104

Cristiano ,,wiem ale nie powiem" Ronaldo pewnie myśli ze Leo podał do Suareza aby ten był najlepszym strzelcem.. To sa juz kompleksy

0

a Benitez? :D.

3

Rejent najlepszy. Potem Podsiadło i pani Ania :D a Kędziorowi to chyba najwiecej nawtykali hahah

4

Rejent pozamiatał ;) no i pani Ania nie spodziewałem sie takiego występu haha :D

4

Hahahahaha Rejent wygrywa. :D

1

Hudson?

0

naprawdę tak powiedział?

5

Kto jest dla Was obecnie najlepszy ma świecie?
Duzo osob mówi ze Neymar, ale dla mnie Messi nadal jest poziomy wyżej od innych. :)

10

,,Ja wychodzę" najlepszy tekst

5

Tak samo! Obrzydzili mi tego Lewandowskiego juz niestety

0

O co chodzi z tym Messim i samochodem?

0

To jest przetłumaczenie piosenki ,,Sorry" Justina Biebera ;)

0

Jakies zródło z tym Messim?

0

jest o tym artykuł ;).

0

Najlepszy trener – Trofeo Muñoz:: Carlo Ancelotti
Tak wybrał dziennik MARCA.
Parodia.

0

Dreszcze mi przeszły po plecach gdy to zobaczyłem.. Więzadeł chyba nie Zerwał

0

Szkoda mi go :/

0

dziękuje! ;)

0

Ma ktoś transmisję? ;)

0

Ma ktos transmisje Athletic - Villareal?

1

Spełnienia marzeń!

2

Najlepszego! ;)

0

Czy ma ktoś linka z całym meczem Real 0-4 Barca po polsku?:)

0

Wtedy też na Real byłby gotowy

0

Czy ma ktoś skrót po polsku meczu Barca 2-1 Leverkusen?

4

Ma ktos skrót po polski wczorajszego spotkania?

0

Czy ma ktos filmik owacji na Camp Nou dla pewnego grajka?

1

Redakcja szybko składy dała ;).

0

Ter-Stegen-Vidal,Pique,Mathieu-Alba-Arda,Busi,Iniesta-MSN

1

Najlepszego! ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?