BarcelonaMessiKing2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Barcelona/Warszawa
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
trzymam za słowo !
0
Ktoś napisał to 4 komentarze niżej ;)
0
LE to ma jednak jaja.. Takiego piłkarza na ławce . On chyba jest pewny porażki
0
umarł bym ze szczęścia chyba .
0
Szkoda ze otrząsnął sie dopiero teraz ..
1
Enrique mnie posłuchał co do składu .. :)
6
Jeśli Barca wygra Superpuchar Hiszpanii dzisiaj to ustawiam Douglasa na avatarze przez rok. :). Visca El Barca!
1
Ariana Grande na avatarze ?:D.
0
wygrana to np 1:0 . Mógł powiedzieć ze Pucharu
0
dołączam sie .
13
wez nic nie mow. (ODPUKAĆ!)
0
szkoda ze Legia straciła lidera.. ale cieszy mnie pozycja Lecha :)
1
kto wierzy ? ja wierze ,ale nie wierze zd nie stracimy bramki
0
Chciałbym skład Bravo-Alves,Pique, Mashe, Mathieu -Iniesta,Busi, Rakieta-suarez Messi Pedro(lub Rafinha) i wtedy wierze w 5:0
1
Mam nadzieje ze ta PORASZKA to specjalnie...
0
Wiśnia wrócił ,jak miło :) wszyscy tęsknili i był nawet hashtag #UwolicWisnie90
0
Wole Rafinihe na Superpuchar Hiszpanii ,ale niech Pedro tez potem wejdzie i spróbuje strzelić swojego setnego gola :)
0
leci powtórka na Canal Sport
0
niestety nie ;) to juz w nc jak pisze kolega wyżej
1
0
Ma ktoś zródło na to ze La Liga w nc+?
1
Ale on mówi serio . ;). Najdroższy rocznik 97
0
La Liga w nc+ ? Ośleplem?
34
moja siostra przed chwila kupiła w Biedronce pizzę z firmy ,,Papa Pedro" a jej obrazek to kucharz z uśmiechem i wąsem...
0
ja tez . :/.
0
ty tez sie załamałes? Ja totalnie ...
0
65 like O.o módlmy sie zeby to nie była prawdziwa strona ale watpię
0
o matko...
0
moze to ze Real gra w tej imprezie sportowej ? ;) i nie ma transmisji
0
Real bierze w tym udział? Nie interesują mnie mecze towarzyskie ,chyba ze Barcy