BarcelonaMessiKing2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Barcelona/Warszawa
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Wiadomo ktore dziewczyny, one juz miały kary od rodziców i szkoły,ich rodzice sa bogaci i one sa strasznie rozpieszczone. Niewiem jak mozna śmiać sie z takiej rzeczy,boje sie ze moja siostra cos sobie zrobi
6
Mam do Was pytanie.
Otóż juz dawno zdiagnozowano u mojej siostry (14 lat) raka. Ona przyjęła to strasznie,codziennie płacze. Dochodziła do siebie,aż wkoncu ktos sie w szkole z uczniów o tym dowiedział i rozgadał. Jakies dziewczyny z jej klasy codziennie jej dokuczają ,typu tekstu ze jaka chce trumna na urodziny itp.. to okropne,mimo ze nie bije kobiet to czasem mam ochotę przywalić takiej.. Ale sprawa jest taka jak im pokazac ze to nie jest śmieszne? Jak powiedziec im zeby przestały gnębić jq za to. Pokazac jakis film? Jakis dokument? Dajcie mi rady bo do nich nic nie dociera a moja siostra czuje sie co raz gorzej i rozważamy zmianę szkoły. Ale tez chodzi o to zeby te smarkulę nauczyły sie czegos o życiu. Dziekuje za wszystkie pomysły z całego serca.
0
SPRZEDAJEMY PÓKI JEST COS WART
0
Wtedy to sie tak wydarlem i 20 sekund pozniej sąsiad szczęśliwy przybiegł ze to jest niemożliwe :D
0
2:0 Celta juz ;).
0
Celna gol! :).
0
The Sun i wszystko jasne.
1
Ja jestem na medycynie,musisz sie udać jak najszybciej do lekarza bo potem mozesz stracić czucie w nodze duzo razy była taka sytuacja.
0
nazwała/nazwał go małpa za to co zrobił..
2
Zobacz fryzury Pogby haha :D ;)
3
Hehe z Realem to mozna powiedziec ze mniej bo jeszcze faks musi dojść
0
Hah a ja w Munira nie wierzyłem!
Lucho przewidział.
2
,,Cristiano Ronaldo,słucham"
1
Munir.. Bedzie zawał.
Po zwycięstwo! :).
0
https://www.facebook.com/FCBarcacom/?fref=nf
Synuś która to już? ;)
3
Chyba w ogródku podczas tych wszystkich kontuzji.
0
Fajnie jak Thiago machał do taty ;)
2
O uchodźcach gadali a jak były skróty filmików to Neymar w finale miał tą opaskę i zamazali napis.
3
Messi (41,33%) Cristiano (27,76%) Neymar (7,86%) Jaka róznica.. Neymar powinien drugi być
0
Ronaldo..
1
Co raz bardziej się boję że Złotą Piłkę wygra Ronaldo, serio..
0
ŻAL.
3
O co chodzi z tym idiotą bez szkoły?
0
Żałosne jest to że źle napisałeś nazwę klubu.. Athletic*
0
Skopiowałeś z rm.pl XD
4
Modric za co? Za kontuzje czy Perez zapłacił? Piłkarz dobry ale mało pokazał.. A Ramos i Marcelo to już w ogóle porażka..
1
Jakie to przereklamowane o ja pier....
0
Za nazwisko chyba..
0
O której godzinie około będą wyniki kto wygra Złotą Piłkę? Pod koniec?
0
Czy Polsat Sport jest na nc+? Jak tak to jaki numer?