0

Miroslawski to kibic Realu? O.o

0

Jak w jakimś horrorze zaczęła krzyczeć :D

0

Co Messi podam Suarezowi przed 2 połowa ?

0

To Enrique powiedział jakby co ;)

0

Dość wysoki,a zawsze mi się taki niski wydaje :D

0

Mam pytanie, ile Luis Enrique ma cm wzrostu? ;)

0

Co mowili? :D.

0

Ma racje.

1

1.Costa
2.Pique (za wypowiedzi. Czasem powinien poprostu sie zamknąć.)
3.Pepe

15

Ja akurat tego nie widziałem ;)

14

the Sun i wszystko jasne

0

Messi odejdzie do ligi argentyńskiej,on kocha swoj kraj.. A szkoda bo chciałem by został w Barcelonie do końca.

1

o byłem na koncercie Ellie w Polsce w tym roku;) wydaje sie miła osoba

0

Pytałem o Rap,to teraz zapytam o pop :D
Kogo lubicie? Moja siostra jest fanka Ariany Grande,piosenki słabe wg mnie ale pięknie spiewa na żywo.

2

Kto ma w tym sezonie najwiecej goli z rzutów wolnych? (najlepsze ligi)

1

A Wy co sądzicie o polskim rapie? Bo ja np nie przepadam.. Tak mnie śmieszy jakos

3

A Messi traci już w lidze tylko dwie bramki do Neymara.. A nie było go 2 miesiące. ;)

2

Haha :D

0

Sprzedaż na El Clasico biletów już ruszyła? Proszę o szybką odp.

0

Zdążą puścić mecz Barcy od pierwszej minuty?

1

Rykoszet.

2

nie piszcie do niego tylko

0

Posiadanie piłki 72% O.o.

0

ja mam nc+,dla kolegi szukałem;) ale dzieki

0

proszę o szybka odpowiedz!:(

1

Gdzie na cyfrowym Polsacie obejrzę Bayern lub Barce?

0

Wstawac! :)

1

Dobry pomysł! Psy mam ze schroniska,nie chciałbym kupic. Tak jakos

2

Tez mam nowe buty;) przeznaczenie :D

1

Nigdy bana nie miałem ale pamietam jak siedziałem na telefonie kolegi i juz nie chciało mi sie rejestrować i próbowałem kliknąć polecenie co chwile :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?