BarcelonaMessiKing2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Barcelona/Warszawa
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
dzięki :) chodziło o ten sezon ale już znajdę tego Paxa :D
1
Dasz linka do jego profilu jak masz oczywiście ;)
1
Kto w tym sezonie strzelał gola z większej odległości ? Ronaldo czy Messi?
1
To prawda ze Argentyna zapłaciła każdemu piłkarzowi Irlandii by nie kopali Messiego w towarzyskim meczu ? o.O
0
Podobno Messi ostatnio mówił Di Marii czy chce przyjść do Barcy:)
2
A oni nie grają w sobotę o 1:30?
0
Mam pytanie . ZP liczy sie od stycznia czy od początku sezonu czy jakoś tak? :)
0
Najlepszego Leo!
-trofeów
-goli
-asyst
-pięknej gry
-obronienia trypletu
-i więcej Złotych Piłek ,5 na ciebie czeka
8
,,Ronaldo zna język angielski,a Messi zna język futbollu'' Fabio Capello .
0
Kiedyś miał co roku te cztery . Jeszcze nic nie wiadomo ,moze wróciła jego najlepsza forma ?
0
Tez mi sie tak wydaje. Zreszta on moze błyszczeć jako pomocnik w wieku 30 ileś lat . Fajnie jakby wygrał mundial :)
0
Ale by było jakby z 6ich miał lub więcej :) życzę mu tego
0
A tak w liczbie ? :).
0
Jak myślicie ile Messi bedzie miał Złotych Piłek jak juz skończy karierę ?
0
Czemu?:€.
0
Jak Laporta wygra to moze Qataru nie bedzie :) ale przyjdzie Abidal ,lubie go jako piłkarza ale taki człowiek na takim stanowisku ? Niech Braida zostanie
0
Ma ktoś filmik lub zdjęcie jak Messi robi selfie?:) chociaż uszczęśliwił piłkarza :)
0
Niech on zdjęcie tego Di Marie.
2
Szpaku juz stary,kiedy fajnie komentował a teraz tak zamula
0
Gdzie tu był spalony? Hehehe
0
Ja tez właśnie :D.
0
Kurde! Na żarty Ci sie nagle zebrało !? :D
0
Co?
0
Wiesz przypadkiem ile Messi ma ?:)
0
Właśnie po golu Messiego na 3:2 ;) uwielbiam te komentowanie jego w tym meczu. Jak sie wydarł MESSII :D masz może jeszcze jakieś jego dobre komentowanie w meczu Barcy?:)
0
1:1! Lucas !
0
Pamiętacie może kto komentował w TVP 1 Superpuchar Hiszpanii 2011 Barca Real? Czyżby Szpak?
0
Zachował się chamsko ,ale jak to wyglada przy karze 2 meczy Ronaldo? :/ może Ney sie czegoś nauczy
1
Najlepszy był ten drugi gol z Bayernem,dopiero 2 dni po meczu uświadomiłem sobie ze o prawa noga :)
0
Jutro o 23:30 chyba :).