0

Niestety ale Messi nie ma szans na ZP :(

0

Ciekawe czy Messi ma jakieś szanse na ZP. Watpię

0

Finału Ligi Mistrzów.
Ma racje

0

10 LM.. :/.

3

Kurka Iniesta miał tort z Barcelona na urodziny z rodzina.. Serio człowiek jest tak przyzwyczajony. On tutaj zakończy karierę jestem pewny na 100%

0

5 tys? Moze 5 milionów-co to dla niego :D

27

Buffon (?).

1

Haha dzięki :D.

1

Złe. Z tak jakby reprezentacja Warszawy

3

Lot.

1

Ale ja sie z Tobą zgadzam ;) to wyłącznie nasza wina

4

Wtedy pokonaliśmy samych mistrzów krajowych..

1

Serio ktoś tu wierzył w City?

0

Przed meczem puszcza filmik jakis o Manelu Vich?

1

Footroll o Messim

0

Jutro na ZDF bedzie Real City?

1

Dzięki wielkie!

0

Który numer na CP to ZDF?

0

Moze uda sie Totkom za rok.. hahah

4

Kiedy zrozumiesz ze tu nie chodzi o pieniądze? Matko boska...

0

No właśnie o to mi chodzi. Nikt by w tamtym sezonie na tej stronie nie napisał - NIKT - ze Lisy maja szanse na mistrzostwo. Jest to niespodzianka,ale musiał sie znaleźć jakis człowiek... Nie chce bana.

0

Ale to Tu tutaj robisz najwieksza kłótnie! W życiu nie widziałem bardziej irytującego człowieka! Wyklocasz sie o te ich mistrzostwo.. Daj spokój z tym wkoncu. Juz wiemy ze Lisy to bogacze! Uświadomiłeś nam to juz dawno! Udało Ci sie a teraz weź cos na uspokojenie.

2

Tylko jeden fan Kogutów ma tutaj o to największy problem..

1

Ty to masz takie pretensje do tego Leicester... Boli dupa? Ma bolec. Przestań juz sie o to wykłócać bo robisz pośmiewisko...

0

A tak sie pytań bo wyjeżdżam i musze sobie zaplanować :D

0

Wiadomo kiedy finał LM? ;).

0

Ma ktoś lepsza jakość tych koszulek? Zdjęcie

0

Ma ktoś zdjęcie z lepsza jakością tych koszulek bez sponsora?

3

Race spoko ale nie rzucanie nimi.. Przecież Malarz mógł dostać.

2

No tak :D chociaż raz sie na cos przydali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?