BarcelonaMessiKing2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Barcelona/Warszawa
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
MARSYLIA!!! Jeszcze jeden gol i wygram 500 zł błagam :(
0
Kurczę nie chce tego. Oby to się nie udało.
0
Czy jest możliwe ze jak Katalonia odzyska niepodległość itp to Barcelona juz nie bedzie w La Lidze ?
0
o kurde. Nie koniec :(.
0
Jakby Marsylia wygrała wygrałbym 500 cos ale przegrywała .. Kibice rzucali butelkami i przerwali mecz,wiec jeśli dzisiaj juz zakończą spotkanie to usuną mi te spotkanie i wygram 227 zł! Chociaż to .
Dziekuje kibicom :)
0
dlatego ze najlepiej wykonuje rzuty wolne ?
0
taka gwiazdeczka która mnie zbytnio nie interesuje ,ale głos ma bardzo dobry . Zobacz jak śpiewała u Jimmy'ego Fallona ;)
5
lubisz Ariane Grande? :D.
0
niestety nie :/.
0
Co zrobił Costa?
0
luis figo*.
1
Masipa wolisz ?
1
Kiedys był taki użytkownik który tylko pytał o ich religie i o jakiegoś księdza w La Masii . Zbanowali go chyba
4
dobrze rozumiesz ,,ziom" :).
1
Juz na tej stronie taki był co co chwile o to wypytywał i o tego księdza wiec błagam nie wracajmy do tego z całym szacunkiem
5
Najlepsze jest jeszcze jak Ronaldo wskazywał na łokieć .. To jest żenada jak mozna byc takim bucem ..
0
Każdy rekord musi byc pobity hattrickiem :D
0
Super! Dobrze ze wróciłeś po banie :D
1
Życze spokojnej podróży i żebyście dojechali cali i zdrowi ;) Visca El Barca :)
0
nie.
1
Czy Puchar Króla jest w TVP? ;)
0
Messi zasługuje według mnie :D.
0
Przepraszam ma ktoś jakiś link do meczu oprócz Eleven?
0
Da ktoś darmowy link do FutbolHD?
0
Miał korepetycje u Lucho :D.
5
Dziekuje pięknie ;)
1
Witajcie przyjaciele
Czy ktoś ma moze skrót meczu Argentyny? ;). z góry dziekuje
0
To inaczej ,czemu masz tu konto i zaczynasz gownoburze ? Nie napisał nic złego
2
To czemu na nią weszles?
4
Komentarz usunięty