0

Tam ma chyba tatuaże imion swoich dzieci i zony.

1

Almeria jeszcze 77 minut :).

1

Nie.

0

Stwierdziła ze Jak Barca wygra ligę xD :D

0

Już ugrał mistrzostwo :D

0

Al to silny człowiek . Po przegranej zaczął wszystkich pocieszać , gratulował :)

0

Co sie stało z administracja ? Usuwa coraz więcej komentarzy , ostatnio rozmowę o polityce tez . Szkoda ze w ważniejszych sprawach was nie ma . :)

2

wczoraj przepraszał sędziego liniowego , przytulił i w ogóle :D

0

Nie bądź taki pewny . My mamy Bayern a Wy Juve. Jeszcze nic nie wiadomo

3

WTF? Jaki???

0

Dla mnie stety.

4

Magic from Messi!!! Magic from Messi!!

0

Messi nie jest zdenerwowany . Ma gdzieś ze nie strzeli więcej goli . On gra dla drużyny , nie dla siebie jak poniektórzy egghehm(Ronaldo)

0

On to zawsze jakieś teksty dobre rzuci :D

0

Sama polityka :D.

0

Komentarz usunięty

5

Komentarz usunięty

0

Na rm.pl lepsza , tutaj za mocne obrazy Realu od razu ban , a tam wyklinają Barcelonę i Messiego i El Jarek ze swoją żałosna ekipa na jego poziomie to tolerują .

0

Komentarz usunięty

3

Komentarz usunięty

2

Nawet nie zagra ale okej.

0

Nolito mój nóg

1

Celta proszę cie ! Do boju! Sercem jesteśmy z wami

0

Zdjęcie tygodnia najlepsze xD.

0

Może wejdzie z Cordoba na koniec.

0

Lepiej wygrać ni przegrać jednak :)).

49

Nolito: ,,Moi przyjaciele z Barcelony wysłali mi wiadomości z prośbą o przysługę... A ci z Madrytu proszą nas o spokojną grę." :)

0

Zastanawiam sie czy Lucho postawi na Mascherano

0

Jaki chcielibyście skład na mecz z Bayernem?:)
MAtS - Alves,Pique,Mathieu,Alba-Rakitic,Busi,Iniesta-MSN

0

I od razu czerwona? Za nawet najokropniejsze wyzwiska piłkarze dostają żółte kartki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?