0

Nawet jak tak bedzie to Messi i tak wygra

0

Jeśli jesteś fanem Barto to wiec ze nie przyjdzie :D

0

Został wyjaśniony powód dlaczego Bartomeu nie był na debacie ? (Nie chodzi mi o to ze sie bal :D)

10

Ja z całego serca życzę mu więzienia .

11

Ktoś jeszcze chce tego klamce na prezydenta ? #JoanMusisz

1

Wiadomo coś z tym nc+? Bedzie transmitować ligę hiszpańska ? Jakie są na to szanse ?

4

Off top
Fabregas po raz drugi został ojcem :)

0

Napisałeś Mistrzostw Świata wiec mi sie pokićkało

0

Komentarz usunięty

0

Ma wspaniały atak ,ale jak trener wystawia Higłajna to wszystko niszczy

0

Ale to nie Bartro to załatwił .

7

Messi miał 24 czerwca .

6

Kurde zepsułeś mi emocje.

0

Lucho go chciał to bedzie dobrze nie martw sie

0

Kumpel Messiego? Naprawdę ? :)

1

CR7 zasłużył .

0

Co?Kurde a ja w Polsce będę większość czasu teraz a mam tylko nc+

0

Cos ty nic sie nie stało przecież

0

Dzięki wszystkim . A macie jakieś fajne filmiki z jego udziałem ?:)

0

Robie prezentacje dla dzieciaków w Barcelonie (nie pytajcie) i potrzebne mi filmiki gdzie Messi podczas meczu całuje herb . Mam jedynie ten z 4:3 po jego golu z karnego na SB

0

Ma ktoś filmik jak jakieś dziecko pociesza Messiego po finale CA?

7

Widzę ze nie tylko ja oglądałem debatę :) Laporta ośmieszył wszystkich ,a Bartek nawet nie przyszedł

0

On woli puchar niż indywidualne wyróżnienia. Po co mu to było jak wiadomo ze nie uszczęśliwi tym rodaków ?

0

Nie no cos ty . Tyle to Messi jest warty

0

Napisał ci ze w USA przecież.

0

Użytkownik Sheena ma największy ból dupy o ból dupy kibiców Realu. Nigdy czegos takiego nie widziałem

2

Zakład ze bedzie Ronaldo....

0

A zreszta Higuain taki jest ,to nie jego pierwszy raz . Pamiętasz karnego z Napoli? Jakby strzelił byliby oni w LM a strzelił tak samo

0

Bravo obrobił karnego ,a Igła strzelił w kosmos.

0

Mówili ze za 5 lat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?