1

nawet rodzine ? mamę która Cie urodziła ? Dla mnie rodzina jest najważniejsza na świecie ,bo to dzięki niej żyje i oni mnie wychowywali

7

co Ty gadasz w ogóle ?

0

do stycznia bedzie , niewiadomo czy go go potem Arda wygryzie ;)

4

i co się zastanawiasz ? taka silna liga! Bierz ! :D

1

jesteś przedmiotem ?

0

uwielbiam jego teksty.

5

on trwa chyba wieczność.

0

Gampera trochę wiocha by była jakby przegrali :D

0

On to jest mistrzem tej strony .

0

jaki wynik panowie?

0

żart ?

1

Komentarz usunięty

0

a Lechii nie strzelił ? W towarzyskim

3

i mój sąsiad :).

4

A tak serio to raczej nie

20

Będzie biegał podobno.

0

Przez tego kogo imienia nie wolno wymawiać.:D

2

przez takiego jednego ...

2

Fajnie ze został :) nie ma większego wariata niż on

5

I tak by nie odszedł :D.

1

chciałbym zeby zakończył karierę w Barcelonie :)

5

Komentarz usunięty

1

trzeba pokazać kto rządzi .

0

Komentarz usunięty

1

Nie jestem gimbusem ,tylko sie śmieje z tego gangu pseudoraperow :)

6

na treningu co chwile uśmiechnięty ,to cieszy :)

5

,,zarejestruj" pisał podobnie i teraz boje sie wejść :D

3

Cos mi tutaj Popkiem śmierdzi ...

1

Komentarz usunięty

3

Messi jak nie zasługuje to nie bierze . To pokazało Copa America

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?