BarcelonaMessiKing2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Barcelona/Warszawa
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Stawiam na Messiego:) Leo to nawet siatę założył napastnikowi City, potem Silva taki ponury łaził po boisku :D
1
I ta jego brama :) ,,Oni rozumieją sie jak rodzeni bracia" o Iniescie i Xavim komentator )
1
Serio w to wierzysz ze go wybiorą po tym wszystkim? Ja liczę na Laporte
2
Z PSG 3x chyba :).
0
Nowy avatar widzę :)
0
I gol Rakiticia z City dobrze to pokazuje :) wszyscy na Messiego , on posyła długa piłkę i gol:)
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Mnie tez i podobno wiszę mu kasę :D
0
Tez dostałem . Pomylił mnie z jakimś łysym z Warszawy i wiszę mu kilka stow
0
Martino na konferencji cały skład podawał. Lucho co chwile rzuca jakaś cięta ripostę :)
4
Nie rozpędzaj sie tak.
0
Duzo osób tu pisze nie na temat i nie usuwają . Np wczoraj pisali wszyscy o walce wieczoru , nikt nie usunął komentarzy
1
Nadal jesteśmy liderem , ale szkoda ze Płaczek Messiego wyprzedził
0
Wszystkie Ronaldo.
0
To by znaczyło ze woli nagrody indywidualne niż drużyne . Pomyśl
0
Dziena Ramos!
1
Real mógłby przegrać 10:5 i jeśli te 5 goli miałby Ronaldo to cieszyłby sie napewno:)
0
Bacca drewniak goooolllll!!!!
0
Jak tego nie strzeli to sie zabije chyba
0
KARNY!!!
0
Nie!! Mogłaby bramka!
2
I plus Barcelona.
1
Krychowiak zalazł bo ma krwotok nosa.
0
Ile ta Sevilla ma spalonych -,- akcji nie umie wykończyć
0
Z nami wyrównali to może z nimi tez dadzą radę , ale z taka gra to raczej sie nie uda
0
Jeszcze w 10? Zajebiscie.
0
I Messi znów goni :( ale on i tak chyba ma w dupie te nagrody indywidualne
0
I ta cieszynke , niech se zesra z wrażenia :).
0
Ale krwotok niezły.