0

Bravo .Alves-Pique-Mascherano-Alba.Iniesta-Busi-Rakitic.MSN
Taki powinien byc skład do stycznia. Jak myślicie Arda wygryzie kogoś z pomocy ?:)

0

Czemu podszywasz sie pod trenerów ?:D

0

No tak ale reszta pracownikow byłaby zazdrosna ,a piłkarze Barcy było mega szczęśliwi . Chyba ze piłkarze Chelsea to pracownicy :D

16

Zawsze sie zastanawiałem jak musiał czuć sie taki Iniesta po golu z Chelsea ,w finale mistrzostw świata ..

1

Podobno Eleven ,ale to tylko plotki

2

Ja byłem wtedy w jakimś klubie ,wiesz ile szklanek zbili ze szczęścia ?:D z kilkanaście

1

W komentarzach na tej stronie jest wszystko .

0

Moze mu chodzi o La Lige? ;)

0

Jaki chcecie skład na Chelsea? :)

2

To jest banda pseudoraperow ... :/.

0

Tak :D każdy powinien sie bać ,ale watpię by wrócił do pisania komentarzy ,chyba ze założy konto nowe

0

Dostał permanentnego . Jak dostał to taka burza była :D ,,Gdzie Miki?"

2

Macki Pereza są wszędzie ...

0

Ty? Niby czym? Nikt nie dorównuje Mikiemu :D kiedyś miałem stare konto i mnie tez raz strollowal :D

3

On to dopiero umiał strollowac.. Robił sobie żarty z ludzi ,oni sie nabierali na wszystko . Miał problemy do obecnego wtedy rzadu ,miał nawet stronę na Facebooku jeśli sie nie mylę :D

1

Jaki ty masz kompleks Realu... Tylko o tym .

3

Tak to jest ten cud.

12

I tak Zlatan jest bezkonkurencyjny .

0

,,Moj Boże " rozwaliłes mnie tym :D

4

Dla dobra ludzi na trybunach lepiej niech nie strzela . :(

0

Mi sie nie podoba jak widać plany potu... Widać ze jakis materiał słaby

1

Wracaj na swoją stronę trollu

0

Komentarz usunięty

11

Niesamowite była ta trojka Messi Iniesta Xavi :)

1

Legenda tej strony :).

6

Komentarz usunięty

1

Niewiem jak Wy ale u mnie w rodzinie wszyscy są za Barcelona pewnie dlatego ze tam mieszkali przez dłuższy czas . :)

1

Byłem dzieckiem :) a kibicuje regularnie od 2006 roku . :)

0

No Ligę Mistrzów tez . Spokojnie

4

Przed chwila oglądałem ten filmik na YT gdzie podczas Gran Derby na Camp Nou w figo rzucali butelkami itp. Byłem na tym meczu ale daleko od tego rożnego ,szkoda. Najlepsze są obrazki gdzie wszyscy faka pokazują mu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?