0

O kurczę dopiero teraz wszedłem na laptopa i patrzę że Platini i Blatter zawieszeni na 8 lat O.o

0

Aż mi się przypomniało ,, Kung Fu Pazdan'' :D

0

Wchodzisz u góry jest pasek i klikasz ,,Konto'' , potem po prawej na dole masz Zarządzanie i klikasz ,,Edytuj dane'' i na dole masz ,, Usuń konto''

1

A kartki dla Rayo zasłużone? Bo nie oglądałem meczu. Z góry dzięki za odpowiedź. :)

18

https://www.instagram.com/p/3ogx1RPM28/?taken-by=leomessi
Z tego to ja się zawsze będę śmiał :)

2

Co z tego że Real wynik 10-2?
Wygraliśmy dziś kolejny puchar.
Atletico przegrywa.
Liderzy :)

3

Koniec!!!

0

Malaga jezu kocham cię.

0

Malaga 0-0 Atletico jak na razie.

I jeszcze czerwona kartka dla Madrytu. :) :)

4

https://www.instagram.com/p/_hjsWSRtqG/?taken-by=neymarjr banan na twarzy od razu jak patrzę na te zdjęcie i ten podpis :D

1

Fabregas pochwalił się na snapie ze Barce oglądał :)

1

Szkoda że nie 6 pucharów ;) To może w przyszłym roku 6! :)

1

Lucho zaciera rączki :D.

0

Ciekawe co Ney powiedział Lucho :).

0

Bramka na 1;0 z Bayernem? :)

1

Kurczę nie zauważyłem żadnej z tych rzeczy w filmie :D

1

Chodzi o to że oni nawet takie samobója by nie umieli strzelić :)

0

Akurat teraz bardzo polubiłem tego Biebera. Ma super płytę. :)

3

Jest sobą? I super. Ale nie musi cały czas wdawać się w jakieś kłótnie. To jest nienormalne.

0

Wiadomo juz cos z tym piłkarzem co w czwartej dostał tej okropnej kontuzji?

3

Chodzi mi o to ze nie strzela brzydkich goli ;)

2

Jak James :D.

1

On akurat dostaje polecenia za mądre komentarze,wstawia super statystyki :)

0

Pomyliłeś się? Słowo Grubas nie jest podobne do Benitez. JacobFCB zwrócił Ci uwagę i się poprawiłes ;)

0

wygrałeś :D

0

Chudy on nie jest, ale ciekawe jak Ty będziesz wyglądał w jego wieku...

0

też chciałbym by Messi strzelił :) Ale będę zadowolony nawet jak wygramy 1:0 i bramkę strzeli Munir.;)

0

Uwielbiam ten filmik :D i jeszcze te śmiejące twarze, a zwłaszcza Suareza dobija :D

0

Wiem, widziałem opcję z profilowym ;) Podczas Gran Derby bylo też z Barcą i Realem. :)

0

No i git. :) Bardzo polecam i warto czekać :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?