BarcelonaMessiKing2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Barcelona/Warszawa
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fabregas taki batman.
0
Może to Sasha źle wpływa?? :D
0
Myślał że Rooney strzelił i się wydarl :)
0
Obysmy wygrali , to na 1 miejscu , a na drugim przegrana Realu :/
0
Taki czysty :D.
0
To było do przewidzenia ;)
1
Niech Messi częściej strzela takie gole jak w meczu z Almerią i z Sevillą. Nikt lepiej takich nie strzela...
0
Nie gramy piachu i kupy. Nie rozpędzaj się tak.
0
Odpadniemy z PSG? Tak pesymistycznie teraz myślisz o LM po jednym remisie?
0
Sorki nie do cb xd
3
Messi gol i samoboj? :)
2
Skończyłeś? To dobrze.
1
Jaki jutro obstawiacie skład? ;)
0
Bardzo dobry wywiad :)
0
Coś nie na temat , ale co sądzicie o tej piosenkarce? Ariana Grande , taki plastik jak teraz połowa artystek , ale jej wykonanie ,, I have nothing'' niezłe...
0
No i zostaje Montoya , zajebiście . :/
0
Dani Alves odchodzi czy nie? Bo na Barca.pl jest napisane że zrezygnował z oferty i opuszcza Camp Nou :/
0
Najbardziej interesują mnie puchary , ale król strzelców też jest ważny jeśli chodzi o Złotą Piłkę. Mamy słabą pomoc , nie posyła takich piłek jak w Realu , więc Messi sam musi sobie jakoś te gole wypracowywać. ;/
0
Perez już wyśle odwołanie :/ xd
0
A Messi? ;/
2
Ja teraz wszystko analizuję sposobem użytkowników z rm.pl xd :)
2
Niedawno użytkownicy na rm.pl porównywali sobie nasz wynik z Celtą 1:0 do 9:1 i podkreślali tym wynikiem kto jest lepszy :) Real>Barcelona
A teraz ich durnym sposobem myślenia :
4:0>2:0
Barcelona>Real
1
Niech se teraz strzelają , ale nie Ronaldo. Niech chociaż jeden plus będzie że nie postrzelał sobie
3
Nie dość że Rayo grało lepiej to teraz będzie Real bramki strzelał. A na nas mówią , że to my podobno farciarze. ;)
1
To jest niesprawiedliwe . Nie że mam ból dupy czy coś , ale Rayo grało lepiej. Real klepał , i musiał strzelić ;/ Żal mi w tym momencie piłkarzy z Rayo , fajnie jakby coś strzelili jeszcze ;/ Ale jak znam życie to Real zaraz znów strzeli ( Odpukać!! )
0
Kurde :( :( :(
16
Mimo wszystko gratulacje dla Rayo :) :) Czy wygracie , zremisujecie lub nawet przegracie to dziękujemy za walkę ;)
1
Już poszła koperta :D :D
0
Jak Barca wygrała z Sevillą 5:1 na Camp Nou , to Messi zaliczył hattricka jeżeli się nie mylę? ;)
0
Nie jestem pewny czy to była symulka Ronaldo .. Ale i tak się cieszę :D