BarcelonaMessiKing2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Barcelona/Warszawa
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Miroslawski to kibic Realu? O.o
0
Jak w jakimś horrorze zaczęła krzyczeć :D
0
Co Messi podam Suarezowi przed 2 połowa ?
0
To Enrique powiedział jakby co ;)
0
Dość wysoki,a zawsze mi się taki niski wydaje :D
0
Mam pytanie, ile Luis Enrique ma cm wzrostu? ;)
0
Co mowili? :D.
0
Ma racje.
1
1.Costa
2.Pique (za wypowiedzi. Czasem powinien poprostu sie zamknąć.)
3.Pepe
15
Ja akurat tego nie widziałem ;)
14
the Sun i wszystko jasne
0
Messi odejdzie do ligi argentyńskiej,on kocha swoj kraj.. A szkoda bo chciałem by został w Barcelonie do końca.
1
o byłem na koncercie Ellie w Polsce w tym roku;) wydaje sie miła osoba
0
Pytałem o Rap,to teraz zapytam o pop :D
Kogo lubicie? Moja siostra jest fanka Ariany Grande,piosenki słabe wg mnie ale pięknie spiewa na żywo.
2
Kto ma w tym sezonie najwiecej goli z rzutów wolnych? (najlepsze ligi)
1
A Wy co sądzicie o polskim rapie? Bo ja np nie przepadam.. Tak mnie śmieszy jakos
3
A Messi traci już w lidze tylko dwie bramki do Neymara.. A nie było go 2 miesiące. ;)
2
Haha :D
0
Sprzedaż na El Clasico biletów już ruszyła? Proszę o szybką odp.
0
Zdążą puścić mecz Barcy od pierwszej minuty?
1
Rykoszet.
2
nie piszcie do niego tylko
0
Posiadanie piłki 72% O.o.
0
ja mam nc+,dla kolegi szukałem;) ale dzieki
0
proszę o szybka odpowiedz!:(
1
Gdzie na cyfrowym Polsacie obejrzę Bayern lub Barce?
0
Wstawac! :)
1
Dobry pomysł! Psy mam ze schroniska,nie chciałbym kupic. Tak jakos
2
Tez mam nowe buty;) przeznaczenie :D
1
Nigdy bana nie miałem ale pamietam jak siedziałem na telefonie kolegi i juz nie chciało mi sie rejestrować i próbowałem kliknąć polecenie co chwile :D