7

Hama pierwszy gol w Legii! Gratulacje! ;)

0

Wie ktoś może ile Messi ma asyst?

13

To chyba żart tak? Alba nie pokazuje poziomu godnego Barcy? Pierwsze słyszę. Idealnie rozumie sie z Neymarem

1

Włącz wyszukiwanie kanałow

0

Ciekawe jak w tym roku ze Złota Piłka? Moim zdaniem Suarez powinien być w trójce (wiem,jeszcze dużo czasu)

0

Dzisiaj* :D.

1

Popieram! Przecież tutaj strach cos napisać!

0

A ja pamietam jak strzelił właśnie wtedy na 5-4 i jego celebracje jak podbiegł do kibiców :D szkoda ze nie dobił do 100 goli w Barcelonie

0

Co jest napisane tam na trybunie?

0

A mnie ciekawi ile jeszcze Enrique u nas będzie jako trener. ;) oby długo ale pewnie jak nic nie wygramy w jakimś sezonie to go wyrzucą :/

0

Hahah u mnie tak samo :D

1

Komentarz usunięty

5

Komentarz usunięty

2

Brawo! Juz myślałem ze każdy ma jakiś kompleks Realu. Dobrze teraz grają,a w ostatnich meczach to Ronaldo>Messi :/ taka prawda

0

Dziękuje ;)

0

Nie mogę znaleźć. Masz może? :/

0

Ma ktoś polski skrót Liverpool Borussia?

0

Czemu graja z czarnymi opaskami w meczu Liverpoolu?

1

Chociaż to :).

4

Śmieszne jest to ze jak Real przegrywa to
żartujecie sobie z rm.pl ze sprzedawaja pół składu nagle a Wy (poniektórzy) jesteście tacy sami:))

0

Ja lubię Casillasa,Raula.. Dużo wymieniać ;)

0

Najlepszego ;)

0

Macie skrót meczu 2-1 z Atletico polski komentarz? ;) z ligi mistrzów oczywiście

0

Nie tutaj,chodziło o to ze MI każdy tak pisał.

0

Haha ja wiedziałem ze tak będzie a każdy mi pisał ze Real odpadnie właśnie widać ;) tu będzie pogrom

0

Ma ktoś dobrego streama?

0

Jeju ale ja sie boję o ten mecz z Atletico.. Mam większego stracha niż przed El Clasico.

0

Przeczuwam jutro pogrom dla Realu serio. Ale obym sie mylił.

1

Boje się o Messiego.. Jego forma spadła.. Co chwile straty.

0

Nie śmiejcie się z Realu,pewnie wygrają gładko na SB.. Gorzej z nami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?