5

Stawiam na Messiego:) Leo to nawet siatę założył napastnikowi City, potem Silva taki ponury łaził po boisku :D

1

I ta jego brama :) ,,Oni rozumieją sie jak rodzeni bracia" o Iniescie i Xavim komentator )

1

Serio w to wierzysz ze go wybiorą po tym wszystkim? Ja liczę na Laporte

2

Z PSG 3x chyba :).

0

Nowy avatar widzę :)

0

I gol Rakiticia z City dobrze to pokazuje :) wszyscy na Messiego , on posyła długa piłkę i gol:)

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Mnie tez i podobno wiszę mu kasę :D

0

Tez dostałem . Pomylił mnie z jakimś łysym z Warszawy i wiszę mu kilka stow

0

Martino na konferencji cały skład podawał. Lucho co chwile rzuca jakaś cięta ripostę :)

4

Nie rozpędzaj sie tak.

0

Duzo osób tu pisze nie na temat i nie usuwają . Np wczoraj pisali wszyscy o walce wieczoru , nikt nie usunął komentarzy

1

Nadal jesteśmy liderem , ale szkoda ze Płaczek Messiego wyprzedził

0

Wszystkie Ronaldo.

0

To by znaczyło ze woli nagrody indywidualne niż drużyne . Pomyśl

0

Dziena Ramos!

1

Real mógłby przegrać 10:5 i jeśli te 5 goli miałby Ronaldo to cieszyłby sie napewno:)

0

Bacca drewniak goooolllll!!!!

0

Jak tego nie strzeli to sie zabije chyba

0

KARNY!!!

0

Nie!! Mogłaby bramka!

2

I plus Barcelona.

1

Krychowiak zalazł bo ma krwotok nosa.

0

Ile ta Sevilla ma spalonych -,- akcji nie umie wykończyć

0

Z nami wyrównali to może z nimi tez dadzą radę , ale z taka gra to raczej sie nie uda

0

Jeszcze w 10? Zajebiscie.

0

I Messi znów goni :( ale on i tak chyba ma w dupie te nagrody indywidualne

0

I ta cieszynke , niech se zesra z wrażenia :).

0

Ale krwotok niezły.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?