BarcelonaMessiKing2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Barcelona/Warszawa
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
104
Cristiano ,,wiem ale nie powiem" Ronaldo pewnie myśli ze Leo podał do Suareza aby ten był najlepszym strzelcem.. To sa juz kompleksy
0
a Benitez? :D.
3
Rejent najlepszy. Potem Podsiadło i pani Ania :D a Kędziorowi to chyba najwiecej nawtykali hahah
4
Rejent pozamiatał ;) no i pani Ania nie spodziewałem sie takiego występu haha :D
4
Hahahahaha Rejent wygrywa. :D
1
Hudson?
0
naprawdę tak powiedział?
5
Kto jest dla Was obecnie najlepszy ma świecie?
Duzo osob mówi ze Neymar, ale dla mnie Messi nadal jest poziomy wyżej od innych. :)
10
,,Ja wychodzę" najlepszy tekst
5
Tak samo! Obrzydzili mi tego Lewandowskiego juz niestety
0
O co chodzi z tym Messim i samochodem?
0
To jest przetłumaczenie piosenki ,,Sorry" Justina Biebera ;)
0
Jakies zródło z tym Messim?
0
jest o tym artykuł ;).
0
Najlepszy trener – Trofeo Muñoz:: Carlo Ancelotti
Tak wybrał dziennik MARCA.
Parodia.
0
Dreszcze mi przeszły po plecach gdy to zobaczyłem.. Więzadeł chyba nie Zerwał
0
Szkoda mi go :/
0
dziękuje! ;)
0
Ma ktoś transmisję? ;)
0
Ma ktos transmisje Athletic - Villareal?
1
Spełnienia marzeń!
2
Najlepszego! ;)
0
Czy ma ktoś linka z całym meczem Real 0-4 Barca po polsku?:)
0
Wtedy też na Real byłby gotowy
0
Czy ma ktoś skrót po polsku meczu Barca 2-1 Leverkusen?
4
Ma ktos skrót po polski wczorajszego spotkania?
0
Czy ma ktos filmik owacji na Camp Nou dla pewnego grajka?
1
Redakcja szybko składy dała ;).
0
Ter-Stegen-Vidal,Pique,Mathieu-Alba-Arda,Busi,Iniesta-MSN
1
Najlepszego! ;)