2

jaki wynik w karnych ?

1

on nie mógł tego zobaczyć zluzuj. Jakbyś tez dostał wirusa na telefon to byś pierwszy miał pretensje

4

olać go ? tylko ze ludzie przez przypadek w takie cos wejdą i maja wirusy !

4

wrócili tylko ci co nie umieją czytać . Reszta boi sie napisu na tle głównej strony :)

3

Nie wchodźcie w żaden link użytkownika ,,zarejestruj" bo będziecie mieli wirusy !

0

Chryste ... jeszcze ten strzelił ...

0

GOOOOOL !!!

0

widać ze Morata z Realu.. czegos tak sie jednak nauczył od Ronaldo :)

0

Pogna :/.

0

Pogba :/.

1

wuefista OUT.

1

Komentarz usunięty

1

kiedyś dostałem od MunirElHaddadi , napisał ze jest z gimnazjum i jest jakimś kibicem ?

5

,,Thunder
2 godziny temu
co wy kurwa stroje od Valencii pozyczyliscie ?? hahhaahhaaa" ? czy tylko ja dostałem taka wiadomość ??

0

football 2015?? jakoś tak

1

nie.

0

Chelsea grała chyba podst jedenastka ?

15

gdyby Masip nie zawinił przy tej bramce karnych by nie było :)

1

przypomniały mi sie karne z Argentyna ...

0

mi tez :/.

0

niewiadomo czy ten remis bedzie :/.

0

tak jest zawsze .

0

MUNIR .

1

obecny !

0

ja tylko Pieska nie zrozumiałem ....

0

Ale bedzie czuwał !

0

uwielbiam Twoje komentarze :) zawsze dostaniesz ode mnie ,,łapkę w gore" za te ciekawostki . powodzenia !

0

dajcie polubienia by każdy widział

0

jak ja bym poszedł teraz spać ,i bym miał nastawiony budzik to i tak bym nie wstał :D

0

a ja lubie Milan i Legie :) od dziecka zreszta byłem uczony o Legii i tata mnie na mecze zabierał :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?