czasem zacina jak jest dużo osób
5
tak samo było tutaj kiedy oni wygrali z Granada
0
Serio?Jak sie nazywa?;).
0
,,PiotrNazwisko" ;).
0
Obyś wykrakał! ;).
0
a Ty taki pewny juz ze LM wygramy? ;)
0
Jak gra BVB i Porto?
0
Mozna tez miec opaskę która
związuje tego złamanego palca z tym zdrowym palcem obok ;)
0
tak.
1
Zastanów sie co ty piszesz człowieku
1
Ronaldo raczej bedzie królem strzelców w LM. Sporo juz strzelił :/
0
Messi MVP
0
Ma ktoś streama? telewizjada mi padła
2
Uwierz ze dużo osob na tej stronie.
113
Wiem jaki będzie wynik,ale nic wam nie powiem.