0

Messi chyba dostał 5 kartkę??

0

Bóg zstąpil z nieba.

0

i wpuścił gola :D swojaka jeszcze.

1

ja dałbym jeszcze na + Messiego/

0

Elche ogrywa już Athletic 2:0 . Co się dzieje ? :D

6

Jest dobrze. W drugiej na pewno coś wpadnie. :)

0

Da ktoś transmisję bo jedna znów się wyłączyła.

0

Da ktos znów jakąś transmisję? Jest napisane że prosimy o chwilę cierpiliwości -,-

0

Z nieba mi spadłeś. Dzięki!!!

3

Dajcie transmisję bo na yt już wyłączył gościu jeden :/

0

masz linka transmisji z nim darmową?

0

to jest jakieś ścięte xd :/

0

ma ktoś darmową transmisję?

0

Niech Luis odpoczywa. I tak jak przegramy lub zremisujemy , a wygramy z Deportivo to mamy mistrza . Trzeba sie kurować na finały :D

0

Ja mam. Moze masz zablokowane . Musisz zadzwonić tak do nich

0

Tak. Pedrito gra.

0

! Bravo, Alves, Alba, Piqué, Mascherano, Rakitic, Busquets, Iniesta, Messi, Neymar, Pedro! skład Barcy

1

Fajnie jakby Messi strzelił gola lub dwa. Ale watpię by zdobył Pichini. Ale niech CR je zdobędzie , napewno da mu to większa radochę niż Mistrzostwo:).

0

Jest juz na 37 :).

15

Ale to przecież najlepsza liga świata ...

1

A Jaga tymczasem strzeliła gola na 3:1! :) Legia pewnie zepnie dupę i pokona dziś Śląsk :)

0

Może ta piosenka ,,Drop that kitty" ? Ona nie wyglada jak jakaś miła dziewczyna . Przynajmniej ja ja tak postrzegam :)

0

Mi przypomina ta piosenkarkę Charli XCX która wyglada mega wulgarnie :/

2

Zdaje mi sie ze właśnie jest mało komentarz ,wcześniej bylo więcej a teraz? 4k komentarzy po meczu z Bayernem wygranym 3:0

0

Komentarz usunięty

14

Komentarz na poziomie zawsze spoko .

0

On chyba wystawił na licytacje tego Złotego Buta , o złotej piłce nic niewiem :)

0

On sprzedał Złotego Buta.

0

Real jeszcze może zdobyć Puchar Króla . Oh, wait..... :)

0

Lucas więcej razy grał chyba xD ale Douglas ma asystę :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?