BarcelonaMessiKing2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Barcelona/Warszawa
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Dałbym jeszcze Roberto ;).
0
Uwielbiam takie reakcje ;) a wiesz może czy ktoś jeszcze takie wstawia?
2
Ciekawe czy Footroll nagrał reakcje podczas El Clasico :D Ktoś coś wie czy zamierzał? Chciałbym obejrzeć :)
1
z przyjemnością juz wypełniam;) powodzenia
0
Na szczęście Bóg zesłał nam Beniteza. Oby nie zwolnili takiego profesjonalnego taktyka ;)
0
Na Eleven o 15:00 zacznie sie 30 minutowy skrót gwałtu na Bernabeu.
3
Mój ojciec był największym kibicem Barcelony akurat ;) jemu zawdzięczam że mnie tak wychował dobrze :) Visca El Barca!
0
A my przed meczem cieszyliśmy się że nie będzie Jamesa, ale jak już jednak grał to dużo nie dało to. Miał chyba 2 uderzenia na bramkę celne.Oni grają najlepszym składem u siebie, a my gramy bez Messiego i z małą kadrą i wygrywamy. :) Czekam na styczeń z niecierpliwością ;)
2
Na dole przed chwilą kolega wstawił ale masz :
14
I to uczucie kiedy wracasz do domu a Twoja mama płacze ze szczęścia z powodu wygranej Barcelony na Bernabeu... Więcej niż 1000 słów. :)
0
i ta reakcja na gol Iniesty
0
Dzięki wielkie! ;)
35
Rozśmieszył mnie komentator jak Munir spieprzył tego gola :D
,,On już chyba nigdy nie strzeli do końca kariery'' :D
0
Nie pamiętam ale ręka nie była przy ciele i chyba nawet trochę ją ruszył no przynajmniej dla mnie powinien być.
0
Karny dla Realu powinien też być według mnie ;) było zagranie ręką.
0
Ma ktoś polski skrót? ;)
0
Jaka córeczka do taty podobna ;)
7
Czy tylko ja nadal nie mogę w to uwierzyć?
0
gra przecież
0
James gra !? b
2
Tęsknię za tym komentarzem Wolskiego.. Ciekawe czy komentatorzy dzisiaj dadzą radę.
1
A będzie pewnie: Bravo-Alves,Pique,Masche,Alba-Iniesta,Busi,Rakitic-Messi,Neymar,Suarez lub ktoś za Messiego
0
Komentarz usunięty
2
wolice w pubie ogladac taki mecz czy w domu samemu ? Ja jednak obejrzę w pubie w Barcelonie gdzie znow pewnie bedą sami cules ;) Wole ogladac w towarzystwie bo uwielbiam taka atmosferę ,a najlepiej było podczas gola Iniesty z Chelsea! :)
1
Moja dziewczyna lubi oglądać piłkę nożną. Od dziecka ogląda każdy mecz Barcelony bo rodzina też za Barceloną ;)
0
Super kanał!!! :) Lubie sobie od czasu do czasu włączyć i przypomnieć tamten sezon ! Dobra robota ;)
6
Ten program jest taki sztuczny.. Pamiętam jak raz na ulicy szukali ludzi do castingów..
0
Raczej puszczą. Takiego meczu by nie puścili ?;)
0
czy ten dzieciak ma koszulkę Realu?
1
figo*