3

Dałbym jeszcze Roberto ;).

0

Uwielbiam takie reakcje ;) a wiesz może czy ktoś jeszcze takie wstawia?

2

Ciekawe czy Footroll nagrał reakcje podczas El Clasico :D Ktoś coś wie czy zamierzał? Chciałbym obejrzeć :)

1

z przyjemnością juz wypełniam;) powodzenia

0

Na szczęście Bóg zesłał nam Beniteza. Oby nie zwolnili takiego profesjonalnego taktyka ;)

0

Na Eleven o 15:00 zacznie sie 30 minutowy skrót gwałtu na Bernabeu.

3

Mój ojciec był największym kibicem Barcelony akurat ;) jemu zawdzięczam że mnie tak wychował dobrze :) Visca El Barca!

0

A my przed meczem cieszyliśmy się że nie będzie Jamesa, ale jak już jednak grał to dużo nie dało to. Miał chyba 2 uderzenia na bramkę celne.Oni grają najlepszym składem u siebie, a my gramy bez Messiego i z małą kadrą i wygrywamy. :) Czekam na styczeń z niecierpliwością ;)

2

Na dole przed chwilą kolega wstawił ale masz :

;)

14

I to uczucie kiedy wracasz do domu a Twoja mama płacze ze szczęścia z powodu wygranej Barcelony na Bernabeu... Więcej niż 1000 słów. :)

0

i ta reakcja na gol Iniesty

0

Dzięki wielkie! ;)

35

Rozśmieszył mnie komentator jak Munir spieprzył tego gola :D
,,On już chyba nigdy nie strzeli do końca kariery'' :D

0

Nie pamiętam ale ręka nie była przy ciele i chyba nawet trochę ją ruszył no przynajmniej dla mnie powinien być.

0

Karny dla Realu powinien też być według mnie ;) było zagranie ręką.

0

Ma ktoś polski skrót? ;)

0

Jaka córeczka do taty podobna ;)

7

Czy tylko ja nadal nie mogę w to uwierzyć?

0

gra przecież

0

James gra !? b

2


Tęsknię za tym komentarzem Wolskiego.. Ciekawe czy komentatorzy dzisiaj dadzą radę.

1

A będzie pewnie: Bravo-Alves,Pique,Masche,Alba-Iniesta,Busi,Rakitic-Messi,Neymar,Suarez lub ktoś za Messiego

0

Komentarz usunięty

2

wolice w pubie ogladac taki mecz czy w domu samemu ? Ja jednak obejrzę w pubie w Barcelonie gdzie znow pewnie bedą sami cules ;) Wole ogladac w towarzystwie bo uwielbiam taka atmosferę ,a najlepiej było podczas gola Iniesty z Chelsea! :)

1

Moja dziewczyna lubi oglądać piłkę nożną. Od dziecka ogląda każdy mecz Barcelony bo rodzina też za Barceloną ;)

0

Super kanał!!! :) Lubie sobie od czasu do czasu włączyć i przypomnieć tamten sezon ! Dobra robota ;)

6

Ten program jest taki sztuczny.. Pamiętam jak raz na ulicy szukali ludzi do castingów..

0

Raczej puszczą. Takiego meczu by nie puścili ?;)

0

czy ten dzieciak ma koszulkę Realu?

1

figo*

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?