0

trzymam za słowo !

0

Ktoś napisał to 4 komentarze niżej ;)

0

LE to ma jednak jaja.. Takiego piłkarza na ławce . On chyba jest pewny porażki

0

umarł bym ze szczęścia chyba .

0

Szkoda ze otrząsnął sie dopiero teraz ..

1

Enrique mnie posłuchał co do składu .. :)

6

Jeśli Barca wygra Superpuchar Hiszpanii dzisiaj to ustawiam Douglasa na avatarze przez rok. :). Visca El Barca!

1

Ariana Grande na avatarze ?:D.

0

wygrana to np 1:0 . Mógł powiedzieć ze Pucharu

0

dołączam sie .

13

wez nic nie mow. (ODPUKAĆ!)

0

szkoda ze Legia straciła lidera.. ale cieszy mnie pozycja Lecha :)

1

kto wierzy ? ja wierze ,ale nie wierze zd nie stracimy bramki

0

Chciałbym skład Bravo-Alves,Pique, Mashe, Mathieu -Iniesta,Busi, Rakieta-suarez Messi Pedro(lub Rafinha) i wtedy wierze w 5:0

1

Mam nadzieje ze ta PORASZKA to specjalnie...

0

Wiśnia wrócił ,jak miło :) wszyscy tęsknili i był nawet hashtag #UwolicWisnie90

0

Wole Rafinihe na Superpuchar Hiszpanii ,ale niech Pedro tez potem wejdzie i spróbuje strzelić swojego setnego gola :)

0

leci powtórka na Canal Sport

0

niestety nie ;) to juz w nc jak pisze kolega wyżej

1

0

Ma ktoś zródło na to ze La Liga w nc+?

1

Ale on mówi serio . ;). Najdroższy rocznik 97

0

La Liga w nc+ ? Ośleplem?

34

moja siostra przed chwila kupiła w Biedronce pizzę z firmy ,,Papa Pedro" a jej obrazek to kucharz z uśmiechem i wąsem...

0

ja tez . :/.

0

ty tez sie załamałes? Ja totalnie ...

0

65 like O.o módlmy sie zeby to nie była prawdziwa strona ale watpię

0

o matko...

0

moze to ze Real gra w tej imprezie sportowej ? ;) i nie ma transmisji

0

Real bierze w tym udział? Nie interesują mnie mecze towarzyskie ,chyba ze Barcy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?