0

Dacie filmik jak Pep gadał z Messim? Nie zauważyłem

0

I Ales słabo strasznie.

3

Tak ;) po drugiej bramce Messiego :D.

0

Canal+HD , nr 30 . Teraz właśnie studio leci :)

0

Z Athletikiem :).

0

Juz wiem :) jest na Canal+HD . Kanał 30:)

0

Bedzie mecz na Canal Sport , Canal Sport2 lub NSport? Bo przełączam na dół i są programy sportowe ale meczu i studia nie ma :/

2

Po nich można sie wszystkiego spodziewać :).

8

Według mnie to świństwo . Iker dużo zrobił dla klubu i dla reprezentacji . Podejrzewam ze większość tych ,,kibiców" na Waszej stronie którzy go wyzywają bawili sie klockami kiedy Iker miał magię na bramce .

1

Komentarz usunięty

3

Przed chwila oglądałem na Facebooku jak Dani,Messi,Neymar,Marc,Pique,Ivan,Alba i Munir grają w fife :D
Dani:strzeliłem zwycięskiego gola!
I nagle wszyscy : Kłamca ! :D
Lub Pique : Marc był okropny...

1

Kocham Cię bardzo Barcelono❤️❤️❤️ Niech teraz ten strajk sie nie zacznie , rozegramy 2 ligowe spotkania , mamy mistrza i walczymy o Puchar Króla !

0

Mistrzostwoooooo.

0

Kurde nikt dopingu nie prowadzi :D.

0

Diego Alves kocham Cie :D

0

1

Aaa to ten z angielskiej jeśli sie nie mylę :D dzięki :)

0

Pełki nie kojarzę. Komentował jakiś mecz Barcy w tym sezonie czy nie?

0

Możecie* :).

13

Ronaldo oprócz znikania a tez inna sztuczkę . Gra kompletna padakę a wciąż strzela gole..

3

Ronaldo według mnie gol sezonu.

1

Na początku musimy przejść półfinały.

0

Dobre :D.

3

Coś ty , poczuł ból kolana. Chłop gra z kontuzja , to go usprawiedliwia

0

Czemu on? Messi sam sobie pracuje nas tymi bramkami , a on najcześciej to od kolegów dostaje , a jak kolega strzeli to obraza wielka :P

1

Wierzyć* :D.

0

Komentarz usunięty

0

Jak on próbuje dryblować to taki strach czuć

7

Ostatnia odpowiedz najlepsza :D.

0

Oczywiście najgłupsze pytanie z Polski.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?