5

MARSYLIA!!! Jeszcze jeden gol i wygram 500 zł błagam :(

0

Kurczę nie chce tego. Oby to się nie udało.

0

Czy jest możliwe ze jak Katalonia odzyska niepodległość itp to Barcelona juz nie bedzie w La Lidze ?

0

o kurde. Nie koniec :(.

0

Jakby Marsylia wygrała wygrałbym 500 cos ale przegrywała .. Kibice rzucali butelkami i przerwali mecz,wiec jeśli dzisiaj juz zakończą spotkanie to usuną mi te spotkanie i wygram 227 zł! Chociaż to .
Dziekuje kibicom :)

0

dlatego ze najlepiej wykonuje rzuty wolne ?

0

taka gwiazdeczka która mnie zbytnio nie interesuje ,ale głos ma bardzo dobry . Zobacz jak śpiewała u Jimmy'ego Fallona ;)

5

lubisz Ariane Grande? :D.

0

niestety nie :/.

0

Co zrobił Costa?

0

luis figo*.

1

Masipa wolisz ?

1

Kiedys był taki użytkownik który tylko pytał o ich religie i o jakiegoś księdza w La Masii . Zbanowali go chyba

4

dobrze rozumiesz ,,ziom" :).

1

Juz na tej stronie taki był co co chwile o to wypytywał i o tego księdza wiec błagam nie wracajmy do tego z całym szacunkiem

5

Najlepsze jest jeszcze jak Ronaldo wskazywał na łokieć .. To jest żenada jak mozna byc takim bucem ..

0

Każdy rekord musi byc pobity hattrickiem :D

0

Super! Dobrze ze wróciłeś po banie :D

1

Życze spokojnej podróży i żebyście dojechali cali i zdrowi ;) Visca El Barca :)

0

nie.

1

Czy Puchar Króla jest w TVP? ;)

0

Messi zasługuje według mnie :D.

0

Przepraszam ma ktoś jakiś link do meczu oprócz Eleven?

0

Da ktoś darmowy link do FutbolHD?

0

Miał korepetycje u Lucho :D.

5

Dziekuje pięknie ;)

1

Witajcie przyjaciele
Czy ktoś ma moze skrót meczu Argentyny? ;). z góry dziekuje

0

To inaczej ,czemu masz tu konto i zaczynasz gownoburze ? Nie napisał nic złego

2

To czemu na nią weszles?

4

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?