BarcelonaMessiKing2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Barcelona/Warszawa
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tam ma chyba tatuaże imion swoich dzieci i zony.
1
Almeria jeszcze 77 minut :).
1
Nie.
0
Stwierdziła ze Jak Barca wygra ligę xD :D
0
Już ugrał mistrzostwo :D
0
Al to silny człowiek . Po przegranej zaczął wszystkich pocieszać , gratulował :)
0
Co sie stało z administracja ? Usuwa coraz więcej komentarzy , ostatnio rozmowę o polityce tez . Szkoda ze w ważniejszych sprawach was nie ma . :)
2
wczoraj przepraszał sędziego liniowego , przytulił i w ogóle :D
0
Nie bądź taki pewny . My mamy Bayern a Wy Juve. Jeszcze nic nie wiadomo
3
WTF? Jaki???
0
Dla mnie stety.
4
Magic from Messi!!! Magic from Messi!!
0
Messi nie jest zdenerwowany . Ma gdzieś ze nie strzeli więcej goli . On gra dla drużyny , nie dla siebie jak poniektórzy egghehm(Ronaldo)
0
On to zawsze jakieś teksty dobre rzuci :D
0
Sama polityka :D.
0
Komentarz usunięty
5
Komentarz usunięty
0
Na rm.pl lepsza , tutaj za mocne obrazy Realu od razu ban , a tam wyklinają Barcelonę i Messiego i El Jarek ze swoją żałosna ekipa na jego poziomie to tolerują .
0
Komentarz usunięty
3
Komentarz usunięty
2
Nawet nie zagra ale okej.
0
Nolito mój nóg
1
Celta proszę cie ! Do boju! Sercem jesteśmy z wami
0
Zdjęcie tygodnia najlepsze xD.
0
Może wejdzie z Cordoba na koniec.
0
Lepiej wygrać ni przegrać jednak :)).
49
Nolito: ,,Moi przyjaciele z Barcelony wysłali mi wiadomości z prośbą o przysługę... A ci z Madrytu proszą nas o spokojną grę." :)
0
Zastanawiam sie czy Lucho postawi na Mascherano
0
Jaki chcielibyście skład na mecz z Bayernem?:)
MAtS - Alves,Pique,Mathieu,Alba-Rakitic,Busi,Iniesta-MSN
0
I od razu czerwona? Za nawet najokropniejsze wyzwiska piłkarze dostają żółte kartki.