BarcelonaMessiKing2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Barcelona/Warszawa
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
To polska drużyna...
8
Życzę Getafe żeby spadli z ligi.. Z innymi walczą,a z Realem wystawiają dupę. To jest futbol?
0
Ale oni juz wvzesniej byli chyba nim zainteresowani ;)
6
my chyba wygraliśmy w tamtym sezonie wszystkie ;)
1
A niedawno śmialem się po sytuacji z Benzemą ze ciekawe ile jeszcze złych rzeczy spotka Real :) a tu taka nowina
0
Edit: nie tutaj.
0
Dani Alves pokazuje w tym sezonie ze jest najlepsza opcja. Zresztą dojdzie jeszcze Vidal :P
1
Właśnie ja też prawie uwierzyłem..
0
Haha Górnik strzelił! :D
0
Perez kupił ta gale...
1
A o czym to bedzie tak ogólnie ? ;)
0
Nie siedzę często w internecie bo nie mam czasu ;)
2
2
Footroll nie nagrał reakcji? Jest filmik tylko jak opowiada jakieś kawały? :P
0
Dobra , to Ci odpuszczę :/
0
http://fangol.pl/view/133115/msn-po-raz-kolejny-strzela :D
0
Messi coś się nie cieszy :(
0
Przed początkiem pierwszej połowy pokazali Antonellę ;)
0
Mi najbardziej chodzi o 04 ;) jak ich ostatni mecz na Bernabeu;)
0
Mozna tez powiedziec ze to ulubiony klub Realu :D
4
To przecież komentuje maszyna Iwański:)
0
a to jest taka powtórka z komentarzem co Laskowski na żywo komentował czy tak teaz dopowiedziane mam nadzieje ze mnie zrozumiesz
0
Na Facebooku ,, Dariusz Żmudzki:Barca po polsku" jest ;)
0
Ale chodzi mi o pojedyncze głosy :) jakiś piłkarz mógłby powiedzieć chyba na kogo głosował.Wiadomo na kogo Lewandowski głosowal na przykład
0
Ktoś wie może na kogo głosowali dziennikarze i kapitanowie w plebiscycie Złotej Piłki? ;) czy nikt nic nie mówił narazie?
0
Suarez :) i jaka ładna.
1
Canal+ ;).
0
Dla mnie nadal jest najlepszy ups ;)
1
Trochę szacunku i kultury. Nie umiesz napisać po prostu że był ,,gorszy''? Dla mnie był najlepszy i nie zmienię zdania ;)
2
Co Wy tak na tego Ramosa gadacie. Według mnie bardzo dobry piłkarz i zasługuje by być w tej jedenastce. Nie lubię go ale trzeba przyznać że gra super.