BarcelonaMessiKing2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Barcelona/Warszawa
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
nawet rodzine ? mamę która Cie urodziła ? Dla mnie rodzina jest najważniejsza na świecie ,bo to dzięki niej żyje i oni mnie wychowywali
7
co Ty gadasz w ogóle ?
0
do stycznia bedzie , niewiadomo czy go go potem Arda wygryzie ;)
4
i co się zastanawiasz ? taka silna liga! Bierz ! :D
1
jesteś przedmiotem ?
0
uwielbiam jego teksty.
5
on trwa chyba wieczność.
0
Gampera trochę wiocha by była jakby przegrali :D
0
On to jest mistrzem tej strony .
0
jaki wynik panowie?
0
żart ?
1
Komentarz usunięty
0
a Lechii nie strzelił ? W towarzyskim
3
i mój sąsiad :).
4
A tak serio to raczej nie
20
Będzie biegał podobno.
0
Przez tego kogo imienia nie wolno wymawiać.:D
2
przez takiego jednego ...
2
Fajnie ze został :) nie ma większego wariata niż on
5
I tak by nie odszedł :D.
1
chciałbym zeby zakończył karierę w Barcelonie :)
5
Komentarz usunięty
1
trzeba pokazać kto rządzi .
0
Komentarz usunięty
1
Nie jestem gimbusem ,tylko sie śmieje z tego gangu pseudoraperow :)
6
na treningu co chwile uśmiechnięty ,to cieszy :)
5
,,zarejestruj" pisał podobnie i teraz boje sie wejść :D
3
Cos mi tutaj Popkiem śmierdzi ...
1
Komentarz usunięty
3
Messi jak nie zasługuje to nie bierze . To pokazało Copa America