BarcelonaMessiKing2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Barcelona/Warszawa
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Po co piszesz coś co jest napisane pod spodem z 5razy?
0
Czy to prawda ze Messi kiedyś powiedział ze sam musi to wszystko pociągnąć bo sam da jedynie radę ? Sąsiad gada mi takie rzeczy .
1
Ja zawsze sprawdzam na rm.pl bo jest szybciej
3
Dopiero co wstaje , a tu 1:0 dla Kolumbii,czerwona kartka Neymara i chyba dla Bacca. Wy to zawsze mnie umiecie zaskoczyć
0
Widzę ze jesteś człowiek transfer ;) dzięki za informacje
1
Masz filmik? :).
2
I git.
1
Dzięki :).
0
Kiedy i o której gra teraz Argentyna z Jamajką? :)
1
Jakie wieże ?
5
http://fangol.pl/view/103541/paragwajczyk-o-grze-przeciwko :)
2
Ramsey?
1
RAC 1 napisało dla podgrzania atmosfery i od razu usunęli :D
1
Ale chodzi mi o pierwsza trójkę . Mam wypisywać cały ranking a wg mnie Hazard i Ronaldo są od niego lepsi
1
Higuain? Really?
Poprostu w Barcelonie podania Messiego umieją wykorzystać Neymar,Suarez a w Argentynue rzadko tak bywa
1
Czy jestem jedyna osoba która uważa ze ranking najlepszych piłkarzy na ten czas to? :
1.Messi
2.Hazard
3.Ronaldo.
1
Jak dzielicie szanse na Złota Piłkę ?
0
To nie był finał,narazie są grupy ma jeszcze szanse
0
Jak ja sie cieszę ze Tata juz nie jest naszym trenerem ...
0
Jeden piłkarz z Infonet strzelił aż10 goli :) około co 3 minuty gol drużyny
0
Niektórzy gadają ze mogą nam zabrać trofeum za ustawienie meczu ? Jakieś żarty i ból czterech liter ?:)
0
0
Ten prosiak w ogóle powinien nie brać w tym udziału. Jak można być takim debilem by nie rozumieć ze ten klub go juz nie potrzebuje
12
Haha Figo znów założy koszulkę Barcelony na meczu. Ale bedą gwizdy...
0
W Barcelonie sie urodził , niech w Barcelonie odejdzie,bo Camp Nou to jego dom
5
Na TVP Sport powtórka meczu . Za 5 min gol Messiego :).
0
Zródło ? Jakiś dziennikarz to wymyślił
0
Serio? Kiedy był finał LM! Jaki wynik ???
0
Jeśli sam wiesz kto bedzie pod stadionem to kupisz :D
2
Najlepsze jest to ze Messi strzela w decydujących meczach .. Mecz z Atletico o ligę , z Bayernem , teraz w finale Pucharu... Każdy trener marzy by mieć takiego zawodnika jak on