BarcelonaMessiKing2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Barcelona/Warszawa
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
W następnym meczu juz moze. Ale nie bedzie mógł w pierwszym meczu przeciwko Arsenalowi
0
kartek zapomniał.
1
Chelsea,Real,Getafe
0
to ta portugalska modelka,Joana Sanz ;)
0
zapytałem tylko ,zluzuj.
1
Ale wiesz ze on żartował z tym?
1
Chłopaki nie płaczą the best:D
0
Mam pytanie ,Messi ma 170 cm czy 169? ;)
51
Jestem najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi :) dzisiaj urodził sie moj synek :) żona nazwała go Leo,mi sie tak super nie podoba te imię ale ona to pierwsza fanka Barcy i nazwała nasze dziecko na cześć najlepszego piłkarza w historii.;)
2
Nacieszyliście się,to było pewne.
0
Benitez notuje trzeba sie zacząć bać.
0
karny zasłużony? ten pierwszy i drugi?
0
Kto został najlepszym trenerem i drużyna?
0
ma ktos linka do gali? :€.
1
2:0? :).
0
jaki wynik Katalonii?
0
Lucho pewnie już zaciera rączki na luty :3
1
3:0 już a 31 minuta.
0
jutro o 21:30.
1
Jestem u rodziny a tu niestety włączone to i ja jestem zmuszony :D
0
,,Mój pokój jest jedna z rzeczy najważniejszych w moim życiu.." Widać ze nigdy trypletu nie liznął :D
0
I juz mi dzien zepsuli,Ronaldo w TVN 24
3
Wszyscy życzą zdrowia,szczęścia a ja jeszcze dorzucę 6 pucharów Barcy w następnym roku ;)
1
Ja nigdy nie napisałem sie nawet kropelki wódki,piwa.. :) i jestem z tego dumny
0
Szkoda ze go juz nie ma z nami, przemówiłby Pique..
0
A Messi w skarpetkach :D
I ta różnica wzrostu on i Sergio ;D
0
Ok już pisze :D
0
A czy mecz z Malagą w dniu 23.01.2016 o godzinie 16:00 jest już potwierdzony na 100%? Bo idę w ten dzień na koncert Ellie Goulding w Warszawie i kurczę godzinka mi nie pasuje :D
0
A jest gdzies może filmik z tego jak go opluli?
2
Super przyjaciele :) Kto wskoczył Mascherano na plecy? :D