BarcelonaMessiKing2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Barcelona/Warszawa
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak :).
0
Jakiego piłkarza obecnie lubicie w Realu?
ja Navasa. ;)
1
Komentarz usunięty
7
Pachołka? Nie masz nawet szacunku do legendy tego klubu. Ja bym współczuł Realowi takiego kibica
1
i tak oto odchodzi trener z najlepsza taktyka na świecie.. 5-0-5
5
Oh ,wait...
2
Weź ja to raz bana dostałem bo Enrique zwyzywalem od niewiadomo kogo.. Teraz mega żałuje i mi glupio
0
Oficjalnie było wczoraj :D.
0
Pewnie Benitez go trzyma i błaga o szansę :D
0
Ah, chodzi mi o to że takie akcje w Realu są tylko z Cristiano.
3
Na początku było słabo, potrzebny był czas ;)
1
Hehe podobno Ramos znów ma jakieś pretensje do Ronaldo. Który to już raz? Super się patrzy jak największy przeciwnik, Real Madryt jest w rozsypce :) trzeba czytać te newsy z popcornem.
7
Skończ juz błagam.
0
Heh :D.
0
Bartomeu musi postawić Benkowi kolacje za dobrą robotę. Był najlepszym tajnym agentem Barcelony.
8
Źródło :FcBarcelonaMessiforever
6
Bezsensownie jest pisac do użytkowników by prosić o obserwacje. Zluzuj;)
2
Marzę żeby Benitez został do końca sezonu i zeby dostał od nas w dupę na Camp Nou 5-0 :)
0
Roma ma dziurawą obronę.
0
Dzisiaj było w miarę dobrze ale powinien karny byc dla Realu
0
Jest o tym artykuł ;).
0
Napisałeś to w taki sposób ze aż sie przestraszyłem serio...
0
tez mi sie tak wydawało bo nawet trybuny w tym momencie mocno zaczęły buczyc.
4
A Atletico następny mecz w lidze gra w niedziele z ... Celtą NA WYJEŹDZIE. ;-)
1
Liczę na Celte w następnej kolejce :3
1
Jak przedstawia sie terqz 3 tabeli i ile ma punków Atletico ,Real i Barca?
1
Sędzia dzisiaj o dziwo dobrze sędziuje.
5
Miroslawski wczoraj niezłe sie nabijał z Jamesa hehe
1
hehe tak się kryją. :D znaczy czasem piszą ,,przeczytałam " itp. ale potem zapominam ktore to :D
0
loutiv? To dziewczyna co miała avka kiedys z Neymarem?
szczerze to kojarzę tu tylko dwie dziewczyny,ją i taką Wiktorię. :D