0

Oby nie. Ten skład jest według mnie najlepszy :)

0

,,pojawi się" on juz sie pojawił bo była ta konferencja juz

0

Juz była ta konferencja . Wiemy od wczoraj

0

Jest o tym w poście o treningu.

0

Alba wypada na 100% czy jest jakaś szansa?

0

Jestem na telefonie, wpisz w Google Twitter Kręcidło i ci wyskoczy :)

0

Masz na Twitterze Kręcidło wrzuca tłumaczenie :)

0

Zygam juz hiszpańskimi finałami .

0

Luis Enrique: Szanuję Bayern, ale się go nie boję. (Kręcidło )

0

Poprostu Polska sie tak podnieca ze ha w Bayernie i stawia wyżej od innych zawodników zapewne :/

0


Luis Enrique: Pep jest numerem jeden na świecie, ale dwumecz nie jest przeciwko niemu, a przeciwko Bayernowi (Kręcidło )

0

Tylko polscy dziennikarze pytają o Lewego , smutne xD

0

Iker zdecydowanie .

0

Jego teksty przepełnione ironia są super. Czekam na pytania o konflikcie z Messim :D

1

Ja z matmy miałem 80% , a polski 75%. Dotąd zastanawiam sie JAK? :D

3

Messi wspomniał ze nie interesują go trofea indywidualne , lecz drużynowe . Dziennikarze musieli o o zapytać po raz 578237258 raz

0

Koniec . Teraz Lucho. Czekam na jego teksty :D

1

Messi: Nauki zaczerpnięte od Pepa Guardioli są dla mnie ważniejsze od tytułów. (Kręcidło)

0

Ile pytań dotyczących Guardioli.

0

Oczywiście pytania o Lewego :D

0

Real1-2Juve
Barca4-2Bayern

0

Co ty pieprzysz? :D.

0

Czyli:

Ter Stegen - Alba ,Pique,Mascherano,Alves- Iniesta,Busi,Rakitic-Neymar Suarez Messi

1

Nie . Skądże . To nadal wuefista! :D

0

I niewiadomo czy byśmy wpakowali im te 5 bramek .:)

0

Jak myślicie ? Na środę lepiej Mascherano jako stoper z Pique , czy Mathieu?

2

Wszyscy sie powiesimy z tego powodu. Jaki świat jest niesprawiedliwy :( :D

0

Radzę nie oglądać studia w TVP. Może wam zepsuć mózg :)

0

Tez idę :) ale nie idę na wyjazdowy bo juz wracam do Polski a nie mam czasu jechać do Niemiec. Nauka :/

1

Fajna , ale mi sie bardziej podobała na GD z ta ,,12" :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?