6

To polska drużyna...

8

Życzę Getafe żeby spadli z ligi.. Z innymi walczą,a z Realem wystawiają dupę. To jest futbol?

0

Ale oni juz wvzesniej byli chyba nim zainteresowani ;)

6

my chyba wygraliśmy w tamtym sezonie wszystkie ;)

1

A niedawno śmialem się po sytuacji z Benzemą ze ciekawe ile jeszcze złych rzeczy spotka Real :) a tu taka nowina

0

Edit: nie tutaj.

0

Dani Alves pokazuje w tym sezonie ze jest najlepsza opcja. Zresztą dojdzie jeszcze Vidal :P

1

Właśnie ja też prawie uwierzyłem..

0

Haha Górnik strzelił! :D

0

Perez kupił ta gale...

1

A o czym to bedzie tak ogólnie ? ;)

0

Nie siedzę często w internecie bo nie mam czasu ;)

2

Haha :D Reakcje podczas oglądania El Clasico kibica Barcelony z dwoma kibicami Realu :D

2

Footroll nie nagrał reakcji? Jest filmik tylko jak opowiada jakieś kawały? :P

0

Dobra , to Ci odpuszczę :/

0

Messi coś się nie cieszy :(

0

Przed początkiem pierwszej połowy pokazali Antonellę ;)

0

Mi najbardziej chodzi o 04 ;) jak ich ostatni mecz na Bernabeu;)

0

Mozna tez powiedziec ze to ulubiony klub Realu :D

4

To przecież komentuje maszyna Iwański:)

0

a to jest taka powtórka z komentarzem co Laskowski na żywo komentował czy tak teaz dopowiedziane mam nadzieje ze mnie zrozumiesz

0

Na Facebooku ,, Dariusz Żmudzki:Barca po polsku" jest ;)

0

Ale chodzi mi o pojedyncze głosy :) jakiś piłkarz mógłby powiedzieć chyba na kogo głosował.Wiadomo na kogo Lewandowski głosowal na przykład

0

Ktoś wie może na kogo głosowali dziennikarze i kapitanowie w plebiscycie Złotej Piłki? ;) czy nikt nic nie mówił narazie?

0

Suarez :) i jaka ładna.

1

Canal+ ;).

0

Dla mnie nadal jest najlepszy ups ;)

1

Trochę szacunku i kultury. Nie umiesz napisać po prostu że był ,,gorszy''? Dla mnie był najlepszy i nie zmienię zdania ;)

2

Co Wy tak na tego Ramosa gadacie. Według mnie bardzo dobry piłkarz i zasługuje by być w tej jedenastce. Nie lubię go ale trzeba przyznać że gra super.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?