BarcelonaMessiKing2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Barcelona/Warszawa
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
jaki wynik w karnych ?
1
on nie mógł tego zobaczyć zluzuj. Jakbyś tez dostał wirusa na telefon to byś pierwszy miał pretensje
4
olać go ? tylko ze ludzie przez przypadek w takie cos wejdą i maja wirusy !
4
wrócili tylko ci co nie umieją czytać . Reszta boi sie napisu na tle głównej strony :)
3
Nie wchodźcie w żaden link użytkownika ,,zarejestruj" bo będziecie mieli wirusy !
0
Chryste ... jeszcze ten strzelił ...
0
GOOOOOL !!!
0
widać ze Morata z Realu.. czegos tak sie jednak nauczył od Ronaldo :)
0
Pogna :/.
0
Pogba :/.
1
wuefista OUT.
1
Komentarz usunięty
1
kiedyś dostałem od MunirElHaddadi , napisał ze jest z gimnazjum i jest jakimś kibicem ?
5
,,Thunder
2 godziny temu
co wy kurwa stroje od Valencii pozyczyliscie ?? hahhaahhaaa" ? czy tylko ja dostałem taka wiadomość ??
0
football 2015?? jakoś tak
1
nie.
0
Chelsea grała chyba podst jedenastka ?
15
gdyby Masip nie zawinił przy tej bramce karnych by nie było :)
1
przypomniały mi sie karne z Argentyna ...
0
mi tez :/.
0
niewiadomo czy ten remis bedzie :/.
0
tak jest zawsze .
0
MUNIR .
1
obecny !
0
ja tylko Pieska nie zrozumiałem ....
0
Ale bedzie czuwał !
0
uwielbiam Twoje komentarze :) zawsze dostaniesz ode mnie ,,łapkę w gore" za te ciekawostki . powodzenia !
0
dajcie polubienia by każdy widział
0
jak ja bym poszedł teraz spać ,i bym miał nastawiony budzik to i tak bym nie wstał :D
0
a ja lubie Milan i Legie :) od dziecka zreszta byłem uczony o Legii i tata mnie na mecze zabierał :P