BarcelonaMessiKing2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Barcelona/Warszawa
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Hama pierwszy gol w Legii! Gratulacje! ;)
0
Wie ktoś może ile Messi ma asyst?
13
To chyba żart tak? Alba nie pokazuje poziomu godnego Barcy? Pierwsze słyszę. Idealnie rozumie sie z Neymarem
1
Włącz wyszukiwanie kanałow
0
Ciekawe jak w tym roku ze Złota Piłka? Moim zdaniem Suarez powinien być w trójce (wiem,jeszcze dużo czasu)
0
Dzisiaj* :D.
1
Popieram! Przecież tutaj strach cos napisać!
0
A ja pamietam jak strzelił właśnie wtedy na 5-4 i jego celebracje jak podbiegł do kibiców :D szkoda ze nie dobił do 100 goli w Barcelonie
0
Co jest napisane tam na trybunie?
0
A mnie ciekawi ile jeszcze Enrique u nas będzie jako trener. ;) oby długo ale pewnie jak nic nie wygramy w jakimś sezonie to go wyrzucą :/
0
Hahah u mnie tak samo :D
1
Komentarz usunięty
5
Komentarz usunięty
2
Brawo! Juz myślałem ze każdy ma jakiś kompleks Realu. Dobrze teraz grają,a w ostatnich meczach to Ronaldo>Messi :/ taka prawda
0
Dziękuje ;)
0
Nie mogę znaleźć. Masz może? :/
0
Ma ktoś polski skrót Liverpool Borussia?
0
Czemu graja z czarnymi opaskami w meczu Liverpoolu?
1
Chociaż to :).
4
Śmieszne jest to ze jak Real przegrywa to
żartujecie sobie z rm.pl ze sprzedawaja pół składu nagle a Wy (poniektórzy) jesteście tacy sami:))
0
Ja lubię Casillasa,Raula.. Dużo wymieniać ;)
0
Najlepszego ;)
0
Macie skrót meczu 2-1 z Atletico polski komentarz? ;) z ligi mistrzów oczywiście
0
Nie tutaj,chodziło o to ze MI każdy tak pisał.
0
Haha ja wiedziałem ze tak będzie a każdy mi pisał ze Real odpadnie właśnie widać ;) tu będzie pogrom
0
Ma ktoś dobrego streama?
0
Jeju ale ja sie boję o ten mecz z Atletico.. Mam większego stracha niż przed El Clasico.
0
Przeczuwam jutro pogrom dla Realu serio. Ale obym sie mylił.
1
Boje się o Messiego.. Jego forma spadła.. Co chwile straty.
0
Nie śmiejcie się z Realu,pewnie wygrają gładko na SB.. Gorzej z nami.