0

Tak :).

0

Jakiego piłkarza obecnie lubicie w Realu?
ja Navasa. ;)

1

Komentarz usunięty

7

Pachołka? Nie masz nawet szacunku do legendy tego klubu. Ja bym współczuł Realowi takiego kibica

1

i tak oto odchodzi trener z najlepsza taktyka na świecie.. 5-0-5

5

Oh ,wait...

2

Weź ja to raz bana dostałem bo Enrique zwyzywalem od niewiadomo kogo.. Teraz mega żałuje i mi glupio

0

Oficjalnie było wczoraj :D.

0

Pewnie Benitez go trzyma i błaga o szansę :D

0

Ah, chodzi mi o to że takie akcje w Realu są tylko z Cristiano.

3

Na początku było słabo, potrzebny był czas ;)

1

Hehe podobno Ramos znów ma jakieś pretensje do Ronaldo. Który to już raz? Super się patrzy jak największy przeciwnik, Real Madryt jest w rozsypce :) trzeba czytać te newsy z popcornem.

7

Skończ juz błagam.

0

Heh :D.

0

Bartomeu musi postawić Benkowi kolacje za dobrą robotę. Był najlepszym tajnym agentem Barcelony.

8

Źródło :FcBarcelonaMessiforever

6

Bezsensownie jest pisac do użytkowników by prosić o obserwacje. Zluzuj;)

2

Marzę żeby Benitez został do końca sezonu i zeby dostał od nas w dupę na Camp Nou 5-0 :)

0

Roma ma dziurawą obronę.

0

Dzisiaj było w miarę dobrze ale powinien karny byc dla Realu

0

Jest o tym artykuł ;).

0

Napisałeś to w taki sposób ze aż sie przestraszyłem serio...

0

tez mi sie tak wydawało bo nawet trybuny w tym momencie mocno zaczęły buczyc.

4

A Atletico następny mecz w lidze gra w niedziele z ... Celtą NA WYJEŹDZIE. ;-)

1

Liczę na Celte w następnej kolejce :3

1

Jak przedstawia sie terqz 3 tabeli i ile ma punków Atletico ,Real i Barca?

1

Sędzia dzisiaj o dziwo dobrze sędziuje.

5

Miroslawski wczoraj niezłe sie nabijał z Jamesa hehe

1

hehe tak się kryją. :D znaczy czasem piszą ,,przeczytałam " itp. ale potem zapominam ktore to :D

0

loutiv? To dziewczyna co miała avka kiedys z Neymarem?
szczerze to kojarzę tu tylko dwie dziewczyny,ją i taką Wiktorię. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?