0

Jaki był Wasz ulubiony mecz Barcy w tym sezonie ? ;)
Moj z Villarealem 3:2 i z Bayernem 3:0

0

Komentarz usunięty

1

Na NSport codziennie (niewiem czy w weekend tez) od 12 do 16 lecą mecze Ligi Mistrzów . Codziennie po jeden dwumecz . :)

1

Jak cos to na NSport leci dwumecz Juventusu z Realem :)

0

Wczoraj akurat oglądałem jego filmiki:) jeszcze polski komentarz. Gościu odwala dobra robotę

1

Na ktoś filmik gdzie na treningu Suarez wskakuje na plecy Neymara?:)

1

Dobrze ze pamiętałes z jakiej litery :).

0

Uff spalony na szczęście :/.

1

Jagiellonia przegrywa :(.

0

Ja mam IPhone'a tak jak cała moja rodzina i jestem zadowolony :)

1

Jak ty nie lubisz tej Legii...

0

Jest takie powiedzenie :) wszystko dla poleceń ? :)

0

Nigdy nie widziałem bardziej walecznego człowieka . Płakałem jak kot na jego pożegnaniu

0

No ale sens jest taki sam i chyba każdy zrozumiał :)

0

Na dole masz to napisane.

0

Dla mnie też możesz napisać :) nie możesz ale MUSISZ :)

0

Gran Derbi w kwietniu będzie na camp Nou :) ta,odziedziczyłem tam dom po rodzicach wiec ustawiłem sobie tam życie :) ale do Polski lecę kilka razy w roku

0

Zazdroszczę :) ja zawsze jestem tylko na El Clasico w Barcelonie bo mieszkam tam i mam blisko a na wszystkie mecze nie mogę chodzić bo pracuje :/

0

A Ronaldo który? :)

1

W Go Sporcie juz jest chyba ale nie pamiętam czy nadal bo jak ostatnio byłem w Polsce to był

0

Wygrali 4-1,ja jestem bardzo zadowolony

0

Cos Ci sie zacięło chyba ;) przy okazji Legia remisuje co mnie bardzo cieszy

1

Pojechałes.

1

Laporta nie wprowadził nas w żadne długi pacanie. Czy Ty tego nie widzisz?

4

Odpuść. To jakieś dzieciaki widać po sposobie pisania .

2

Matko. W całej historii Barcelony nie było żadnych przekrętów psujących ten klub,ale przyszedł Rossel i BARTO i zrobili ten pierwszy raz.Tryplet zamydlil Wam oczy. Szkoda mi Was

1

Messi?

6

O co chodzi ? Niech Bartek podniesie swoją koszulkę z Qatarem i poziomymi pasami !
#JoanMusisz lub #FreixaMusisz

10

Ty z nim gadałeś ?

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?