BarcelonaMessiKing2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Barcelona/Warszawa
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi chyba dostał 5 kartkę??
0
Bóg zstąpil z nieba.
0
i wpuścił gola :D swojaka jeszcze.
1
ja dałbym jeszcze na + Messiego/
0
Elche ogrywa już Athletic 2:0 . Co się dzieje ? :D
6
Jest dobrze. W drugiej na pewno coś wpadnie. :)
0
Da ktoś transmisję bo jedna znów się wyłączyła.
0
Da ktos znów jakąś transmisję? Jest napisane że prosimy o chwilę cierpiliwości -,-
0
Z nieba mi spadłeś. Dzięki!!!
3
Dajcie transmisję bo na yt już wyłączył gościu jeden :/
0
masz linka transmisji z nim darmową?
0
to jest jakieś ścięte xd :/
0
ma ktoś darmową transmisję?
0
Niech Luis odpoczywa. I tak jak przegramy lub zremisujemy , a wygramy z Deportivo to mamy mistrza . Trzeba sie kurować na finały :D
0
Ja mam. Moze masz zablokowane . Musisz zadzwonić tak do nich
0
Tak. Pedrito gra.
0
! Bravo, Alves, Alba, Piqué, Mascherano, Rakitic, Busquets, Iniesta, Messi, Neymar, Pedro! skład Barcy
1
Fajnie jakby Messi strzelił gola lub dwa. Ale watpię by zdobył Pichini. Ale niech CR je zdobędzie , napewno da mu to większa radochę niż Mistrzostwo:).
0
Jest juz na 37 :).
15
Ale to przecież najlepsza liga świata ...
1
A Jaga tymczasem strzeliła gola na 3:1! :) Legia pewnie zepnie dupę i pokona dziś Śląsk :)
0
Może ta piosenka ,,Drop that kitty" ? Ona nie wyglada jak jakaś miła dziewczyna . Przynajmniej ja ja tak postrzegam :)
0
Mi przypomina ta piosenkarkę Charli XCX która wyglada mega wulgarnie :/
2
Zdaje mi sie ze właśnie jest mało komentarz ,wcześniej bylo więcej a teraz? 4k komentarzy po meczu z Bayernem wygranym 3:0
0
Komentarz usunięty
14
Komentarz na poziomie zawsze spoko .
0
On chyba wystawił na licytacje tego Złotego Buta , o złotej piłce nic niewiem :)
0
On sprzedał Złotego Buta.
0
Real jeszcze może zdobyć Puchar Króla . Oh, wait..... :)
0
Lucas więcej razy grał chyba xD ale Douglas ma asystę :D