BarcelonaMessiKing2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Barcelona/Warszawa
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dacie filmik jak Pep gadał z Messim? Nie zauważyłem
0
I Ales słabo strasznie.
3
Tak ;) po drugiej bramce Messiego :D.
0
Canal+HD , nr 30 . Teraz właśnie studio leci :)
0
Z Athletikiem :).
0
Juz wiem :) jest na Canal+HD . Kanał 30:)
0
Bedzie mecz na Canal Sport , Canal Sport2 lub NSport? Bo przełączam na dół i są programy sportowe ale meczu i studia nie ma :/
2
Po nich można sie wszystkiego spodziewać :).
8
Według mnie to świństwo . Iker dużo zrobił dla klubu i dla reprezentacji . Podejrzewam ze większość tych ,,kibiców" na Waszej stronie którzy go wyzywają bawili sie klockami kiedy Iker miał magię na bramce .
1
Komentarz usunięty
3
Przed chwila oglądałem na Facebooku jak Dani,Messi,Neymar,Marc,Pique,Ivan,Alba i Munir grają w fife :D
Dani:strzeliłem zwycięskiego gola!
I nagle wszyscy : Kłamca ! :D
Lub Pique : Marc był okropny...
1
Kocham Cię bardzo Barcelono❤️❤️❤️ Niech teraz ten strajk sie nie zacznie , rozegramy 2 ligowe spotkania , mamy mistrza i walczymy o Puchar Króla !
0
Mistrzostwoooooo.
0
Kurde nikt dopingu nie prowadzi :D.
0
Diego Alves kocham Cie :D
0
1
Aaa to ten z angielskiej jeśli sie nie mylę :D dzięki :)
0
Pełki nie kojarzę. Komentował jakiś mecz Barcy w tym sezonie czy nie?
0
Możecie* :).
13
Ronaldo oprócz znikania a tez inna sztuczkę . Gra kompletna padakę a wciąż strzela gole..
3
Ronaldo według mnie gol sezonu.
1
Na początku musimy przejść półfinały.
0
Dobre :D.
3
Coś ty , poczuł ból kolana. Chłop gra z kontuzja , to go usprawiedliwia
0
Czemu on? Messi sam sobie pracuje nas tymi bramkami , a on najcześciej to od kolegów dostaje , a jak kolega strzeli to obraza wielka :P
1
Wierzyć* :D.
0
Komentarz usunięty
0
Jak on próbuje dryblować to taki strach czuć
7
Ostatnia odpowiedz najlepsza :D.
0
Oczywiście najgłupsze pytanie z Polski.