BarcelonaMessiKing2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Barcelona/Warszawa
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bravo .Alves-Pique-Mascherano-Alba.Iniesta-Busi-Rakitic.MSN
Taki powinien byc skład do stycznia. Jak myślicie Arda wygryzie kogoś z pomocy ?:)
0
Czemu podszywasz sie pod trenerów ?:D
0
No tak ale reszta pracownikow byłaby zazdrosna ,a piłkarze Barcy było mega szczęśliwi . Chyba ze piłkarze Chelsea to pracownicy :D
16
Zawsze sie zastanawiałem jak musiał czuć sie taki Iniesta po golu z Chelsea ,w finale mistrzostw świata ..
1
Podobno Eleven ,ale to tylko plotki
2
Ja byłem wtedy w jakimś klubie ,wiesz ile szklanek zbili ze szczęścia ?:D z kilkanaście
1
W komentarzach na tej stronie jest wszystko .
0
Moze mu chodzi o La Lige? ;)
0
Jaki chcecie skład na Chelsea? :)
2
To jest banda pseudoraperow ... :/.
0
Tak :D każdy powinien sie bać ,ale watpię by wrócił do pisania komentarzy ,chyba ze założy konto nowe
0
Dostał permanentnego . Jak dostał to taka burza była :D ,,Gdzie Miki?"
2
Macki Pereza są wszędzie ...
0
Ty? Niby czym? Nikt nie dorównuje Mikiemu :D kiedyś miałem stare konto i mnie tez raz strollowal :D
3
On to dopiero umiał strollowac.. Robił sobie żarty z ludzi ,oni sie nabierali na wszystko . Miał problemy do obecnego wtedy rzadu ,miał nawet stronę na Facebooku jeśli sie nie mylę :D
1
Jaki ty masz kompleks Realu... Tylko o tym .
3
Tak to jest ten cud.
12
I tak Zlatan jest bezkonkurencyjny .
0
,,Moj Boże " rozwaliłes mnie tym :D
4
Dla dobra ludzi na trybunach lepiej niech nie strzela . :(
0
Mi sie nie podoba jak widać plany potu... Widać ze jakis materiał słaby
1
Wracaj na swoją stronę trollu
0
Komentarz usunięty
11
Niesamowite była ta trojka Messi Iniesta Xavi :)
1
Legenda tej strony :).
6
Komentarz usunięty
1
Niewiem jak Wy ale u mnie w rodzinie wszyscy są za Barcelona pewnie dlatego ze tam mieszkali przez dłuższy czas . :)
1
Byłem dzieckiem :) a kibicuje regularnie od 2006 roku . :)
0
No Ligę Mistrzów tez . Spokojnie
4
Przed chwila oglądałem ten filmik na YT gdzie podczas Gran Derby na Camp Nou w figo rzucali butelkami itp. Byłem na tym meczu ale daleko od tego rożnego ,szkoda. Najlepsze są obrazki gdzie wszyscy faka pokazują mu :)