0

Fabregas taki batman.

0

Może to Sasha źle wpływa?? :D

0

Myślał że Rooney strzelił i się wydarl :)

0

Obysmy wygrali , to na 1 miejscu , a na drugim przegrana Realu :/

0

Taki czysty :D.

0

To było do przewidzenia ;)

1

Niech Messi częściej strzela takie gole jak w meczu z Almerią i z Sevillą. Nikt lepiej takich nie strzela...

0

Nie gramy piachu i kupy. Nie rozpędzaj się tak.

0

Odpadniemy z PSG? Tak pesymistycznie teraz myślisz o LM po jednym remisie?

0

Sorki nie do cb xd

3

Messi gol i samoboj? :)

2

Skończyłeś? To dobrze.

1

Jaki jutro obstawiacie skład? ;)

0

Bardzo dobry wywiad :)

0

Coś nie na temat , ale co sądzicie o tej piosenkarce? Ariana Grande , taki plastik jak teraz połowa artystek , ale jej wykonanie ,, I have nothing'' niezłe...

( tłumaczenie dla wiadomo kogo ,, nie mam nic'' )

0

No i zostaje Montoya , zajebiście . :/

0

Dani Alves odchodzi czy nie? Bo na Barca.pl jest napisane że zrezygnował z oferty i opuszcza Camp Nou :/

0

Najbardziej interesują mnie puchary , ale król strzelców też jest ważny jeśli chodzi o Złotą Piłkę. Mamy słabą pomoc , nie posyła takich piłek jak w Realu , więc Messi sam musi sobie jakoś te gole wypracowywać. ;/

0

Perez już wyśle odwołanie :/ xd

0

A Messi? ;/

2

Ja teraz wszystko analizuję sposobem użytkowników z rm.pl xd :)

2

Niedawno użytkownicy na rm.pl porównywali sobie nasz wynik z Celtą 1:0 do 9:1 i podkreślali tym wynikiem kto jest lepszy :) Real>Barcelona

A teraz ich durnym sposobem myślenia :
4:0>2:0
Barcelona>Real

1

Niech se teraz strzelają , ale nie Ronaldo. Niech chociaż jeden plus będzie że nie postrzelał sobie

3

Nie dość że Rayo grało lepiej to teraz będzie Real bramki strzelał. A na nas mówią , że to my podobno farciarze. ;)

1

To jest niesprawiedliwe . Nie że mam ból dupy czy coś , ale Rayo grało lepiej. Real klepał , i musiał strzelić ;/ Żal mi w tym momencie piłkarzy z Rayo , fajnie jakby coś strzelili jeszcze ;/ Ale jak znam życie to Real zaraz znów strzeli ( Odpukać!! )

0

Kurde :( :( :(

16

Mimo wszystko gratulacje dla Rayo :) :) Czy wygracie , zremisujecie lub nawet przegracie to dziękujemy za walkę ;)

1

Już poszła koperta :D :D

0

Jak Barca wygrała z Sevillą 5:1 na Camp Nou , to Messi zaliczył hattricka jeżeli się nie mylę? ;)

0

Nie jestem pewny czy to była symulka Ronaldo .. Ale i tak się cieszę :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?