BarcelonaMessiKing2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Barcelona/Warszawa
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tą z Athleticiem? Ja myśle ze dostanie Ronaldo.. Najlepsze jest to ze jeszcze ma 1 miejsce w Champions League a według mnie gol Ramsey'a był o niebo lepszy
7
Bartomeu dowalil z tymi bramkarzami.
1
Na ta chwile :).
0
Jak myślicie jakie bedą 3 gole nominowane do bramki roku ? (Chodzi mi o gale Ballon Dor)
0
Wiedziałem ze to bedzie na 1 miejscu :)
1
Gratulacje :).
1
Grających*:).
1
Że Abi miał raka ? I to ma byc łaska ? Pogięło Cie ?
0
Czyli nie bedzie . Ale to moze lepiej ,mecze o pietruszkę ,niech odpoczywa
0
Messi bedzie na tych meczach z Chelsea itp?
0
Napisał tylko ze ładnie wiec Twoja wypowiedz nie pasuje zbytnio . Mam Chrome i wszystko działa
2
https://pbs.twimg.com/media/CI0q_-aWoAEJWqc.jpg:large Rayo tez
0
Harry raczej z Ginny, Hermiona z Rudym :D jak byłem dzieckiem czytałem wszystkie części :)
0
Leo jest przede wszystkim skromny :)
0
To co on gada Że 4razy?
0
Z Urugwajem,Jamajka,Kolumbia i teraz z Paragwajem ? Moze powalczy o finał ? :)
3
Został juz nim 3 razy , byłoby 4 gdyby wziął z Paragwajem :D
0
Kto został oficjalnie zawodnikiem meczu ?
0
Wiem tylko ze Fabregas ma ,ale to były zawodnik
0
Dla mnie tez :).
0
Komentarz usunięty
0
Moim zdaniem Ci co są za Bartomeu kompletnie nie wiedza co on zrobił w Barcelonie . Oszustwa podatkowe ..on jako pierwszy zabrudził ten klub ,trzeba go wyrzucić na zbity pysk .
8
Dodaj agresje Ronaldo z Cordoba ,to zdarzało mu sie cześciej . :)
1
Goool Brazylia.
1
Ile negatywnych komentarzy ,nie dobijajcie chłopaka
2
Messiego nie zatrzymasz :)
0
Dziękuje :).
0
Ma ktoś drabinkę CA?
0
Znow?
2
Podszedł jako pierwszy.