BarcelonaMessiKing2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Barcelona/Warszawa
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi ma 34 :)
0
Zarra chyba. Ma 81 goli?
1
Ale w ostatnich minutach? To była dla mnie głupia zabawa i brak szacunku. Musiał ich jeszcze ośmieszać jak przegrywali 3:1 i Barca miała wynik w garści?
2
Niektórzy poprostu sprawdzają wynik na livescore i myślą ze dowiedzą sie kto jest najlepszy :).
2
Stwierdzasz to po jego bramkach? Myślałem ze najlepszy piłkarz musi mieć wkład w drużyne
1
Poczontku [*].
0
Uwaga uwaga
Messi na okładce ,,Marca" i ,,AS" . JESZCZE CHWALONY
0
Taka tradycja. Zawsze tak jest
10
Wieczny odpoczynek...
0
Rozwaliło mnie ze na jednego z Athleticu mówili co chwile ,,niedoświadczony" .
Niedoświadczony coś tam coś tam...
Jakby imienia i nazwiska nie miał
0
Bedzie ta feta na TVP proszę o odpowiedz
2
Bedzie feta na TVP?
0
Messi strzel jeszcze jedna i kończmy to ;)
19
Ronaldo porównywać do niego to jest WTYD . On jest kosmita
0
Ahhh ci eksperci z TVP. Dźwięk dla moich uszu
1
Bedzie za 5 minut :).
0
Nie ma meczu na nc+? Tylko na TVP?
0
A nie ma jakiś polskich? Nie chce słuchać tych ekspertów
0
Czy 6 czerwca można bedzie oglądać finał w Cyfrowym Polsacie? Idę do kolegi ,ale moe chce słuchać TVP
1
Ale bedzie kartoniada. Jest jakieś jakieś zdjęcie na oficjalnych stronach jaka ma być . Fent historia chyba
0
Ty tez oglądasz TVN 24? Bo ja oglądam i coś o tym mówili
0
Jakieś aresztowanie było w Zurychu? O.O
0
Ja płakałem jak Puyol odchodził jeszcze :(.
0
I nikt nie może kupić koszulki? Ty nie musisz ,ja kupie chętnie i mam w dupie Twój sposób myślenia :)
3
Mi się właśnie wyjazdowe bardziej podobają , przód średnio ale tył jest dla mnie super
0
Idę sie utopić... Jak mi wstyd. Człowieku zmienili koszulki a nie herb. Aż tak bardzo bolą 4 litery? ;)
1
Z serii ,,Gowno wiem,ale sie wypowiem" :D
3
Ja kupie. Jakiś problem? Nikogo nie obchodzi Twoje zdanie :) innym może sie podobać
1
4.Arsenal *.
1
Ty to lubisz ta Polska ligę :) zawsze piszesz wyniki :D