3

popieram. Dobrze ze na tej stronie są jeszcze osoby trzeźwo myślące

1

ja bardzo lubie tego co podaje te statystyki ViscaElBarca chyba ?:)

0

Bartra za wolny :/. ;).

0

Witam wszystkich kochani :)
Jaki skład obstawiacie na Atletico jakby Roberto nie zagrał jednak ?:/

0

Ale Perez to umie załatwiać wszystko perfekcyjnie :D on tylko sypie kasą

6

Na Calderon kibice Atletico zrobią mu takie powitanie ...

0

Nie mogę się doczekać Grań Derby :3 DDG niech juz sie zaczyna bać MSN :)

0

figo mial piękne powitanie :D.

46

Enrique na rowerku a Benitez robi grilla ;)

1

2:1 niestety.

5

Sędziowie grają przeciwko nam.. Simeone miał racje ,na szczęście Bóg wysłał nam Beniteza :) znaczy Perez

0

Ma super wspomnienie ;) uzupełnił La Manitę

9

I ten gol na 5:0 :) Jeffren! La manita! Taki młodziak ;)

4

Bale to wygląda jak goryl :/

0

Ale tikitaka! :D

24

James ma większy wpływ na grę niż Ronaldo i wg mnie jest on najlepszy w Realu. Serio , nie żartuję.

2

Ronaldo już upada........

8

Simeone miał rację niestety...

0

Bo na początku marudzisz a potem tęsknisz :D

0

Tak tęsknię za nc+ .. Nawet za Labogą.

0

Wiem że to dziecinne ale jak patrzę na tego Beniteza to mi się tak śmiać chce :D

5

Messi słabo? :/

4

Matko ta fryzura Bale'a.....

7

Suarez jak np Neymar tak strzeli gola to podnosi ręce i się cieszy , a Ronaldo tak srednio. Nie że mam do niego problemy o byle co ale poprostu Suarez bardziej się cieszy z goli kolegów i lubię to bardzo w nim ;)

1

Real w 2 minucie gol.

0

Nie no powinny być 2 karne więc jeden myślę że by wykorzystał ;)

3

To już ma dwa głosy :) dołączam się

0

Przez Ciebie wejdę! :P

0

Kto według was najlepszy piłkarz w Barcelonie a w Maladze?
Barcelona: Messi
Malaga: Jaime Lattre

1

Bardzo dziękuję użytkownikowi ( nie pamiętam jak sie nazywał) który wstawił link FutbolHD uratowałeś mnie ! Z tego Eleven nic nie będzie , wyobraźcie sobie Gran Derby..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?