BarcelonaMessiKing2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Barcelona/Warszawa
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nawet jak tak bedzie to Messi i tak wygra
0
Jeśli jesteś fanem Barto to wiec ze nie przyjdzie :D
0
Został wyjaśniony powód dlaczego Bartomeu nie był na debacie ? (Nie chodzi mi o to ze sie bal :D)
10
Ja z całego serca życzę mu więzienia .
11
Ktoś jeszcze chce tego klamce na prezydenta ? #JoanMusisz
1
Wiadomo coś z tym nc+? Bedzie transmitować ligę hiszpańska ? Jakie są na to szanse ?
4
Off top
Fabregas po raz drugi został ojcem :)
0
Napisałeś Mistrzostw Świata wiec mi sie pokićkało
0
Komentarz usunięty
0
Ma wspaniały atak ,ale jak trener wystawia Higłajna to wszystko niszczy
0
Ale to nie Bartro to załatwił .
7
Messi miał 24 czerwca .
6
Kurde zepsułeś mi emocje.
0
Lucho go chciał to bedzie dobrze nie martw sie
0
Kumpel Messiego? Naprawdę ? :)
1
CR7 zasłużył .
0
Co?Kurde a ja w Polsce będę większość czasu teraz a mam tylko nc+
0
Cos ty nic sie nie stało przecież
0
Dzięki wszystkim . A macie jakieś fajne filmiki z jego udziałem ?:)
0
Robie prezentacje dla dzieciaków w Barcelonie (nie pytajcie) i potrzebne mi filmiki gdzie Messi podczas meczu całuje herb . Mam jedynie ten z 4:3 po jego golu z karnego na SB
0
Ma ktoś filmik jak jakieś dziecko pociesza Messiego po finale CA?
7
Widzę ze nie tylko ja oglądałem debatę :) Laporta ośmieszył wszystkich ,a Bartek nawet nie przyszedł
0
On woli puchar niż indywidualne wyróżnienia. Po co mu to było jak wiadomo ze nie uszczęśliwi tym rodaków ?
0
Nie no cos ty . Tyle to Messi jest warty
0
Napisał ci ze w USA przecież.
0
Użytkownik Sheena ma największy ból dupy o ból dupy kibiców Realu. Nigdy czegos takiego nie widziałem
2
Zakład ze bedzie Ronaldo....
0
A zreszta Higuain taki jest ,to nie jego pierwszy raz . Pamiętasz karnego z Napoli? Jakby strzelił byliby oni w LM a strzelił tak samo
0
Bravo obrobił karnego ,a Igła strzelił w kosmos.
0
Mówili ze za 5 lat.