BarcelonaMessiKing2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Barcelona/Warszawa
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jaki był Wasz ulubiony mecz Barcy w tym sezonie ? ;)
Moj z Villarealem 3:2 i z Bayernem 3:0
0
Komentarz usunięty
1
Na NSport codziennie (niewiem czy w weekend tez) od 12 do 16 lecą mecze Ligi Mistrzów . Codziennie po jeden dwumecz . :)
1
Jak cos to na NSport leci dwumecz Juventusu z Realem :)
0
Wczoraj akurat oglądałem jego filmiki:) jeszcze polski komentarz. Gościu odwala dobra robotę
1
Na ktoś filmik gdzie na treningu Suarez wskakuje na plecy Neymara?:)
1
Dobrze ze pamiętałes z jakiej litery :).
0
Uff spalony na szczęście :/.
1
Jagiellonia przegrywa :(.
0
Ja mam IPhone'a tak jak cała moja rodzina i jestem zadowolony :)
1
Jak ty nie lubisz tej Legii...
0
Jest takie powiedzenie :) wszystko dla poleceń ? :)
0
Nigdy nie widziałem bardziej walecznego człowieka . Płakałem jak kot na jego pożegnaniu
0
No ale sens jest taki sam i chyba każdy zrozumiał :)
0
Na dole masz to napisane.
0
Dla mnie też możesz napisać :) nie możesz ale MUSISZ :)
0
Gran Derbi w kwietniu będzie na camp Nou :) ta,odziedziczyłem tam dom po rodzicach wiec ustawiłem sobie tam życie :) ale do Polski lecę kilka razy w roku
0
Zazdroszczę :) ja zawsze jestem tylko na El Clasico w Barcelonie bo mieszkam tam i mam blisko a na wszystkie mecze nie mogę chodzić bo pracuje :/
0
A Ronaldo który? :)
1
W Go Sporcie juz jest chyba ale nie pamiętam czy nadal bo jak ostatnio byłem w Polsce to był
0
Wygrali 4-1,ja jestem bardzo zadowolony
0
Cos Ci sie zacięło chyba ;) przy okazji Legia remisuje co mnie bardzo cieszy
1
Pojechałes.
1
Laporta nie wprowadził nas w żadne długi pacanie. Czy Ty tego nie widzisz?
4
Odpuść. To jakieś dzieciaki widać po sposobie pisania .
2
Matko. W całej historii Barcelony nie było żadnych przekrętów psujących ten klub,ale przyszedł Rossel i BARTO i zrobili ten pierwszy raz.Tryplet zamydlil Wam oczy. Szkoda mi Was
1
Messi?
6
O co chodzi ? Niech Bartek podniesie swoją koszulkę z Qatarem i poziomymi pasami !
#JoanMusisz lub #FreixaMusisz
10
Ty z nim gadałeś ?
0
Komentarz usunięty