0

Messi ma 34 :)

0

Zarra chyba. Ma 81 goli?

1

Ale w ostatnich minutach? To była dla mnie głupia zabawa i brak szacunku. Musiał ich jeszcze ośmieszać jak przegrywali 3:1 i Barca miała wynik w garści?

2

Niektórzy poprostu sprawdzają wynik na livescore i myślą ze dowiedzą sie kto jest najlepszy :).

2

Stwierdzasz to po jego bramkach? Myślałem ze najlepszy piłkarz musi mieć wkład w drużyne

1

Poczontku [*].

0

Uwaga uwaga
Messi na okładce ,,Marca" i ,,AS" . JESZCZE CHWALONY

0

Taka tradycja. Zawsze tak jest

10

Wieczny odpoczynek...

0

Rozwaliło mnie ze na jednego z Athleticu mówili co chwile ,,niedoświadczony" .
Niedoświadczony coś tam coś tam...
Jakby imienia i nazwiska nie miał

0

Bedzie ta feta na TVP proszę o odpowiedz

2

Bedzie feta na TVP?

0

Messi strzel jeszcze jedna i kończmy to ;)

19

Ronaldo porównywać do niego to jest WTYD . On jest kosmita

0

Ahhh ci eksperci z TVP. Dźwięk dla moich uszu

1

Bedzie za 5 minut :).

0

Nie ma meczu na nc+? Tylko na TVP?

0

A nie ma jakiś polskich? Nie chce słuchać tych ekspertów

0

Czy 6 czerwca można bedzie oglądać finał w Cyfrowym Polsacie? Idę do kolegi ,ale moe chce słuchać TVP

1

Ale bedzie kartoniada. Jest jakieś jakieś zdjęcie na oficjalnych stronach jaka ma być . Fent historia chyba

0

Ty tez oglądasz TVN 24? Bo ja oglądam i coś o tym mówili

0

Jakieś aresztowanie było w Zurychu? O.O

0

Ja płakałem jak Puyol odchodził jeszcze :(.

0

I nikt nie może kupić koszulki? Ty nie musisz ,ja kupie chętnie i mam w dupie Twój sposób myślenia :)

3

Mi się właśnie wyjazdowe bardziej podobają , przód średnio ale tył jest dla mnie super

0

Idę sie utopić... Jak mi wstyd. Człowieku zmienili koszulki a nie herb. Aż tak bardzo bolą 4 litery? ;)

1

Z serii ,,Gowno wiem,ale sie wypowiem" :D

3

Ja kupie. Jakiś problem? Nikogo nie obchodzi Twoje zdanie :) innym może sie podobać

1

4.Arsenal *.

1

Ty to lubisz ta Polska ligę :) zawsze piszesz wyniki :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?