1

dzięki :) chodziło o ten sezon ale już znajdę tego Paxa :D

1

Dasz linka do jego profilu jak masz oczywiście ;)

1

Kto w tym sezonie strzelał gola z większej odległości ? Ronaldo czy Messi?

1

To prawda ze Argentyna zapłaciła każdemu piłkarzowi Irlandii by nie kopali Messiego w towarzyskim meczu ? o.O

0

Podobno Messi ostatnio mówił Di Marii czy chce przyjść do Barcy:)

2

A oni nie grają w sobotę o 1:30?

0

Mam pytanie . ZP liczy sie od stycznia czy od początku sezonu czy jakoś tak? :)

0

Najlepszego Leo!
-trofeów
-goli
-asyst
-pięknej gry
-obronienia trypletu
-i więcej Złotych Piłek ,5 na ciebie czeka

8

,,Ronaldo zna język angielski,a Messi zna język futbollu'' Fabio Capello .

0

Kiedyś miał co roku te cztery . Jeszcze nic nie wiadomo ,moze wróciła jego najlepsza forma ?

0

Tez mi sie tak wydaje. Zreszta on moze błyszczeć jako pomocnik w wieku 30 ileś lat . Fajnie jakby wygrał mundial :)

0

Ale by było jakby z 6ich miał lub więcej :) życzę mu tego

0

A tak w liczbie ? :).

0

Jak myślicie ile Messi bedzie miał Złotych Piłek jak juz skończy karierę ?

0

Czemu?:€.

0

Jak Laporta wygra to moze Qataru nie bedzie :) ale przyjdzie Abidal ,lubie go jako piłkarza ale taki człowiek na takim stanowisku ? Niech Braida zostanie

0

Ma ktoś filmik lub zdjęcie jak Messi robi selfie?:) chociaż uszczęśliwił piłkarza :)

0

Niech on zdjęcie tego Di Marie.

2

Szpaku juz stary,kiedy fajnie komentował a teraz tak zamula

0

Gdzie tu był spalony? Hehehe

0

Ja tez właśnie :D.

0

Kurde! Na żarty Ci sie nagle zebrało !? :D

0

Co?

0

Wiesz przypadkiem ile Messi ma ?:)

0

Właśnie po golu Messiego na 3:2 ;) uwielbiam te komentowanie jego w tym meczu. Jak sie wydarł MESSII :D masz może jeszcze jakieś jego dobre komentowanie w meczu Barcy?:)

0

1:1! Lucas !

0

Pamiętacie może kto komentował w TVP 1 Superpuchar Hiszpanii 2011 Barca Real? Czyżby Szpak?

0

Zachował się chamsko ,ale jak to wyglada przy karze 2 meczy Ronaldo? :/ może Ney sie czegoś nauczy

1

Najlepszy był ten drugi gol z Bayernem,dopiero 2 dni po meczu uświadomiłem sobie ze o prawa noga :)

0

Jutro o 23:30 chyba :).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?