BarcelonaMessiKing2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Barcelona/Warszawa
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby nie. Ten skład jest według mnie najlepszy :)
0
,,pojawi się" on juz sie pojawił bo była ta konferencja juz
0
Juz była ta konferencja . Wiemy od wczoraj
0
Jest o tym w poście o treningu.
0
Alba wypada na 100% czy jest jakaś szansa?
0
Jestem na telefonie, wpisz w Google Twitter Kręcidło i ci wyskoczy :)
0
Masz na Twitterze Kręcidło wrzuca tłumaczenie :)
0
Zygam juz hiszpańskimi finałami .
0
Luis Enrique: Szanuję Bayern, ale się go nie boję. (Kręcidło )
0
Poprostu Polska sie tak podnieca ze ha w Bayernie i stawia wyżej od innych zawodników zapewne :/
0
Luis Enrique: Pep jest numerem jeden na świecie, ale dwumecz nie jest przeciwko niemu, a przeciwko Bayernowi (Kręcidło )
0
Tylko polscy dziennikarze pytają o Lewego , smutne xD
0
Iker zdecydowanie .
0
Jego teksty przepełnione ironia są super. Czekam na pytania o konflikcie z Messim :D
1
Ja z matmy miałem 80% , a polski 75%. Dotąd zastanawiam sie JAK? :D
3
Messi wspomniał ze nie interesują go trofea indywidualne , lecz drużynowe . Dziennikarze musieli o o zapytać po raz 578237258 raz
0
Koniec . Teraz Lucho. Czekam na jego teksty :D
1
Messi: Nauki zaczerpnięte od Pepa Guardioli są dla mnie ważniejsze od tytułów. (Kręcidło)
0
Ile pytań dotyczących Guardioli.
0
Oczywiście pytania o Lewego :D
0
Real1-2Juve
Barca4-2Bayern
0
Co ty pieprzysz? :D.
0
Czyli:
Ter Stegen - Alba ,Pique,Mascherano,Alves- Iniesta,Busi,Rakitic-Neymar Suarez Messi
1
Nie . Skądże . To nadal wuefista! :D
0
I niewiadomo czy byśmy wpakowali im te 5 bramek .:)
0
Jak myślicie ? Na środę lepiej Mascherano jako stoper z Pique , czy Mathieu?
2
Wszyscy sie powiesimy z tego powodu. Jaki świat jest niesprawiedliwy :( :D
0
Radzę nie oglądać studia w TVP. Może wam zepsuć mózg :)
0
Tez idę :) ale nie idę na wyjazdowy bo juz wracam do Polski a nie mam czasu jechać do Niemiec. Nauka :/
1
Fajna , ale mi sie bardziej podobała na GD z ta ,,12" :D