BarcelonaMessiKing2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Barcelona/Warszawa
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O kurczę dopiero teraz wszedłem na laptopa i patrzę że Platini i Blatter zawieszeni na 8 lat O.o
0
Aż mi się przypomniało ,, Kung Fu Pazdan'' :D
0
Wchodzisz u góry jest pasek i klikasz ,,Konto'' , potem po prawej na dole masz Zarządzanie i klikasz ,,Edytuj dane'' i na dole masz ,, Usuń konto''
1
A kartki dla Rayo zasłużone? Bo nie oglądałem meczu. Z góry dzięki za odpowiedź. :)
18
https://www.instagram.com/p/3ogx1RPM28/?taken-by=leomessi
Z tego to ja się zawsze będę śmiał :)
2
Co z tego że Real wynik 10-2?
Wygraliśmy dziś kolejny puchar.
Atletico przegrywa.
Liderzy :)
3
Koniec!!!
0
Malaga jezu kocham cię.
0
Malaga 0-0 Atletico jak na razie.
I jeszcze czerwona kartka dla Madrytu. :) :)
4
https://www.instagram.com/p/_hjsWSRtqG/?taken-by=neymarjr banan na twarzy od razu jak patrzę na te zdjęcie i ten podpis :D
1
Fabregas pochwalił się na snapie ze Barce oglądał :)
1
Szkoda że nie 6 pucharów ;) To może w przyszłym roku 6! :)
1
Lucho zaciera rączki :D.
0
Ciekawe co Ney powiedział Lucho :).
0
Bramka na 1;0 z Bayernem? :)
1
Kurczę nie zauważyłem żadnej z tych rzeczy w filmie :D
1
Chodzi o to że oni nawet takie samobója by nie umieli strzelić :)
0
Akurat teraz bardzo polubiłem tego Biebera. Ma super płytę. :)
3
Jest sobą? I super. Ale nie musi cały czas wdawać się w jakieś kłótnie. To jest nienormalne.
0
Wiadomo juz cos z tym piłkarzem co w czwartej dostał tej okropnej kontuzji?
3
Chodzi mi o to ze nie strzela brzydkich goli ;)
2
Jak James :D.
1
On akurat dostaje polecenia za mądre komentarze,wstawia super statystyki :)
0
Pomyliłeś się? Słowo Grubas nie jest podobne do Benitez. JacobFCB zwrócił Ci uwagę i się poprawiłes ;)
0
wygrałeś :D
0
Chudy on nie jest, ale ciekawe jak Ty będziesz wyglądał w jego wieku...
0
też chciałbym by Messi strzelił :) Ale będę zadowolony nawet jak wygramy 1:0 i bramkę strzeli Munir.;)
0
Uwielbiam ten filmik :D i jeszcze te śmiejące twarze, a zwłaszcza Suareza dobija :D
0
Wiem, widziałem opcję z profilowym ;) Podczas Gran Derby bylo też z Barcą i Realem. :)
0
No i git. :) Bardzo polecam i warto czekać :)