BarcelonaMessiKing2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Barcelona/Warszawa
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
popieram. Dobrze ze na tej stronie są jeszcze osoby trzeźwo myślące
1
ja bardzo lubie tego co podaje te statystyki ViscaElBarca chyba ?:)
0
Bartra za wolny :/. ;).
0
Witam wszystkich kochani :)
Jaki skład obstawiacie na Atletico jakby Roberto nie zagrał jednak ?:/
0
Ale Perez to umie załatwiać wszystko perfekcyjnie :D on tylko sypie kasą
6
Na Calderon kibice Atletico zrobią mu takie powitanie ...
0
Nie mogę się doczekać Grań Derby :3 DDG niech juz sie zaczyna bać MSN :)
0
figo mial piękne powitanie :D.
46
Enrique na rowerku a Benitez robi grilla ;)
1
2:1 niestety.
5
Sędziowie grają przeciwko nam.. Simeone miał racje ,na szczęście Bóg wysłał nam Beniteza :) znaczy Perez
0
Ma super wspomnienie ;) uzupełnił La Manitę
9
I ten gol na 5:0 :) Jeffren! La manita! Taki młodziak ;)
4
Bale to wygląda jak goryl :/
0
Ale tikitaka! :D
24
James ma większy wpływ na grę niż Ronaldo i wg mnie jest on najlepszy w Realu. Serio , nie żartuję.
2
Ronaldo już upada........
8
Simeone miał rację niestety...
0
Bo na początku marudzisz a potem tęsknisz :D
0
Tak tęsknię za nc+ .. Nawet za Labogą.
0
Wiem że to dziecinne ale jak patrzę na tego Beniteza to mi się tak śmiać chce :D
5
Messi słabo? :/
4
Matko ta fryzura Bale'a.....
7
Suarez jak np Neymar tak strzeli gola to podnosi ręce i się cieszy , a Ronaldo tak srednio. Nie że mam do niego problemy o byle co ale poprostu Suarez bardziej się cieszy z goli kolegów i lubię to bardzo w nim ;)
1
Real w 2 minucie gol.
0
Nie no powinny być 2 karne więc jeden myślę że by wykorzystał ;)
3
To już ma dwa głosy :) dołączam się
0
Przez Ciebie wejdę! :P
0
Kto według was najlepszy piłkarz w Barcelonie a w Maladze?
Barcelona: Messi
Malaga: Jaime Lattre
1
Bardzo dziękuję użytkownikowi ( nie pamiętam jak sie nazywał) który wstawił link FutbolHD uratowałeś mnie ! Z tego Eleven nic nie będzie , wyobraźcie sobie Gran Derby..